Educacentre Language School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Ucz się języka rosyjskiego z EducaCentre.

educa_centre_

Nasza szkoła powstała w 1989 roku iw ciągu ostatnich 20 lat udało nam się zbudować reputację dostarczając wysokiej jakości kursy języka rosyjskiego w Petersburgu.

Każdego roku zapraszamy setki studentów z ponad 50 różnych krajów, w tym Brazylii, Niemczech, Francji, Włoszech i Wielkiej Brytanii.

Naszą misją jest zapewnienie świetnej jakości kursy języka rosyjskiego w przystępnych cenach. Czy chcesz nauczyć się języka rosyjskiego dla firm lub do codziennego życia i komunikacji lub po prostu dla własnej przyjemności, mamy kurs, który spełnia Twoje oczekiwania!

Gdy zdecydujesz się na studia na Educacentre, będzie łączenia naszych studentów z całego świata, dzieląc tę ​​samą chęć do nauki języka rosyjskiego w kulturalnej stolicy Rosji.

Wszystkie nasze kursy prowadzony przez cały rok, dzięki czemu można rozpocząć, gdy chcesz.

Proszę poświęcić trochę czasu, aby dowiedzieć się o jakości naszych kursów i cenach.

Jeśli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami, a my chętnie pomożemy!

Dlaczego EducaCentre?

Z nauczania zawodowego świadczonych przez wykwalifikowanych nauczycieli; żywe, dynamiczne i skuteczne kursy językowe, szereg starannie dobranych opcji zakwaterowania, ciekawych zajęć i zindywidualizowane wsparcie oferujemy Państwu najlepszą obsługę, abyście jak najlepiej wykorzystać swój czas z nami.

educa_centre

Lokalizacje