University of Johannesburg

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Wibrujący, wielokulturowe i dynamicznych Uniwersytet w Johannesburgu (UJ) Dzieli tempo i energię kosmopolitycznego Johannesburga, miasta, którego nazwę nosi. Dumnie RPA, uniwersytet żyje w dół do swoich afrykańskich korzeni, i dobrze przygotowany do swojej roli w actualising potencjał, że wyższe wykształcenie posiada dla rozwoju kontynentu.

Fenomenalny sukces Uniwersytetu to taka, która zaskoczyła krytyków i wygrał ponad sceptyków. Jako instytucja, która szczyci się swoim dostępnym doskonałości, po zaledwie 11 latach UJ zyskał jako instytucji globalnej doskonałości i światowej klasy postury.

W ciągu pierwszych pięciu lat istnienia, UJ podwoiła akredytowanego wyjścia badań i zwiększył liczbę wybitnych południowoafrykańskich Krzesła Badawczych od zera do siedmiu. To niezwykłe osiągnięcie osiągnięto znacznie wyprzedza celu wyznaczonego na 2015 r. Wyniki badania z 2010 r był wynikiem chęci UJ, w początkowym okresie, w celu ustalenia UJ jako uczelni dokładnie badawczej koncentruje.

UJ jest pierwszym i jedynym Afryki uniwersytet przyznał się do cenionych konsorcjum 28 uniwersytetów badawczych intensywnie na świecie, Universitas 21 - ważne poparcie rosnącym znaczeniu międzynarodowym UJ.

UJ oferuje światowej klasy, międzynarodowo uznanych programów akademickich na podstawie programów nauczania dodatkowo w rozwoju najnowocześniejszych zarówno licencjackich i kształcenia podyplomowego. Programy UJ, w ciągu dziewięciu wydziałów, mają na celu przygotowanie studentów do świata pracy i globalnego obywatelstwa. Uniwersytet ma cztery kampusy, mianowicie kampus Auckland Park Trznadel Drogowego; Campus Auckland Park Kingsway; Campus Doornfontein; i Campus Soweto.

Na podstawie wyborów Studentów UJ Pomarańczowy Dywan pierwszym roku - tych z APS strzelą równe i większe niż 40 punktów - programy przewodnie to: księgowość; Elektryczne i elektroniczne / mechaniczna / budownictwo / Górnictwo; LLB / BA Prawo / BCOM Prawo; Matematyka / Matematyki Stosowanej; IT / Nauki komputerowe; Fizjologia ludzka; Optometrii; Finanse; Psychologia; i doskonalenia zawodowego nauczycieli.

W celu dokonania cele nauczania, badań naukowych i innowacji UJ w rzeczywistości, UJ ma, w ciągu ostatnich ośmiu lat zainwestowała ponad R2 mld na modernizację i rozbudowę życia i uczenia się obiektów na wszystkich swoich kampusach i do tworzenia bezpiecznego i bezpieczne, światowej klasy nauki i środowiska badań zarówno pracowników i studentów.

UJ wprowadziła również urządzeń przenośnych (tabletki lub laptopa) w klasach I roku, w 2014 roku, w dążeniu do połączenia tych młodych umysłów w świecie e-wiedzy, że są one rosnące pod i przekształcenia ich zdolność do konkurowania i przyczynić.

Absolwent wskaźnik sukcesu UJ wynosi obecnie 83,4%, a całkowita roczna produkcja Absolwent jest ponad 11.400 studentów. Pierwszy rok Program University Doświadczenie (FYE), Inicjatywa oferuje akademicką wzmocnienie umiejętności z akcentem na studentów mentoring innych studentów, jest jednym z programów wsparcia, które pomagają ułatwić przejście ze szkół na uniwersytecie. Prawie 1300 wychowawcy studentów, wybrane z poziomu trzeciego roku wzwyż, działać jako interfejs pomiędzy studentów i kadry dydaktycznej. UJ wprowadziła również doradców akademickich w Uczelni rezydencji i zatwierdzone Zamiejscowy kwaterach. W ramach programu doskonałości akademickiej UJ, 250 doradców studenckie służą 2000 studentów pierwszego roku w 25 domach.

