eta College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Pasja. Kariera. Droga życia.

eta College jest prywatną uczelnią wyższą i szkołą szkoleniową specjalizującą się w kwalifikacjach prowadzących do zatrudnienia w branży sportowej i fitness.

Kwalifikacje te są rejestrowane w ramach kwalifikacji dla szkolnictwa wyższego (HEQSF) oraz w ramach pomocniczych kwalifikacji zawodowych. Są one porównywane z najlepszymi międzynarodowymi standardami w sporcie i fitness, co oznacza, że nasi absolwenci są dobrze przygotowani do znalezienia zatrudnienia w Republice Południowej Afryki i na całym świecie.

118658_pexels-photo-1080882.jpegTim Mossholder / Pexels

eta szczyci się tym, że jest liderem w programach edukacyjnych dla branży sportowej i fitness. Jako jednoosobowa szkoła sportowa i fitness, poświęcamy się zapewnianiu dynamicznych programów nauczania, które prowadzą do kwalifikacji porównywalnych na poziomie międzynarodowym.

Nasze programy zawodowe są zatwierdzane przez CATHSSETA, a nasze programy szkolnictwa wyższego są akredytowane przez CHE. Nasze kwalifikacje są zarejestrowane w National Qualifications Framwork (NQF) przez South African Qualifications Authority (SAQA).

Spełniając nasze kryteria akredytacyjne, nasze witryny szkolnictwa wyższego są zarejestrowane w Departamencie Szkolnictwa Wyższego i Szkolenia jako prywatna instytucja szkolnictwa wyższego.

Aby zapewnić, że spełnimy potrzeby sportu i fitness w Republice Południowej Afryki, eta jest również licencjonowanym dostawcą usług w RPA (SRSA).

Nasze kwalifikacje są porównywane z międzynarodowymi najlepszymi praktykami w sporcie i fitness; dzięki temu nasi absolwenci są w stanie znaleźć zatrudnienie w RPA i na całym świecie.

Studenci mogą uczyć się coachingu, fitnessu lub zarządzania sportem.

Istnieje możliwość kontynuowania studiów w pełnym wymiarze godzin , co jest idealne dla absolwentów szkół; studia w niepełnym wymiarze godzin , co jest idealne dla osób, które chcą zmienić karierę lub dowiedzieć się więcej o swojej dziedzinie. Dla tych, którzy chcą elastyczności w swoich badaniach, nauczanie online jest idealnym rozwiązaniem.

118659_pexels-photo-703016.jpegVictor Freitas / Pexels

eta wyróżnia się jako specjalistyczna szkoła sportowa i fitness, która całkowicie zanurza uczniów w temacie zarządzania sportem, fitness i sportem. Równoważymy teorię i badania w klasie z praktyczną nauką i doświadczeniem zawodowym.

Nasi studenci zostawiają nas sprawniejszych, silniejszych niż wtedy, gdy zaczęli, i kończą kwalifikacje i są gotowi do pracy.

eta ma dwanaście kampusów. Znajdują się one w Bloemfontein, Botswanie, Kapsztadzie, Durbanie, wschodnim Londynie, George, Johannesburgu, Mauritiusie, Namibii, Port Elizabeth, Pretorii i Stellenbosch.

Zarejestrowane kampusy DHET to BFN, CPT, DBN, GRG, JHB, PTA, STB. Mamy dodatkowe witryny oferujące akredytowane programy CATHSSETA w PLZ, Namibii, Mauritiusie i wkrótce Botswanie.

eta College oferuje dwa tryby dostawy. Możesz albo uczęszczać na zajęcia w kampusie, albo ukończyć kwalifikacje na odległość. Obie oferują naukę za pośrednictwem technologii.

Dlaczego uczenie się twarzą w twarz z eta College ?

eta College Uczenie się twarzą w twarz to sposób dostawy, w którym kończysz studia w kampusie z ułożonym harmonogramem.

Nasze kampusy oferują certyfikaty i dyplomy Fitness, Coaching Science i Sport Management oraz krótkie kursy i specjalizacje.

eta College jest akredytowaną i zarejestrowaną uczelnią wyższą i szkołą szkoleniową specjalizującą się w kwalifikacjach sportowych i fitness. Nasza szkoła jest znana na całym świecie ze swojej metody teoretycznego, praktycznego i opartego na pracy uczenia się, którą nazywamy Całkowitym zanurzeniem . Studenci eta College ciężko się uczą i grają ciężko, a nasz kampus stanowi centralny punkt, w którym to się dzieje. Zapewniamy szereg sal lekcyjnych, praktycznych i rekreacyjnych, aby nasi uczniowie mogli osiągnąć zarówno teoretyczną naukę, jak i praktyczne umiejętności podczas zabawy. Ponadto mamy relacje z dostawcami miejsc pracy, aby zapewnić, że uczniowie są narażeni na naukę, która jest istotna dla ich studiów i zapewnia możliwości zatrudnienia lub rozpoczęcia własnych praktyk.

118660_pexels-photo-618612.jpegSnapwire / Pexels

Dlaczego kształcenie na odległość z eta College ?

eta College Distance Learning to sposób dostawy, w którym kończysz studia z domu zgodnie ze zorganizowanym harmonogramem.

Kształcenie na odległość zapewnia naukę online.

Aby odnieść sukces w nauczaniu online / na odległość, musisz być pracowity i samowystarczalny. Ważne jest, aby utrzymywać stały i regularny kontakt z opiekunem, aby mieć pewność, że otrzymasz wsparcie, którego potrzebujesz. Inną ważną częścią eta nauczania na odległość jest komponent uczenia się przez doświadczenie. Wymaga to pracy w terenie, cieniowania, pomocy i uczenia się od innych specjalistów. Istotne jest również, aby mieć adres e-mail i dostęp do komputera i Internetu, ponieważ będzie to potrzebne do badań i do wypełnienia wszystkich zadań.

Lokalizacje

Kapsztad

Address
Western Province Cricket Club Sports Centre, 53 Ave de Mist, Rondebosch
8001 Kapsztad, Zachodni przylądek, Republika Południowej Afryki

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Ta szkoła oferuje również: