Przeczytaj oficjalny opis

Założona w 2004 roku, centrum języków obcych Educ od ponad 10 lat wśród najlepszych dziesięciu szkół językowych, nie tylko w Petersburgu, ale w całej Rosji.

Nauczanie języka rosyjskiego jako języka obcego jest nasza główna specjalizacja, więc w 2006 roku w naszym centrum powstał dział edukacyjny-metodyczne dla poprawy istniejących i tworzenia nowych programów szkoleniowych.

Oferujemy nie tylko szybką i efektywną naukę rosyjskiego programów autorskich, ale także pełną obsługę klienta, która obejmuje następujące aspekty: EDUCA Centrum wsparcia Języki obce Visa. Pomożemy Ci z wszelkiego rodzaju wizy i zrobi wszystko, co do wydawania dokumentów nie przeszkadza.

Wybór odpowiedniego miejsca zamieszkania. Mamy ogromną bazę rodzin, którzy są gotowi nie tylko zapewnić Państwu pokoju, ale chętnie spędzać czas z tobą, pokazując miasto i rozmawiam z tobą w języku rosyjskim!

Spotkanie na lotnisku, transfer i rozliczenia. Twój osobisty menadżer pomoże Ci z bagażem i rozliczania!

Pakiet powitalny! Która obejmuje:

Mapa Petersburgu nasza legitymacja studencka z contact center i osobistego menedżera, numery telefonów awaryjnych oraz informacje o zajęciach nasz autor przewodnik do Petersburga, wskazując, atrakcje turystyczne, trasy najwygodniejszy dla Ciebie i nadal wiele, wiele przydatnych informacji! legitymacji studenckiej! Będziesz mógł udać się do muzeum ze zniżką lub za darmo! nasza firma notatnik i długopis z klasą!

Przez całą dobę. Zawsze możesz na nas liczyć! EDUC Przyjdź, czekamy na Ciebie!

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Rosyjski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Educa - Russian Language Center

Biznes Rosyjski Kurs skupia się na rozwijaniu umiejętności językowych niezbędnych do prowadzenia działalności gospodarczej w Rosji: prowadzenie korespondencji biznesowej ... [+]

Biznes Rosyjski Kurs skupia się na rozwijaniu umiejętności językowych niezbędnych do prowadzenia działalności gospodarczej w Rosji: prowadzenie korespondencji biznesowej i negocjacji, sztabu szkoleniowego, generować raporty, tworzyć prezentacje, zrozumienie specyfiki dokumentów finansowych, komunikacji telefonicznej.

Ćwiczenia na tym kursie są przeznaczone do opracowania i wzmocnienia istniejącego doświadczenia.

Głównym celem kursu jest stworzenie wysokiej jakości bazę wiedzy nie tylko słownictwa i gramatyki języka rosyjskiego, ale także stworzenie podstaw etycznych komunikacji biznesowej w Rosji, osobliwości kultury prowadzenia biznesu i behawioralnych cech rosyjskich pracowników.... [-]

Rosja Saint Petersburg
Wrzesień 2019
Rosyjski
Zaoczne
1 - 4 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Educa - Russian Language Center

Biorące udział w mini-grupy i aktywnie komunikować się z innymi studentami, można osiągnąć maksymalne wyniki w badaniu języka rosyjskiego. ... [+]

Biorące udział w mini-grupy i aktywnie komunikować się z innymi studentami, można osiągnąć maksymalne wyniki w badaniu języka rosyjskiego.

Ilość osób w grupie nie przekracza 4, co oznacza, że ​​gwarantujemy indywidualne podejście do każdego ucznia, i bez wyjątku, studenci mają możliwość wzięcia aktywnego udziału w dyskusji podczas lekcji.

Nasz Kurs Standardowy (General rosyjski) przeznaczony jest do równomiernego rozwoju wszystkich aspektów praktycznych umiejętności z języka rosyjskiego: mówienie, czytanie, pisanie, słuchanie.

Edukacja jest zorganizowane tak, że studenci nieustannie ćwiczyć wiedzy teoretycznej w sytuacjach zbliżonych do rzeczywistego (w formie ćwiczeń komunikacyjnych). Dlatego nasi uczniowie szybko zaczynają mówić i łatwo pokonać barierę językową.... [-]

Rosja Saint Petersburg
Wrzesień 2019
Rosyjski
Zaoczne
1 - 4 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Educa - Russian Language Center

Jeśli uznasz, że Twoje dziecko musi wiedzieć, rosyjscy yazykai chcą zaszczepić w nim miłość do języka jest używany i jego zwyczaje, będziemy szczęśliwi mogąc powitać Pańs ... [+]

Jeśli uznasz, że Twoje dziecko musi wiedzieć, rosyjscy yazykai chcą zaszczepić w nim miłość do języka jest używany i jego zwyczaje, będziemy szczęśliwi mogąc powitać Państwa i dziecko do naszych rosyjskich kursów językowych dla dzieci!

Współpracujemy z dużą liczbą rodzin goszczących, więc jeśli nie jesteś w stanie zatrzymać się w Rosji z dzieckiem w trakcie szkolenia, możemy zagwarantować, że dzieci poczują się jak w domu! Pokój jednoosobowy, 5 posiłków dziennie i przyjazny i gościnny rodziny pomoże dziecku w ogóle i zadba o wszystkie szczegóły.

Po przyjeździe, każdy student jest przypisany do małego osobistego kuratora, który będzie towarzyszyć dziecku przez cały czas pobytu i pomoc, opiekę i porady 24 godziny na sutki.Kurator w EDUC - to profesjonalny pedagog z doświadczeniem w pracy z dziećmi od 5 lat i mówią zagraniczne języków.... [-]

Rosja Saint Petersburg
Wrzesień 2019
Rosyjski
1 - 4 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Educa - Russian Language Center

Rosja już teraz - dynamicznie rozwijająca się kraj. Łącznie aktywnie rozwija obszary działalności. Dawno już minęły czasy, kiedy Rosja była zamknięta dla zagranicznego kr ... [+]

Rosja już teraz - dynamicznie rozwijająca się kraj. Łącznie aktywnie rozwija obszary działalności. Dawno już minęły czasy, kiedy Rosja była zamknięta dla zagranicznego kraju.

Wymiana informacji kultury i biznesu w nowoczesnym świecie międzynarodowego może stać się jednym z najciekawszych wydarzeń w swoim życiu. Sankt Petersburg - duże i ciekawe miasto, a działania podejmowane przez przedsiębiorstwo, że miasto pozwoli Ci na zdobycie cennego doświadczenia i zapoznania się ze sferą biznesu w Rosji.

EDUC oferuje programy stażowe w następujących obszarach:

Serwis Wolontariat Formowanie Turystyka Gościnność Marketing Business Management Konstrukcja Media i dziennikarstwo Technologia informacyjna Ochrona środowiska ... [-]
Rosja Saint Petersburg
Wrzesień 2019
Rosyjski
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku