Przeczytaj oficjalny opis

Boston Business School Jest instytucją edukacji prywatnej założoną w lipcu 2004 roku.

Zostaliśmy zarejestrowani w CPE od 20 maja 2010 roku. Komitet ds. Edukacji Prywatnej (CPE) jest częścią SkillsFuture Singapore (SSG). Rejestracja jest ważna przez cztery lata do 2 czerwca 2019 roku. W dniu 27 października 2016 r. Otrzymaliśmy również certyfikat EduTrust. Obecnie obowiązuje do dnia 26 października 2020 r. Przyznanie tej certyfikacji zasadniczo oznacza, że ​​Boston Business School ma wyższy standard zapewnienia jakości w celu świadczenia programów dla dorosłych i policealnych.

W ramach wspierania naszej wizji jako lidera w dziedzinie kształcenia dorosłych i średniego stopnia, współpracowaliśmy z Konfederacją Turystyki i Gościnności (CTH) i Pearson Qualifications International (PQI) w Wielkiej Brytanii, aby sprostać wyzwaniom związanym z produkcją następnego pokolenia na skalę światową konkurencyjności i Wysoko wykwalifikowaną siłę roboczą. Oferujemy również programy nagród Hospitality Management przyznawane na poziomie lokalnym, które mają być trudne i innowacyjne, spełniające wysokie standardy akademickie i branżowe.

Mamy zespół wykwalifikowanych, doświadczonych i oddanych ludzi zaangażowanych w zapewnienie sukcesu.

Znajdujemy się w BUGIS, jednej z najbardziej zamożnych części miasta. Dzięki dostępnej liczbie środków transportu publicznego, możesz być w klasie w ciągu kilku minut, niezależnie od miejsca w Singapurze. W pobliżu szkoły znajduje się wiele hoteli, restauracji, centrów handlowych i rozrywkowych.

Misja i wizja

{M.} Aby stworzyć szanse dla absolwentów szkół, studentów zagranicznych i osób pracujących na zdobycie podstawowych umiejętności, wiedzy i wartości, aby wyposażyć je w ekscytującą przyszłość.

{V} Lider edukacji dorosłych i policealnych.

Wartości

  • FUNKCJE NAUKOWE : Wykraczają poza oczekiwania i zachwycają klientów.
  • ROZWÓJ LUDZI : Bądź otwarty na zmianę i wziąć odpowiedzialność za własną naukę i rozwój.
  • WYGLĄD EDUKACYJNY : zobowiązanie do osiągnięcia wyższych poziomów odniesienia.
  • INNOWACYJNA KULTURA : Rób różne rzeczy i robisz różne rzeczy.
  • PARTNERSTWO WSPÓLNOTOWE : bądź uprzejmy dla mniej uprzywilejowanych i dbających o środowisko.
Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
Obecnie nie ma programów do wyświetlenia

Proszę udoskonalenie powyżej, sprawdź nasze popularne kategorie poniżej lub przeprowadzić wyszukiwanie słów kluczowych.


... or simply by choosing your degree: