Przeczytaj oficjalny opis

TMC Academy została założona w Singapurze w 1981 roku. Oferuje kursy w różnych dziedzinach, takich jak rachunkowość, biznes i zarządzanie, technologia Infocomm, zarządzanie hotelarstwem / turystyką i psychologia / doradztwo. Oferuje również kursy językowe i pomostowe dla studentów z zagranicy, którzy chcą wejść do systemu edukacji w Singapurze.

TMC Academy była jedną z pierwszych sześciu prywatnych instytucji edukacyjnych, która uzyskała czteroletnią prestiżową certyfikację EduTrust przyznawaną przez Komitet ds. Edukacji Prywatnej (CPE).

Dlaczego warto studiować w TMC Academy ?

Bądź odpowiedni dla branży

Nasza rada doradcza ds. Przemysłu przegląda program nauczania, aby dopasować go do potrzeb branży

Mnogość nauki

Nasze silne powiązania ze stowarzyszeniami branżowymi i firmami umożliwiają dostęp do zewnętrznych wydarzeń branżowych

Atrakcyjne Trasy Progresji

Szybka droga do dyplomu dzięki naszemu programowi Higher Diploma, odpowiadającym dwóm pierwszym latom 3-letniego brytyjskiego wyróżnienia!

Pomoc finansowa jest łatwo dostępna

Od stypendiów naukowych, stypendiów po pożyczki, z łatwością finansuj swoją edukację.

Wizja

Wiodąca akademia, która rozwija skutecznych i wydajnych absolwentów.

Misja

Zobowiązujemy się do prowadzenia wysokiej jakości kursów z umiejętnościami i wiedzą branżową w środowisku pielęgnacyjnym.

Wizja marki

Nasza wizja marki, "Making Dreams Real", pokazuje, że dzielimy aspiracje naszych uczniów jako naszych własnych i staramy się, aby nasze marzenia uczniów były prawdziwe.

Misja marki

Staramy się stworzyć prawdziwie inspirującą podróż do nauki, odkrywania i realizacji dla naszych uczniów, aby pomóc zrealizować ich marzenia. Ta przygoda jest skrócona w NICE - każdy krok podejmowany z naszymi uczniami jest dla nas chwilą, aby:

Wychowanie
Inspirować
Dbaj o i
Wzmocnij ich, pomagając urzeczywistnić swoje marzenia.


Jakość edukacji

Nasze zaangażowanie

Jakość podróży TMC została sformalizowana, gdy TMC uzyskało nagrodę ISO9001: 1994 w 1997 r. Za opracowanie kursu i opracowanie do programu Diploma in Business Administration and Marketing. Niedługo po wprowadzeniu nowego standardu ISO, TMC po raz kolejny spełniło swoje zobowiązanie jakościowe, zdobywając nagrodę ISO9001: 2000 w 2002 roku. W tym czasie poszerzono zakres certyfikacji o projekt i dostawę zastrzeżonych / niezastrzeżonych Programy, administracja i prowadzenie programów nauczania na odległość oraz świadczenie usług wsparcia.

W 2009 roku TMC z powodzeniem przeszło na nową normę ISO9001: 2008, z tym samym zakresem certyfikacji, ale w szerszym zakresie ze względu na dodatkowe szkoły w TMC. TMC zdecydowało się na przerwanie certyfikacji ISO w 2015 r., Ponieważ certyfikacja EduTrust jest bardziej odpowiednia dla instytucji edukacyjnej.Ustawa o prywatnej edukacji

Ustawa o edukacji prywatnej została ustanowiona w grudniu 2009 r. W celu wzmocnienia istniejących ram rejestracji i przepisów wykonawczych w prywatnych instytucjach edukacyjnych (PEI).

O CPE

Komitet ds. Edukacji Prywatnej (CPE) został powołany przez Radę SkillsFuture Singapore (SSG) w październiku 2016 r. W celu wypełniania swoich funkcji i uprawnień związanych z edukacją prywatną w ramach Ustawy o edukacji prywatnej. CPE jest wspierany przez zespół wyspecjalizowanych pracowników SSG w celu uregulowania sektora, zapewnienia usług studenckich, edukacji konsumentów i ułatwienia rozwoju zdolności w celu podniesienia standardów w lokalnym prywatnym sektorze edukacji.

Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę www.cpe.gov.sg

W 2004 r. TMC otrzymało nagrodę Singapore Quality Class (SQC), a wkrótce po przyznaniu certyfikatu SQC dla organizacji Private Education Organization (SQC-PEO) przez firmę SPRING Singapore. Nagroda ta jest wysoko ceniona w Singapurze i sąsiednich krajach azjatyckich. Utorowało drogę TMC do bardziej agresywnego wejścia na rynek Azji i Pacyfiku, przyciągając więcej zagranicznych studentów do TMC. Certyfikacja została odnowiona w 2007 roku na kolejne 3 lata

W 2005 r. Udowodniliśmy nasze zaangażowanie w jakość, gdy TMC otrzymało certyfikat CASE Singapore od organizacji CaseTrust for Education. Certyfikat ten przyznawany jest PEO w Singapurze, które zobowiązują się do utrzymania wysokiego poziomu dobrej praktyki biznesowej i obsługi klienta. W 2009 r. TMC z powodzeniem odnowiła certyfikat CaseTrust for Education.

4-letnia certyfikacja EduTrust

W maju 2010 r. Nasze zaangażowanie na rzecz jakości zostało ponownie docenione, gdy TMC Academy otrzymała prestiżową czteroletnią certyfikację EduTrust przyznawaną przez Komisję Edukacji Prywatnej (CPE), ustawowy zarząd w ramach Ministerstwa Edukacji. Ten system certyfikacji ocenia PEI w następujących 6 obszarach:

 1. Zaangażowanie kierownictwa
 2. Ład korporacyjny
 3. Zewnętrzni agenci rekrutacji
 4. Zabezpieczenia i usługi dla studentów
 5. Procesy akademickie i ocena studentów; i
 6. Zapewnienie jakości, monitorowanie i wyniki

EduTrust

W maju 2010 r. TMC Academy znalazła się w pierwszej szóstce PEIS, która otrzymała prestiżową czteroletnią certyfikację EduTrust przyznawaną przez Komitet ds. Edukacji Prywatnej (CPE). CPE jest ustanowiony na mocy Ustawy o prywatnej edukacji i posiada uprawnienia legislacyjne do regulowania i podnoszenia standardów prywatnego sektora edukacji w Singapurze. Certyfikat EduTrust pozostaje aktywny do chwili obecnej.


Jakość usług/>

Cel jakości usług

 1. Odpowiadaj na opinie w ciągu 1 dnia roboczego.
 2. Rozwiązuj skargi / spory w ciągu 21 dni roboczych.
 3. Ostateczne wyniki egzaminu zostaną opublikowane w ciągu 3 miesięcy od egzaminu końcowego.
 4. Zwrot kosztów do przetworzenia w ciągu 7 dni roboczych.

Strategia obsługi klienta

Zgodnie z naszym celem, jakim jest zapewnienie przyjemnego i wzbogacającego doświadczenia w obsłudze klienta / studenta, zobowiązujemy się do zapewnienia:

 • Bezproblemowy proces dostawy zorientowany na klienta
 • Odpowiednie, dokładne i aktualne informacje i usługi
 • Doświadczony, wykwalifikowany i pełen pasji personel akademicki
 • "W ten sposób upewniamy się, że jesteśmy na każdym kroku, aby pielęgnować, inspirować, dbać i dawać ci siłę, aby pomóc zrealizować swoje marzenia"

Stosunek ucznia do nauczyciela

Rada Naukowa TMC zatwierdza i przyjmuje:

 1. Szkoła języka Hawthorn: średnia proporcja uczeń-nauczyciel 22: 1
 2. Inne szkoły: średni stosunek uczniów do nauczycieli w stosunku 40: 1
 3. Wielkość klasy do 21 w przypadku sesji w laboratorium komputerowym
 4. Wielkość grupy do 70 dla sesji teoretycznych
Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Certyfikat