Godne uwagi, za to, że UJ, z ponad 49.500 studentów; 2300 studentów zagranicznych; 6700 doktorantów i kadry naukowej sławy, jest instytucja, z godnym podziwu tempie ukończenia szkoły. UJ jest domem dla 133 ocenianych naukowców, z których sześć jest oceniane, a ma siedem Krzesła Narodowy Research Foundation. Dodatkowo produkuje najwięcej czarnych księgowych wszystkich akredytowanych uczelni mieszkaniowych w kraju.

Podczas UJ prowadzi globalną doskonałość i posturę, Uniwersytet zamierza być w kraju reagują w sposób, który tylko UJ może. W związku z tym, wśród sześciu czołowych uniwersytetów w RPA, tylko UJ powodzeniem zapewnia dostęp do prawie 2000 studentów pierwszego roku, którzy pochodzą z najbiedniejszych społeczności, zapewniając im, w razie potrzeby, z doładowaniem finansowania NSFAS, stypendiów i dwóch zdrowych posiłków dziennie ,

W ciągu najbliższych dziesięciu lat, UJ wyznaczyła sześciu celów strategicznych, a mianowicie:

Globalna Doskonałość w dziedzinie badań i innowacji.
Globalna Doskonałość w nauczaniu i uczeniu.
Międzynarodowy Fit Profil Global Excellence i postury.
To doświadczenie Najlepszy Student.
Aktywny Global Management Reputacja i
Instytucja i ludzie Fit for Global Excellence i postury.

Wizja

Międzynarodowy Uniwersytet wyboru, zakotwiczone w Afryce, dynamicznie kształtowaniu przyszłości.

Misja

Inspirując swoją społeczność do transformacji i służyć ludzkości poprzez innowacje i współpracy dążeniu do wiedzy.

wartości

WYOBRAŹNIA ROZMOWA REGENERACJA etyczny fundament

Kształtowanie przyszłości

myśląc niezależnie
Rozwijanie kosmopolityczny tożsamość
Wykazując ambicji i napęd
Przyjęcie podejścia przedsiębiorczych

Uczą się razem z naszej różnorodności

Making mądre decyzje kolektywnie

Angażowanie się znacząco między sobą
Wyświetlanie wzajemny szacunek
Wiodąca consultatively

Rozwój zrównoważony poprzez twórczy wkład

Introspekcja o odnowienie

Innowacje dla dobra wspólnego
Dokonywanie pozytywnych zmian
Wykorzystując pomijanych możliwości

Skarbi wolności akademickiej

Poszukiwany równowagę w dążeniu do wiedzy

W obliczu wyzwań, z odwagą i zarabiać zaufania
Działając odpowiedzialnie będąc uczciwym, spójne i przejrzyste
Uczestnictwo i pomoc społeczności (Ubuntu) *

Ubuntu jest zdolność do wyrażania współczucia, sprawiedliwości, wzajemności, godności, harmonii i człowieczeństwa w interesie budowy, utrzymania i wzmacniania społeczności. Ubuntu przemawia do naszych wzajemnych więzi, naszego wspólnego człowieczeństwa i odpowiedzialności na siebie, że płynie z naszego połączenia.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Zaawansowane dyplomy » Widzieć Dyplomy studiów podyplomowych » Widzieć Świadectwa studiów podyplomych » Widzieć Certyfikaty » Widzieć Dyplomy » Zobacz kursy » Widzieć Online Zaawansowane dyplomy » Widzieć Online Licencjat » Widzieć Online Magisterskie » Widzieć Health BAs » Widzieć Health BScs » Widzieć Health Kursy » Widzieć Health Dyplomy » Widzieć Health Studia doktoranckie » Widzieć Health Magisterskie » Widzieć Health Licencjat » Widzieć Licencjat nauk humanistycznych » Widzieć Licencjat nauk ścisłych » Widzieć Law Kurs » Widzieć Law Doktorat » Widzieć Law LLB » Widzieć MA » Widzieć MSc » Widzieć Doktorat » Widzieć Law Magister prawa (LLM) » Widzieć Studia licencjackie » Widzieć Studia magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Certyfikat

Certificates in Management (Faculty of Engineering and Built Environment)

Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 3 miesięcy February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

The Department of Quality and Operations Management at the University of Johannesburg, offers certificate courses to individuals who would like to upgrade their formal qualification. [+]

[-]

Certyfikat w marketingu i obsługi klienta orientacji na

Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 1 rok February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Poszerz swoje horyzonty marketingowych poprzez udział naszych wysoko ceniony program w marketingu i obsługi klienta Centricity mające na celu zaspokojenie wszelkich potrzeb osób praktykujących lub aspirujących marketingu. [+]

Czy znajdą się w sytuacji, gdzie trzeba wykonać obrót dla jednostki lub organizacji, i naprawdę potrzebują lepszej wiedzy marketingowej? Twoja pozycja wyklucza długą drogę do uzyskania kwalifikacji marketing i badanie z grupą maturzystów naprawdę nie apeluję do was, albo. Jednak trzeba znaleźć sposób, aby odnieść sukces marketingu.

Czytaj dalej .... bo droga do sukcesu Marketing biegnie przez Certificate in Marketing & orientacji na klienta ... Kto powinien uczestniczyć?

Kandydaci, którzy powinny być stosowane obejmują:

Ludzie w marketingu, sprzedaży lub stanowisk PR, którzy nie mają żadnego szkolenia marketingu. Ludzie z jednostek biznesowych, którzy coraz częściej muszą sprzedawać swoją jednostkę biznesową lub produktu / usługi oferowane. Ludzie, którzy chcą uzupełnić swoje umiejętności inżynierskie i techniczne podstawy z wiedzy marketingowej. CEL KWALIFIKACJI ... [-]

Dyplom

Diploma Extended Diploma in Operations Managements

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 - 4 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

[+]

Wyniki Przeprowadzanie i wyświetlacz znajomość i zastosowanie projektu i zasad zarządzania łańcuchem dostaw, jakości i poprawy wydajności. [-]

Dyplom / rozszerzony Dyplom w public relations i komunikacji

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 - 4 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Studenci, którzy mają dyplom Public Relations i Komunikacji powinien być w stanie wykonać specjalistyczne działania public relations; produkowanie mediów komunikacyjnych dla kontekście public relations; wykorzystywać teorię kształtować szerszy kontekst, w którym public relations funkcje zawodowe; używać administracyjnych i kierowniczych właściwości jak public relations profesjonalny. [+]

Studenci, którzy mają dyplom / dyplom przedłużony Public Relations i Komunikacji powinien być w stanie:

Wykonywanie specjalistycznych działań public relations. Produkujemy środki komunikacji dla kontekście public relations. Użyj teorię kształtować szerszy kontekst, w którym funkcje public relations zawodowe. Wykorzystanie administracji i cechy przywódcze jako public relations zawodowych. Program dla Diploma in Public Relations i Komunikacji

Cel: Celem jest rozwijanie kwalifikacji w studenta kompetencji planowania, stosowania, wdrażania i oceny public relations i praktyki zarządzania komunikacji w różnych kontekstach biznesowych i społecznych.

... [-]

Dyplom / rozszerzony dyplom w zakresie usług zarządzania

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 - 4 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

[+]

[-]

Dyplom architektury

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Wydział Architektury oferuje dyplom architektury, która ma bezwarunkowe walidacji z zawodu architekta (SACAP) oraz Stowarzyszenie Commonwealth Architektury (CAA). [+]

Specjaliści w zakresie architektury biorą udział w kształtowaniu środowiska architektonicznego. Ich wysiłki są widoczne wszędzie, od prostej budowie taniego projektu mieszkaniowego do wyrafinowanej budowy wieżowców. Specjaliści w zakresie architektury są wykorzystywane w projektowaniu, rozdzielczość technologicznego oraz zarządzania projektami budowlanymi.

Wydział Architektury oferuje dyplom architektury, która ma bezwarunkowe walidacji z zawodu architekta (SACAP) oraz Stowarzyszenie Commonwealth Architektury (CAA).

