Przeczytaj oficjalny opis

114187_rsz_114139_n.jpg

O uniwersytecie

Kazan Innovative University nazwany na cześć VG Timiryasova (IEML) został założony w 1994 r. I jest obecnie największą prywatną instytucją szkolnictwa wyższego w Republice Tatarstanu i całym regionie Wołgi. Jej założyciel, dr Vitaliy Timiryasov, jeden z absolwentów uniwersytetów kazańskich i moskiewskich, położył najlepsze tradycje klasycznej edukacji uniwersyteckiej na fundamencie nowej szkoły.

Uniwersytet należy do 100 najlepszych rosyjskich instytucji szkolnictwa wyższego i 5 najlepszych prywatnych uczelni wyższych w Rosji, posiada oficjalny złoty medal „jakości europejskiej” za wdrożenie systemu „zarządzania jakością” (ISO 9001: 2008).

Od 2010 roku nauczyciele Uniwersytetu stają się zwycięzcami konkursów: „Najlepszy wykład na temat innowacji” i „Najlepszy nauczyciel akademicki”.

Kazan Innovative University nazwany na cześć VG Timiryasova (IEML) był pierwszą instytucją edukacyjną w Republice Tatarstanu, która stworzyła zintegrowaną sieć komunikacji między departamentami i oddziałami Instytutu. Sieć ta zbudowana jest na sprzęcie i sprzęcie Cisco Systems do wideokonferencji „Tandberg”. Połączenie z sieciami światłowodowymi i innowacyjnym opracowaniem oprogramowania uniwersyteckiego „Idis Education” pozwoliło zoptymalizować zarządzanie procesami edukacyjnymi na Uniwersytecie i przenieść je na zupełnie nowy poziom.

Kazan Innovative University nazwany na cześć VG Timiryasova (IEML) jest wiodącą uczelnią wyższą w Klastrze Naukowo-Edukacyjnym w Handlu, Branży Hotelarskiej i Usługach w Republice Tatarstanu.

Misja

  • Zaspokajanie potrzeb jednostek, społeczeństwa i państwa w celu zdobycia wiedzy w oparciu o kształcenie ustawiczne, które spełnia nowoczesne wymagania w zakresie innowacyjnego rozwoju i modernizacji edukacji i nauki.
  • Szkolenie kompetentnych i konkurencyjnych specjalistów nowej formacji zdolnych do rozwijania nauki, biznesu, podejmowania skutecznych decyzji i prowadzenia konkretnych badań, które są zgodne z pozycją i korzyściami krajowymi.
  • Stworzenie warunków niezbędnych do wdrożenia i efektywnego wykorzystania innowacyjnych technologii edukacyjnych i wyników naukowych.
  • Kształcenie osób kompetentnych zawodowo, aktywnych społecznie i odpowiedzialnych społecznie.

Programy prowadzone przez:
  • Rosyjski
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Kazan Innovative University

Kazan Innovative University nazwany na cześć VG Timiryasova oferuje intensywny kurs nauki języka rosyjskiego jako języka obcego, opracowany przez najlepszych specjalistów ... [+]

Kazan Innovative University nazwany na cześć VG Timiryasova oferuje intensywny kurs nauki języka rosyjskiego jako języka obcego, opracowany przez najlepszych specjalistów uniwersytetu. W ciągu roku studenci mogą opanować zarówno język rosyjski, jak i dyscypliny średnie, które są niezbędne do przyjęcia na dowolne uniwersytety Federacji Rosyjskiej.

Zajęcia od poniedziałku do soboty;Wysoko wykwalifikowani nauczyciele, co roku przechodzący zaawansowane szkolenia;Dodatkowe dyscypliny: historia, nauki społeczne, matematyka, fizyka, chemia, biologia, informatyka;Nowoczesne interaktywne metody nauczania;Akceptacja wniosków na 1 rok i 1,5 roku studiów (wrzesień, styczeń, marzec);Oficjalne świadectwo ukończenia kursu;Możliwość uzyskania państwowego certyfikatu posiadania określonego poziomu języka;Pomoc w zbieraniu i przygotowywaniu dokumentów do dalszego przyjęcia na uniwersytety Federacji Rosyjskiej.... [-]
Rosja Kazań
Styczeń 2020
Rosyjski
W pełnym wymiarze godzin
12 - 18 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Kazan Innovative University About Us