TMC Academy

Studenci zbudują solidne podstawy umiejętności językowych, z których mogą korzystać w sytuacjach zawodowych, przypadkowych i akademickich. Kładziemy nacisk na mówienie, p ... [+]

Studenci zbudują solidne podstawy umiejętności językowych, z których mogą korzystać w sytuacjach zawodowych, przypadkowych i akademickich. Kładziemy nacisk na mówienie, pisanie, czytanie i słuchanie, a także gramatykę. Zajęcia są tak zaprojektowane, aby uczniowie mieli wiele okazji do komunikowania się ze swoimi kolegami z klasy.

Ocena kursu

Ocena modułów obejmuje egzaminy, zadania, projekty, prezentacje, testy klasowe i / lub testy praktyczne.

Tryb dostawy

Prowadzone są wykłady, ćwiczenia i samodzielna nauka. Aby upewnić się, że uczniowie dobrze rozumieją pojęcia, samouczki są używane do ponownego podkreślenia kluczowych obszarów.

Samodzielne uczenie się obejmuje uczniów, którzy podejmują inicjatywę w zakresie rozpoznawania wymagań edukacyjnych i podejmowania działań w celu ich spełnienia. Działania te mogą przybrać formę badań, ćwiczeń, pytań kontrolnych i zajęć.... [-]

Singapur Singapore
Sierpień 2019
Język angielski
10 - 30 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Dyplom

TMC Academy

Celem tego kursu jest dostarczenie studentom niezbędnej wiedzy teoretycznej i praktycznych aspektów, aby sprostać możliwościom kariery w rachunkowości i sektorach finanso ... [+]

Profesjonalny dyplom z rachunkowości i finansów

Celem tego kursu jest dostarczenie studentom niezbędnej wiedzy teoretycznej i praktycznych aspektów, aby sprostać możliwościom kariery w rachunkowości i sektorach finansowych gospodarki.

Informacje o kursiePełny etat: 12 miesięcy *Niepełny etat: 14 miesięcy

* można zrealizować w ciągu 7-12 miesięcy w zależności od oferowanego modułu.

Ocena kursu

Moduły zostaną ocenione za pomocą ocen i egzaminów opartych na zajęciach.

Nauczać i uczyć

Prowadzone są wykłady, ćwiczenia i samodzielna nauka. Aby upewnić się, że uczniowie dobrze rozumieją pojęcia, samouczki są używane do ponownego podkreślenia kluczowych obszarów.... [-]

Singapur Singapore
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
12 - 14 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
TMC Academy

Celem tego kursu jest dostarczenie studentom niezbędnej wiedzy teoretycznej i praktycznych aspektów, aby sprostać możliwościom kariery zawodowej w sektorze handlowym, pro ... [+]

Wyższy dyplom w biznesie (specjalizacja marketingowa)

Wyższy dyplom TMC Academy jest odpowiednikiem pierwszych dwóch lat brytyjskiego tytułu licencjata z wyróżnieniem!

Celem tego kursu jest dostarczenie studentom niezbędnej wiedzy teoretycznej i praktycznych aspektów, aby sprostać możliwościom kariery zawodowej w sektorze handlowym, produkcyjnym, finansowym i usługowym gospodarki. TMC Higher Diploma in Business jest równoznaczny z pierwszym i drugim rokiem programu studiów i umożliwia uczniom sfinowanie ostatniego roku studiów na wielu brytyjskich stopniach lub ubieganie się o zaawansowaną legitymację w momencie rozpoczęcia studiów w Australii lub innych.

Informacje o kursiePełny czas: 12 miesięcyStudia wieczorowe: 21 miesięcy *... [-]
Singapur Singapore
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
12 - 21 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
TMC Academy

Wyższe Dyplom w Mass Communications zapewnia studentom niezbędną wiedzę teoretyczną i praktyczne umiejętności w interdyscyplinarnych dziedzinach komunikacji masowej, tj. ... [+]

Wyższe Dyplom w Mass Communications zapewnia studentom niezbędną wiedzę teoretyczną i praktyczne umiejętności w interdyscyplinarnych dziedzinach komunikacji masowej, tj. Dziennikarstwo, film i multimedia. Wyposaża uczniów w uniwersalne, zbywalne umiejętności, które są istotne dla szerokiego zakresu kariery w dziedzinie komunikacji masowej. Wyższy Dyplom ma na celu pomóc uczniom rozwinąć umiejętności analityczne i umiejętności rozwiązywania problemów, umożliwiając im ocenę dowodów, argumentów i założeń w zakresie komunikacji masowej.

Pełny czas: 12 miesięcy

Studia wieczorowe: 21 miesięcy *

* można wykonać w ciągu 14-16 miesięcy w trybie intensywnym.... [-]

Singapur Singapore
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
12 - 21 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
TMC Academy

Psychologia jest nauką, która odpowiada na pytania dotyczące ludzkich i zwierzęcych zachowań i procesów poznawczych. Higher Diploma in Psychology with Counselling zapewni ... [+]

Psychologia jest nauką, która odpowiada na pytania dotyczące ludzkich i zwierzęcych zachowań i procesów poznawczych. Higher Diploma in Psychology with Counselling zapewnia studentom wszechstronną wiedzę teoretyczną i umiejętności badawcze w zakresie badania procesów umysłowych i ludzkich zachowań. Program obejmuje szeroki zakres empirycznych i praktycznych obszarów psychologii i oferuje studentom możliwość rozpoczęcia rozwoju podstawowych umiejętności doradczych.

Studenci TMC Psychology mają prawo do członkostwa w Singapore Psychological Society (SPS) w naszych rozdziałach studenckich.

Pełny czas: 12 miesięcy

Studia wieczorowe: 21 miesięcy *

... [-]
Singapur Singapore
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
12 - 21 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
TMC Academy

Program High Diploma in Infocomm Technology (HDICT) zapewnia studentom niezbędną wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne, aby sprostać znakomitym możliwościom karier ... [+]

Program High Diploma in Infocomm Technology (HDICT) zapewnia studentom niezbędną wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne, aby sprostać znakomitym możliwościom kariery w branży technologii informacyjno-komunikacyjnych (ICT). Jego celem jest rozwój i produkcja absolwentów, którzy są dobrze zorientowani w krytycznych dziedzinach wymaganych w dziedzinie informatyki i informatyki. Absolwenci będą posiadać niezbędne cechy osobiste i umiejętności techniczne, aby osiągnąć sukces jako specjaliści IT.

Kurs ma na celu osiągnięcie międzynarodowego standardu wysokiej jakości szkoleń, które doprowadzą do uzyskania powszechnie uznawanych kwalifikacji, umożliwiających absolwentom kontynuowanie studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach.... [-]

Singapur Singapore
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
12 - 21 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
TMC Academy

Ten kurs jest specjalnie zaprojektowany, aby rozwijać umiejętności i wiedzę wymagane, aby być kompetentnym i skutecznym menedżerem w tej dynamicznej branży. ... [+]

Ten kurs jest specjalnie zaprojektowany, aby rozwijać umiejętności i wiedzę wymagane, aby być kompetentnym i skutecznym menedżerem w tej dynamicznej branży.

Ten kurs nie ma żadnego dodatku przemysłowego. Aby ukończyć kurs, uczniowie muszą ukończyć 16 modułów lub 12 modułów dla Zaawansowanego Stania.

Pełny czas: 12 miesięcy

Studia wieczorowe: 21 miesięcy *

* można ukończyć w ciągu 14-16 miesięcy w trybie intensywnym.

Ocena kursu

Ocena modułów obejmuje egzaminy, zadania, projekty, prezentacje, testy klasowe i / lub testy praktyczne.

