Dimensions International College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

WYMIARY Zapewnia edukację holistyczną z wieloma programami wzbogacania i działalnością społeczną zarówno dla studentów lokalnych, jak i zagranicznych. Aby przygotować się Studenci zagraniczni W związku z wyzwaniami w zakresie kształcenia, nasze programy przygotowawcze działały jako punkt wyjścia do pomocy tym studentom w uzyskaniu wstępu do szkół i instytucji rządowych od 2001 roku. Kompleksowe zaplecze uczelni, w tym współczesne sale audiowizualne, biblioteki, stołówki, hala wielofunkcyjna, sale szkoleniowe dla hoteli, laboratoria, boiska, boiska do koszykówki i korty do gry w badmintona oraz nasza grupa wykwalifikowanych nauczycieli umożliwiły naszym studentom naukę i naukę w Sprzyjające i wspierane środowisko.

Ponadto oferujemy a Pełny zakres kompleksowych programów Takich jak kursy językowe, przygotowawcze, gościnność i szkolnictwo wyższe, aby zaspokoić potrzeby osób i pomóc im zapalić ich karierę po ukończeniu studiów.

Jednym z naszych celów było zwiększenie naszych programów szkolnictwa wyższego. Nasz Studia magisterskie i magisterskie Zapewnić studentom i osobom pracującym dorosłym, którzy zdali sobie sprawę z konieczności ciągłego podnoszenia poziomu wiedzy i umiejętności. Podobnie jak w biznesowej szkole, studenci mogą wybierać spośród różnych programów, od Business and Management do Accounting and Finance.

Naszym głównym celem było zapewnienie wysokiej jakości edukacji. Starannie zastosowaliśmy wysokie normy do naszej działalności. W rezultacie osiągnęliśmy wiele prestiżowych nagród, m.in. 4-letnia certyfikacja EduTrust z Komitetu ds. Edukacji Prywatnej (CPE), Singapore Quality Class (SQC) i Singapore Service Class (klasa S). Otrzymaliśmy prestiżową nagrodę w uznaniu doskonałej organizacji doskonałości Certyfikat SQC Star Przez SPRING Singapur W 2016 roku Nagroda SQC Star Stało się dla nas kamieniem milowym i cieszymy się, że jesteśmy jednym z wiodących instytucji w osiągnięciu doskonałych osiągnięć w doskonałości biznesowej.

Jednocześnie nasze zobowiązanie do zapewnienia niezmiennego wsparcia wspólnoty studentów wielu narodowości nadal zapewnia, że ​​uczniowie CHINY, Korea, Indie, Wietnam I inne kraje otrzymują wsparcie i usługi, których potrzebują, aby osiągnąć sukces w nauce WYMIARY.

Wizja

Być pierwszą instytucją zapewniającą alternatywną drogę do holistycznego kształcenia w prywatnym sektorze edukacyjnym

Misja

Zainspirować studentów do pasji do nauki

Podstawowe wartości

  • Dedykowanie - zapewnienie wysokiej jakości usług we wszystkich aspektach procesu dostarczania - odpowiedzialność - przejrzystość i odpowiedzialność we wszystkich kursach i usługach oferowanych studentom - rzetelność - zapewnienie spójnych, niezawodnych usług zgodnie z warunkami EduTrust - Przedsiębiorczość - Aby zawsze wykazać ducha przedsiębiorczości, aby spełnić wymagania dotyczące rozwoju uczelni

KULTURA

Jakość usług dla studentów.

Lokalizacje

Singapur

Address
58, Lowland Road (Kovan MRT)
547453 Singapur, Singapur