ACC Aviation Career Center

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Główne powody, dla których warto wybrać Aviation Career Center jako partnera szkoleniowego

INSTRUKTORZY: doświadczeni instruktorzy linii lotniczych zapewniają najwyższy poziom lotu liniowego i szkolenie teoretyczne

LOTNISKO: Szkolenie na międzynarodowym lotnisku zapewnia bezcenne doświadczenia w przyszłej karierze jako pilot linii lotniczych

SZKOLENIE: Zoptymalizowane szkolenia zorientowane na linie lotnicze, usprawniające lotnictwo i wykorzystanie nowoczesnych technologii szkoleniowych online

BEZPIECZEŃSTWO: Dzięki doskonałemu bezpieczeństwu bezpieczeństwo jest dla nas nie tylko hasłem, ale także sposobem myślenia i działania

LOKALIZACJA: Znajduje się w sercu Europy, z połączeniami do całej Europy w mniej niż 2 godziny

Lotnisko

Port lotniczy Maribor, który znajduje się w pobliżu autostrady A1 i tuż obok autostrady A4, jest łatwo dostępny z drogi, pociągu lub autobusu. Inne miasta w pobliżu lotniska to: Lublana (120 km), Graz (77 km) i Zagrzeb (107 km). Jest również łatwo dostępny koleją ze wszystkich kierunków.

W 2005 r. Wyremontowano system lądowania przyrządu ILS CAT I i stację transformatorową, a następnie lotnisko zostało obsłużone z regularnymi lotami słoweńskiego Spirit, stanowiącego ramię styryjskiego ducha, oferującego regularne loty do Paryża i Salzburga.

Nowy terminal lotniska został otwarty w 2012 r., A jego przepustowość wynosi co najmniej 600 000 pasażerów rocznie, aw 2013 r. Odnowiony został stary stary terminal. Kontrola ruchu lotniczego (ATC) to usługa świadczona przez naziemnych kontrolerów, którzy kierują statki powietrzne na ziemi i przez kontrolowaną przestrzeń powietrzną i mogą świadczyć usługi doradcze dla statków powietrznych w niekontrolowanej przestrzeni powietrznej. Podstawowym celem ATC na całym świecie jest zapobieganie kolizjom, organizowanie i przyspieszanie przepływu ruchu oraz dostarczanie informacji i innego wsparcia dla pilotów. Instytucją zapewniającą służby kontroli ruchu lotniczego w Słowenii są słoweńskie służby żeglugi powietrznej lub SŁOWENIA CONTROL, posiadające certyfikat jednolitej europejskiej przestrzeni powietrznej, zapewniające bezpieczne, elastyczne i najwyższej jakości usługi żeglugi powietrznej w słoweńskiej przestrzeni powietrznej. Osiąganie, gwarantowanie i ciągła poprawa zdefiniowanych poziomów bezpieczeństwa.

Uczniowie w tego rodzaju środowisku postępują znacznie sprawniej dzięki postępom w nauce i są dobrze przystosowani do sytuacji na drodze i zachowań w takim środowisku, podczas wszystkich modułów lotu, stając się konkurencyjnymi, odnoszącymi sukcesy i bezpiecznymi pilotami.

Przestrzenie powietrzne i lotniska

Szkolenie odbywa się w samym sercu UE, w wyjątkowo gęstym środowisku i oferuje opcje optymalnego szkolenia w locie, od Alp po Morze Śródziemne. Wszystkie lotniska w pobliżu są również wykorzystywane przez naszą szkołę lotniczą do rozszerzonego szkolenia pilotów. Miejsce szkolenia stanowi idealne środowisko dla ucznia, ponieważ uczy się precyzyjnej nawigacji wizualnej i instrumentalnej w różnych typach przestrzeni powietrznych i punktów orientacyjnych.

W Słowenii istnieją trzy międzynarodowe, duże porty lotnicze. Są oni wyposażeni w różnego rodzaju sprzęt, przygotowując ucznia-pilota do zapoznania się z wszystkimi tymi typami, aby mógł on spotkać się później w swojej faktycznej pracy jako drugi pilot lub kapitan. Wszystkie porty lotnicze mają systemy precyzyjnego (ILS) i nieprecyzyjnego (VOR-DME, NDB-Locator itp.) Dostępne dla wysokiej jakości szkolenia w zakresie IR (oceniania instrumentów).

Większość słoweńskiej największej części przestrzeni powietrznej jest zaklasyfikowana jako klasa E, do 7,500 stóp, co oznacza prawie bezpłatny lot do wszystkich lotów szkoleniowych. Studenci mogą wybierać spośród 15 różnych lotnisk, z których 13 jest bezpłatnych dla wszystkich lądowań i odlotów. Lotniska są wybrukowane (z asfaltowymi pasami startowymi) i lotniskami trawiastymi. Uczniowie używają ich obu, aby poznać różnice w technikach lądowania.

Ogłaszanie lotu jest bardzo łatwym zadaniem - wszystkie plany lotu są przesyłane za pośrednictwem Internetu min. 30 minut przed lotem i nie ma żadnych innych formalności wymaganych przez państwo, do nieograniczonego szkolenia w locie i wykonywania programu szkolenia.

Bazowe lotnisko Aviation Career Centre znajduje się na międzynarodowym lotnisku Maribor (Edvard Rusjan). Port lotniczy Maribor, który znajduje się w pobliżu autostrady A1 i tuż obok autostrady A4, jest łatwo dostępny z drogi, pociągu lub autobusu. Inne miasta w pobliżu lotniska to: Lublana (120 km), Graz (77 km) i Zagrzeb (107 km). Jest również łatwo dostępny koleją ze wszystkich kierunków.

W 2005 r. Wyremontowano system lądowania przyrządu ILS CAT I i stację transformatorową, a następnie lotnisko zostało obsłużone z regularnymi lotami słoweńskiego Spirit, stanowiącego ramię styryjskiego ducha, oferującego regularne loty do Paryża i Salzburga.

Nowy terminal lotniska został otwarty w 2012 r., A jego przepustowość wynosi co najmniej 600 000 pasażerów rocznie, aw 2013 r. Stary terminal również został odnowiony. Kontrola ruchu lotniczego (ATC) to usługa świadczona przez naziemnych kontrolerów, którzy kierują statki powietrzne na ziemi i przez kontrolowaną przestrzeń powietrzną i mogą świadczyć usługi doradcze dla statków powietrznych w niekontrolowanej przestrzeni powietrznej. Podstawowym celem ATC na całym świecie jest zapobieganie kolizjom, organizowanie i przyspieszanie przepływu ruchu oraz dostarczanie informacji i innego wsparcia dla pilotów. Instytucją zapewniającą służby kontroli ruchu lotniczego w Słowenii są słoweńskie służby żeglugi powietrznej lub SŁOWENIA CONTROL, posiadające certyfikat jednolitej europejskiej przestrzeni powietrznej, zapewniające bezpieczne, elastyczne i najwyższej jakości usługi żeglugi powietrznej w słoweńskiej przestrzeni powietrznej. Osiąganie, gwarantowanie i ciągła poprawa zdefiniowanych poziomów bezpieczeństwa.

Kontrola ruchu lotniczego (ATC) to usługa świadczona przez naziemnych kontrolerów, którzy kierują statki powietrzne na ziemi i przez kontrolowaną przestrzeń powietrzną i mogą świadczyć usługi doradcze dla statków powietrznych w niekontrolowanej przestrzeni powietrznej. Podstawowym celem ATC na całym świecie jest zapobieganie kolizjom, organizowanie i przyspieszanie przepływu ruchu oraz dostarczanie informacji i innego wsparcia dla pilotów. Instytucją zapewniającą służby kontroli ruchu lotniczego w Słowenii są słoweńskie służby żeglugi powietrznej lub SŁOWENIA CONTROL, posiadające certyfikat jednolitej europejskiej przestrzeni powietrznej, zapewniające bezpieczne, elastyczne i najwyższej jakości usługi żeglugi powietrznej w słoweńskiej przestrzeni powietrznej. Osiąganie, gwarantowanie i ciągła poprawa zdefiniowanych poziomów bezpieczeństwa.

Uczniowie w tego rodzaju środowisku postępują znacznie sprawniej dzięki postępowi w nauce i są dobrze przystosowani do sytuacji na drodze i zachowań w takim środowisku, podczas wszystkich modułów lotu, stając się kompetytywnymi, skutecznymi i bezpiecznymi pilotami.

x

Lokalizacje

Maribor

Address
Letališče Edvarda Rusjana Maribor (MBX)
Maribor, Jednostka administracyjna Maribor, Słowenia