First Media Design School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

37995_DSC_0338.jpg

Przegląd

FMDS stara się przekształcać umysły i projektować przeznaczenie. Wszechstronne planowanie kariery i rozwój dla uczniów odbywają się w trakcie ich podróży edukacyjnych, aby dopasować indywidualne cele. Docelowo szkoła ma na celu pielęgnowanie kolejnych pokoleń projektantów, aby stali się mistrzami własnego losu.

O FMDS

First Media Design School (FMDS) to wyspecjalizowana instytucja projektująca butiki, oferująca projektowanie, zarządzanie projektami i projektowanie programów przedsiębiorczości. Jest to część edukacyjna First Media Group, jednej z najbardziej nagradzanych grup w Singapurze w branży projektowej.

FMDS nawiązało globalne partnerstwo z uniwersytetami zlokalizowanymi w USA, Wielkiej Brytanii i Australii, zapewniając studentom szeroki zakres Pathways kształcenia wyższego.

Poza Singapurem, FMDS obecnie kultywuje talenty w trzech innych krajach ASEAN:

  • Raffles College w Indonezji
  • ARVA School of Fashion w Indonezji
  • Career Academy Asia (CAA) na Filipinach
  • Kent International College w Wietnamie

37997_FMD_For_Website-5220-2.jpg

O grupie First Media (FM)

Z ponad 25-letnim doświadczeniem w branży, Grupa FM ugruntowała swoją reputację w Singapurze i regionie jako najważniejszy projektant. Jego doświadczenie w projektowaniu sięga od korporacyjnych

37996_FMDS_0358.jpg

Nagroda biznesowa dla najbardziej wymagających MŚP w Singapurze

Pod przewodnictwem kreatywnego i biznesowego Marka Phooi, Grupa FM wygrała nagrodę Enterprise Start-Up Award w 2005 roku. Mark był także laureatem nagrody dla Najlepszych Przedsiębiorców Roku 2006 organizowanej przez Rotary Club i Association of Small

Grupa FM odgrywa kluczową rolę w tworzeniu kilku wizualnych projektów tożsamości narodowej. Poprzednie projekty obejmują projekty przeznaczone dla imigrantów

37998_FMDS_0362.jpg

Wizja FMDS, misja

Wizja

FMDS dąży do realizacji wizji 10: 100, z której dąży do pielęgnowania 100 'Designpreneurs'.

Misja

FMDS dąży do rozwijania nowej generacji "pełnych mózgów", gotowych w branży projektantów, którzy posiadają zarówno kreatywne, jak i kognitywne możliwości komercyjne, poprzez holistyczny system nauczania obejmujący myślenie projektowe i zarządzanie projektami.

System wartości

Zaufanie, szacunek, uczciwość

37994_value-system.pngZaufanie

jest korzeniem sukcesu. FMDS promuje otwarty dialog ze swoimi pracownikami, interesariuszami, zarządem, udziałowcami i partnerami. Z zespołem podobnie myślących osób pracujących w organizacji postępowej, zaufanie staje się kluczowym elementem łączącym pracowników FMDS.

Poszanowanie

generuje lojalność i zaangażowanie wśród pracowników. FMDS ma płaską strukturę hierarchiczną. Struktura ta opiera się na wzajemnym szacunku na wszystkich poziomach pracowników poprzez bezpośrednią i otwartą komunikację.

Integralność

Uczciwość poprzez przejrzystość operacyjną i staranność są nieodłączną częścią cnót zarządzania w szkole. Reputacja FMDS jest głęboko zakorzeniona w tych cechach, które są fundamentalnie niezbędne do budowy renomowanego instytutu edukacyjnego.

Profesjonalizm

FMDS zawsze stara się przyciągnąć pracowników, którzy uosabiają te cechy: Profesjonalizm, Głód i Dyscyplinę.

37999_FMDS_0360.jpg

Lokalizacje