Dyplom Architektury Broszura

[-]

Dyplom inżyniera górnictwa krajowego

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Wykwalifikowana uczący byłoby technicznie właściwy do skutecznego i bezpiecznego zarządzania procesami i siły roboczej wszystkich działań produkcji górniczej w zarządzaniu na poziomie pierwszego i poziomu nadzoru w kopalniach. [+]

Zakład zastrzega sobie prawo do selekcji uczniów do tego programu. Uczniowie proszeni są, aby zapewnić 100% kart zdrowia, niezbędne do zatrudnienia i empirycznej nauki w kopalniach.

PROSZĘ ZANOTOWAĆ:

[-]

Dyplom krajowego w dziedzinie fizyki

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Centralnym celem National Diploma in Physics jest rozwój absolwentów, którzy mogą wykazać zogniskowanej wiedzy i umiejętności w dziedzinie fizyki. [+]

Doornfontein CAMPUS

Centralnym celem National Diploma in Physics jest rozwój absolwentów, którzy mogą wykazać zogniskowanej wiedzy i umiejętności w dziedzinie fizyki. Program koncentruje się więc centralnie na wyposażanie uczniów z dogłębnej i specjalistycznej wiedzy na temat ogólnych zasad i umiejętności praktycznych stosowanych w przemyśle Fizyki. W ramach pracy dyplomowej, a we współpracy z odpowiednimi instytucjami w miejscu pracy / instytucjami / organizacjami, studenci są również narażone na odpowiednim świata pracy w celu zdobycia doświadczenia w stosowaniu zdobytej wiedzy i umiejętności praktycznych w kontekście pracy. Czesne i doświadczenie pracy umożliwiają udane studentom dostęp do wielu możliwości rozwoju zawodowego i zatrudnienia odnoszących się do analitycznego ich specjalizacji.... [-]


Dyplom krajowych / dyplomu krajowego rozszerzony w inżynierii lądowej i wodnej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 - 4 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

[+]

Patrz Wydziału rozporządzenia EB3 do minimalnych wymagań wstępnych dla certyfikatu Senior (do 2008 roku) oraz National Certificate Senior (od 2009 roku). N4 Certyfikat o minimalnej przejściu 70% Matematyki i Inżynierii Nauki i dośrodkowaniu w dwóch językach. Studenci, którzy przeszli odpowiednie programy dostępu mogą być zwolnione z minimalnymi wymaganiami. Przyznanie dyplomu [-]

Dyplom krajowych / dyplomu krajowego rozszerzony w inżynierii metalurgii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 - 4 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

[+]

[-]

Dyplom krajowych / rozszerzony Dyplom krajowe w zakresie zarządzania transportem

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 - 4 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Menedżerowie przewozy do czynienia z różnymi obaw związanych z transportem w obrębie firmy lub przedsiębiorstwa instytucjonalnych. [+]

Menedżerowie przewozy do czynienia z różnymi obaw związanych z transportem w obrębie firmy lub przedsiębiorstwa instytucjonalnych.

Wymagania wstępne National Diploma Minimalne APS: 22 z matematyki lub 24 z Literacy Matematycznego Angielski: 4 (50% +) Matematyka: 3 (40% +) Literacy matematyczna: 5 (60% +) Rozszerzone Wymagania wstępne National Diploma Minimalne APS: 19 z matematyki lub 21 z Literacy Matematycznego Angielski: 4 (50% +) Matematyka: 3 (40% +) Literacy matematyczna: 5 (60% +)

Spotkanie minimalnych wymagań Wydziału dotyczący konkretnego programu niekoniecznie gwarantuje wstęp do tego programu, które mogą być zastosowane szczególne kryteria selekcji i ze względu na ograniczoną przestrzeń.... [-]


Dyplom krajowych / rozszerzony dyplom narodowy w logistyce

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 - 4 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Z National Diploma / rozszerzającego National Diploma w logistyce absolwenci mogą pracować jako menedżerowie zakupowych, którzy zajmują się aspektami zakupowych prowadzenia działalności gospodarczej, jak i kierowników hurtowni więcej. [+]

Z National Diploma / rozszerzającego National Diploma w logistyce absolwenci mogą pracować jako menedżerowie zakupowych, którzy zajmują się aspektami zakupowych prowadzenia działalności gospodarczej, jak i kierowników hurtowni więcej.

