Educa - Russian Language Center

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Założona w 2004 roku, centrum języków obcych Educ od ponad 10 lat wśród najlepszych dziesięciu szkół językowych, nie tylko w Petersburgu, ale w całej Rosji.

Nauczanie języka rosyjskiego jako języka obcego jest nasza główna specjalizacja, więc w 2006 roku w naszym centrum powstał dział edukacyjny-metodyczne dla poprawy istniejących i tworzenia nowych programów szkoleniowych.

Oferujemy nie tylko szybką i efektywną naukę rosyjskiego programów autorskich, ale także pełną obsługę klienta, która obejmuje następujące aspekty: EDUCA Centrum wsparcia Języki obce Visa. Pomożemy Ci z wszelkiego rodzaju wizy i zrobi wszystko, co do wydawania dokumentów nie przeszkadza.

Wybór odpowiedniego miejsca zamieszkania. Mamy ogromną bazę rodzin, którzy są gotowi nie tylko zapewnić Państwu pokoju, ale chętnie spędzać czas z tobą, pokazując miasto i rozmawiam z tobą w języku rosyjskim!

Spotkanie na lotnisku, transfer i rozliczenia. Twój osobisty menadżer pomoże Ci z bagażem i rozliczania!

Pakiet powitalny! Która obejmuje:

Mapa Petersburgu nasza legitymacja studencka z contact center i osobistego menedżera, numery telefonów awaryjnych oraz informacje o zajęciach nasz autor przewodnik do Petersburga, wskazując, atrakcje turystyczne, trasy najwygodniejszy dla Ciebie i nadal wiele, wiele przydatnych informacji! legitymacji studenckiej! Będziesz mógł udać się do muzeum ze zniżką lub za darmo! nasza firma notatnik i długopis z klasą!

Przez całą dobę. Zawsze możesz na nas liczyć! EDUC Przyjdź, czekamy na Ciebie!

Lokalizacje

Sankt Petersburg

Address
Mayakovsky st. 16,
Sankt Petersburg, Sankt-Peterburg, Rosja