Przeczytaj oficjalny opis

37995_DSC_0338.jpg

PRZEGLĄD

FMDS stara się przekształcać umysły i projektować przeznaczenie. Wszechstronne planowanie kariery i rozwój dla uczniów odbywają się w trakcie ich podróży edukacyjnych, aby dopasować indywidualne cele. Docelowo szkoła ma na celu pielęgnowanie kolejnych pokoleń projektantów, aby stali się mistrzami własnego losu.

O FMDS

First Media Design School (FMDS) to wyspecjalizowana instytucja zajmująca się projektowaniem butików, oferująca programy do projektowania, zarządzania projektami i projektowania. Jest ramieniem edukacyjnym First Media Group, jednej z najbardziej nagradzanych grup singapurskich w branży projektowej.

FMDS nawiązało globalne partnerstwo z uniwersytetami zlokalizowanymi w USA, Wielkiej Brytanii i Australii, zapewniając studentom szeroki zakres Pathways kształcenia wyższego.

Poza Singapurem, FMDS obecnie kultywuje talenty w trzech innych krajach ASEAN:

  • Raffles College w Indonezji
  • ARVA School of Fashion w Indonezji
  • Career Academy Asia (CAA) na Filipinach
  • Kent International College w Wietnamie

37997_FMD_For_Website-5220-2.jpg

O grupie First Media (FM)

Z ponad 25-letnim doświadczeniem w branży, Grupa FM ugruntowała swoją reputację w Singapurze i regionie jako najważniejszy projektant. Jego doświadczenie w projektowaniu sięga od korporacyjnych

37996_FMDS_0358.jpg

Nagroda biznesowa dla najbardziej wymagających MŚP w Singapurze

Pod przewodnictwem kreatywnego i biznesowego Marka Phooi, Grupa FM wygrała nagrodę Enterprise Start-Up Award w 2005 roku. Mark był także laureatem nagrody dla Najlepszych Przedsiębiorców Roku 2006 organizowanej przez Rotary Club i Association of Small

Grupa FM odgrywa kluczową rolę w tworzeniu kilku wizualnych projektów tożsamości narodowej. Poprzednie projekty obejmują projekty przeznaczone dla imigrantów

37998_FMDS_0362.jpg

Wizja FMDS, misja

Wizja

FMDS dąży do realizacji wizji 10: 100, z której dąży do pielęgnowania 100 'Designpreneurs'.

Misja

FMDS dąży do rozwijania nowej generacji "pełnych mózgów", gotowych w branży projektantów, którzy posiadają zarówno kreatywne, jak i kognitywne możliwości komercyjne, poprzez holistyczny system nauczania obejmujący myślenie projektowe i zarządzanie projektami.

System wartości

Zaufanie, szacunek, uczciwość

37994_value-system.pngZaufanie

jest korzeniem sukcesu. FMDS promuje otwarty dialog ze swoimi pracownikami, interesariuszami, zarządem, udziałowcami i partnerami. Z zespołem podobnie myślących osób pracujących w organizacji postępowej, zaufanie staje się kluczowym elementem łączącym pracowników FMDS.

Poszanowanie

generuje lojalność i zaangażowanie wśród pracowników. FMDS ma płaską strukturę hierarchiczną. Struktura ta opiera się na wzajemnym szacunku na wszystkich poziomach pracowników poprzez bezpośrednią i otwartą komunikację.

Integralność

Uczciwość poprzez przejrzystość operacyjną i staranność są nieodłączną częścią cnót zarządzania w szkole. Reputacja FMDS jest głęboko zakorzeniona w tych cechach, które są fundamentalnie niezbędne do budowy renomowanego instytutu edukacyjnego.

Profesjonalizm

FMDS zawsze stara się przyciągnąć pracowników, którzy uosabiają te cechy: Profesjonalizm, Głód i Dyscyplinę.

37999_FMDS_0360.jpg

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Dyplom

First Media Design School

Zdobędziesz szeroką wiedzę na temat szeregu dziedzin komunikacji projektowej, w tym reklamy, identyfikacji wizualnej, projektowania opakowań i publikacji, a także produkc ... [+]

Dyplom w zakresie komunikacji wizualnej (projektowanie graficzne)

Zdobędziesz szeroką wiedzę na temat szeregu dziedzin komunikacji projektowej, w tym reklamy, identyfikacji wizualnej, projektowania opakowań i publikacji, a także produkcji.

Ogólnie rzecz biorąc, program ten ma na celu rozwinięcie umiejętności generowania pomysłów i pomysłów niezbędnych do tworzenia innowacyjnych i skutecznych rozwiązań komunikacyjnych lub produktów za pośrednictwem mediów drukowanych i / lub internetowych.

szczegóły kursu

Czas trwania kursu: 18 miesięcy

Spożycie: styczeń, kwiecień, lipiec, październik

Tryby studiowania: Pełny / niepełny etat

Wymagania wstępne... [-]
Singapur Singapore
April 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
18 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
First Media Design School

Studenci zdobędą wiedzę Szeroko zakrojona na różnych dyscyplin komunikacyjnych projektowe, w tym reklamy, brandingu, identyfikacji wizualnej, opakowań, typografii i tak d ... [+]

Dyplom z Grafiki

Studenci zdobędą wiedzę Szeroko zakrojona na różnych dyscyplin komunikacyjnych projektowe, w tym reklamy, brandingu, identyfikacji wizualnej, opakowań, typografii i tak dalej. Pod koniec programu, uczniowie opanować korzystanie z Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign i Adobe Dreamweaver.

Ogólnie rzecz biorąc, program ten ma na celu opracowanie koncepcyjne i pomysł zdolności wytwórczych niezbędnych do produkcji innowacyjnych i skutecznych rozwiązań komunikacyjnych lub produktów poprzez drukowanej i / lub mediów internetowych.

Szczegóły przedmiotu

Czas trwania kursu: 18 Miesięcy

Wloty: Styczeń, kwiecień, lipiec, październik... [-]

Singapur Singapore
January 2020
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
18 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
First Media Design School

Studenci będą cross-przeszkoleni zarówno drukowanych i cyfrowych interfejsów, zyskując szeroką szeroką wiedzę i umiejętności na różnych dyscyplin komunikacyjnych projekto ... [+]

podwójny dyplom z projektowania graficznego i multimediów

Studenci będą cross-przeszkoleni zarówno drukowanych i cyfrowych interfejsów, zyskując szeroką szeroką wiedzę i umiejętności na różnych dyscyplin komunikacyjnych projektowe, w tym reklamy, brandingu, identyfikacji wizualnej, opakowań. Oprócz tego studenci zdobędą niezbędną wiedzę do tworzenia animacji 2D i 3D dla różnych platform multimedialnych, w tym internetu, telewizji i filmach.

Szczegóły przedmiotu

Czas trwania kursu: 24 miesięcy

Wloty: Styczeń, kwiecień, lipiec, październik

Tryby pracy: W pełnym wymiarze godzin / w niepełnym wymiarze czasu

Wymagania Wejście Minimum 16 lat i powyżej Minimum 2 GCE O-Level lub 3 punktów N-poziomie z przepustki w języku angielskim lub ITE / wyższy Posiadaczy Nitec certyfikat z minimum 2.5 GPA Zakończono Liceum / Liceum / klasa 12 Wszyscy kandydaci zostaną poddani testowi umiejętności wizualnej następnie sesji Wywiad z FMDS głowach akademickich przed oficjalnym przyjęciu do programu Przekazać w języku angielskim Wnioskodawcy mogą kwalifikować się do wyłączenia wybranych jednostek, jeśli mają doświadczenia pracy i / lub kwalifikacji w sztuce, projektowaniu lub przemysłów pokrewnych Zarys przedmiotu ... [-]
Singapur Singapore
January 2020
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
24 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku

FMDS Convocation 2016