Tyumen State Oil and Gas University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

TSOGU - jeden z największych kompleksu naukowo-edukacyjnym Rosji, w tym wszystkich poziomach edukacji od kształcenia ogólnego, среднегопрофессиональногои wykształcenie wyższe (specjalność, licencjackich, magisterskich) na podyplomowych i doktoranckich szkolenia i przekwalifikowania elitarne wykształcenie techniczne. TSOGU - jedyną uczelnią od Uralu po Pacyfik, szkolenia pracowników na wszystkich szczeblach w całym spektrum specjalności strategicznie ważnych dla przemysłu naftowego i gazowego w kraju. Według danych ekspertów, 65-70% absolwentów znajduje zatrudnienie w branży ropy i gazu w regionie, są absolwentami TSOGU.

Uczelnia świadczy usługi edukacyjne w 4 specjalności, 38 licencjackich i 24 obszarów Sądownictwa. W TSOGU zapisane cele specjalizacje uznawane za strategicznie ważne dla Rosji. Do tej pory 388 TSOGU realizowane programy edukacyjne na wszystkich poziomach kształcenia.

Instytucje szkolnictwa wyższego są w Tiumeń TSOGU cztery instytuty: Instytut Geologii i ropy naftowej i gazu, Transport Institute, Instytut Technologii i Inżynierii Przemysłowej, Instytut Zarządzania i Biznesu.

W strukturuTyumGNGU obejmuje oddziały, raspolozhennyena region Tiumeń w Nowy Uriengoj, Noyabr'sk, Surgut, Niżniewartowsk, Tobolsku, Yalutorovsk, Zavodoukovsk. W ramach uczelni są instytuty badawcze, ośrodki i laboratoria, 4 z nich są tworzone w połączeniu z RAS.

Partnerstwo dla lat związany TSOGU z głównych ropy i gazu, transportu i firm usługowych. Takich jak OAO "LUKOIL", JSC "Sibnefteprovod", OAO "Gazprom", JSC "NK" Rosnieft "," Baker Hughes "," Schlumberger "," Halliburton "," CCA DoytagDrilling "," Repsol "i inne.

Priorytetem we współpracy z Uniwersytetem w przedsiębiorstwach jest zawarcie długoterminowych umów zapewniając kompleksowe szkolenia specjalistów z wyższym wykształceniem, przedsiębiorstw rozwoju umiejętności, trzymając spółek dni, organizacji studentów, zatrudnienia absolwentów. Partnerzy przedsięwzięcia są bardzo pomocne do liceum w odnowienie i modernizację bazy oświatowej-przemysłowy - jest stworzenie wyposażone w najnowocześniejsze laboratoria technologiczne, sal lekcyjnych, pracowni komputerowych, ośrodkach szkoleniowych.

TSOGU ma potężny potencjał naukowy, co zostało nagromadzone w ciągu kilku lat. Dzisiaj, w ramach korpusu naukowego TSOGU 225 lekarzy, profesorów, 787 docentów. Wśród nich są trzy akademików, 4, członek korespondent RAN, a ponad 100 członków oraz odpowiednich członków Akademii Nauk, laureat Nagrody Lenina, trzy państwa, laureat Nagrody 7 Czcigodni Nauka i technologia Federacji Rosyjskiej.

Obecnie w TSOGU przeszkoleni ponad 1400 obywateli z WNP (Azerbejdżan, Białoruś, Kazachstan, Kirgistan, Mołdawia, Ukraina, Gruzja, Tadżykistan, Turkmenistan) i drugim (Wielka Brytania, USA, Kanada, Chiny, Niemcy, Francja, Mongolia) za granicą. Specjalnie dla uczestników zagranicznych opracowany ekscytujący program dalszego kształcenia, latem i zimą, które nie tylko pozwalają do zapoznania się z tradycjami i obyczajami mieszkańców Syberii Zachodniej, w celu podniesienia poziomu znajomości języka rosyjskiego, ale także uczyć się od najlepszych ekspertów w branży ropy i gazu.

Wszystko TSOGU aktywnie rozwijać współpracę z uczelniami zagranicznymi-partnerów z mediacji i wsparciu finansowym zainteresowanego zagranicznego sektora ropy i gazu gospodarki. Ten program "edukacja włączająca" Instytutu Geologii i wydobycia ropy i gazu oraz TSOGU Petroleum Institute z Uniwersytetu Technicznego w technologii Clausthal (Niemcy) oraz Instytut Geologii i Instytut neftegazodobychiTyumGNGU i "Wyższa szkoła działalności górniczej Uniwersytecie w Madrycie (Hiszpania).

Od czerwca 2007 roku, absolwenci i wykładowcy TSOGU może otrzymać suplement do dyplomu.

Lokalizacje

Tiumeń

Address
Tyumen State Oil and Gas University
38, Volodarskogo St.

625000 Tiumeń, Obwód Tiumeński, Rosja