Tryb dostawy

Prowadzone są wykłady, ćwiczenia i samodzielna nauka. Aby upewnić się, że uczniowie dobrze rozumieją pojęcia, samouczki są używane do ponownego podkreślenia kluczowych obszarów.... [-]

Singapur Singapore
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
12 - 21 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Kursy

TMC Academy

Po ukończeniu kursu, studenci zasiądą do corocznego corocznego sprawdzianu poziomu ogólnego w Singapurze i Cambridge. Przyznany przez Ministerstwo Edukacji, certyfikacja ... [+]

Po ukończeniu kursu, studenci zasiądą do corocznego corocznego sprawdzianu poziomu ogólnego w Singapurze i Cambridge. Przyznany przez Ministerstwo Edukacji, certyfikacja pozwoli studentom ubiegać się o przyjęcie na politechniki w Singapurze, a także instytucje zamorskie.

Kursy przygotowawcze TMC do egzaminów na poziomach GCE "O" w Singapurze i Cambridge obejmują również moduł do wyboru, który przygotowuje studentów do kolejnego podobnego egzaminu, Międzynarodowego Certyfikatu Edukacji Średniej Cambridge (IGCSE).

IGCSE to jedna z najpopularniejszych na świecie kwalifikacji międzynarodowych dla dzieci w wieku od 14 do 16 lat. Jest uznawany przez wiodące uniwersytety i pracodawców na całym świecie i jest międzynarodowym paszportem do postępu i sukcesu. Studenci, którzy chcą studiować poza Singapurem po poziomie "O" mogą zdecydować się na uczestnictwo w module do wyboru, przygotowanie do IGCSE.... [-]

Singapur Singapore
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
12 - 23 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Podstawowy rok

TMC Academy

Dyplom Foundation for Tertiary Studies opracowywany jest w celu przygotowania studentów do studiów wyższych. Dyplom Fundacji zapewnia niezbędną wiedzę teoretyczną i prakt ... [+]

Dyplom Foundation dla studiów wyższych

Dyplom Foundation for Tertiary Studies opracowywany jest w celu przygotowania studentów do studiów wyższych. Dyplom Fundacji zapewnia niezbędną wiedzę teoretyczną i praktyczne doświadczenie w multidyscyplinarnych studiach, aby przygotować studentów do różnych dyscyplin na kolejnym poziomie studiów.

Po ukończeniu tego kursu, uczniowie mogą przejść do naszych kursów wyższych dyplomów, co prowadzi do stopnia i zakończyć w ciągu 2 lat. *

* Na podstawie studiów stacjonarnych.

Złóż wniosek teraz i ciesz się następującymi przywilejami:Ponad 50% zniżki od opłaty za zgłoszenie300 USD grantu studyjnego

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapewniamy bezpłatny podgląd kursu 1-na-1! Zapytać teraz!... [-]

Singapur Singapore
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
9 - 10 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Przygotowawczy rok

TMC Academy

Kursy przygotowujące do przyjęcia do Szkół Rządowych są specjalnie zaprojektowane dla studentów zagranicznych, którzy chcą wziąć udział w Rekrutacji dla studentów zagrani ... [+]

Kursy przygotowujące do przyjęcia do Szkół Rządowych są specjalnie zaprojektowane dla studentów zagranicznych, którzy chcą wziąć udział w Rekrutacji dla studentów zagranicznych (AEIS), aby wstąpić do szkół średnich 1, 2 lub 3 w szkołach rządowych Singapuru, instytucjach międzynarodowych i osiągnąć podobny standard uczniowie ze szkół rządowych w Singapurze.

AEIS składa się ze scentralizowanego testu z języka angielskiego i matematyki, który oceni umiejętność czytania, liczenia i rozumowania w języku angielskim. Zagraniczni studenci, którzy nie są w stanie uczestniczyć w AEIS we wrześniu / październiku lub nie udali się w poprzednich próbach AEIS, mogą przystąpić do uzupełniającej AEIS (S-AEIS) w lutym / marcu *.... [-]

Singapur Singapore
Sierpień 2019
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

About TMC Academy Singapore