Wymagania wstępne National Diploma Minimalne APS: 22 z matematyki lub 24 z Literacy Matematycznego Angielski: 4 (50% +) Matematyka: 3 (40% +) Literacy matematyczna: 5 (60% +) Rozszerzone Wymagania wstępne National Diploma Minimalne APS: 19 z matematyki lub 21 z Literacy Matematycznego Angielski: 4 (50% +) Matematyka: 3 (40% +) Literacy matematyczna: 5 (60% +)

Spotkanie minimalnych wymagań Wydziału dotyczący konkretnego programu niekoniecznie gwarantuje wstęp do tego programu, które mogą być zastosowane szczególne kryteria selekcji i ze względu na ograniczoną przestrzeń.... [-]


Dyplom krajowych / rozszerzony dyplom narodowy w małej zarządzania przedsiębiorstwem

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 - 4 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Z National Diploma / rozszerzającego National Diploma in Small Business Management można pracować jako przedsiębiorca, zakładania i prowadzenia własnej działalności gospodarczej, firma Advisor, zarządzać Małe / średnie firmy, lub przedsiębiorca społeczny. [+]

Z National Diploma / rozszerzającego National Diploma in Small Business Management można pracować jako przedsiębiorca, zakładania i prowadzenia własnej działalności gospodarczej, firma Advisor, zarządzać Małe / średnie firmy, lub przedsiębiorca społeczny.

Wymagania wstępne National Diploma Minimalne APS: 22 z matematyki lub 24 z Literacy Matematycznego Angielski: 4 (50% +) Matematyka: 3 (40% +) Literacy matematyczna: 5 (60% +) Rozszerzone Wymagania wstępne National Diploma Minimalne APS: 19 z matematyki lub 21 z Literacy Matematycznego Angielski: 4 (50% +) Matematyka: 3 (40% +) Literacy matematyczna: 5 (60% +)

Spotkanie minimalnych wymagań Wydziału dotyczący konkretnego programu niekoniecznie gwarantuje wstęp do tego programu, które mogą być zastosowane szczególne kryteria selekcji i ze względu na ograniczoną przestrzeń.... [-]


Dyplom krajowych / rozszerzony dyplom narodowy w zarządzaniu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 - 4 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Z National Diploma / Rozszerzony Narodowy Zarządzania Absolwent może pracować jako kierownik, Pierwsza linia Manager Senior / Middle Manager Menedżer w korporacyjnym, menedżerem własnej działalności, Kierownik Oddziału, Business Advisor [+]

Z National Diploma / Rozszerzony Narodowy Zarządzania Absolwent może pracować jako kierownik, Pierwsza linia Manager Senior / Middle Manager Menedżer w korporacyjnym, menedżerem własnej działalności, Kierownik Oddziału, Business Advisor

Wymagania wstępne National Diploma Minimalne APS: 22 z matematyki lub 24 z Literacy Matematycznego Angielski: 4 (50% +) Matematyka: 3 (40% +) Literacy matematyczna: 5 (60% +) Rozszerzone Wymagania wstępne National Diploma Minimalne APS: 19 z matematyki lub 21 z Literacy Matematycznego Angielski: 4 (50% +) Matematyka: 3 (40% +) Literacy matematyczna: 5 (60% +)

Spotkanie minimalnych wymagań Wydziału dotyczący konkretnego programu niekoniecznie gwarantuje wstęp do tego programu, które mogą być zastosowane szczególne kryteria selekcji i ze względu na ograniczoną przestrzeń.... [-]


Dyplom krajowych / rozszerzony dyplom narodowy w zarządzaniu zasobami ludzkimi

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 - 4 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Z National Diploma / rozszerzającego National Diploma in Zarządzanie zasobami ludzkimi Absolwenci mogą pracować jako praktycy zarządzania zasobami ludzkimi zajmujących się problematyką pracowniczych w organizacjach. [+]

Z National Diploma / rozszerzającego National Diploma in Zarządzanie zasobami ludzkimi Absolwenci mogą pracować jako praktycy zarządzania zasobami ludzkimi zajmujących się problematyką pracowniczych w organizacjach.

Wymagania wstępne National Diploma Minimalne APS: 22 z matematyki lub 24 z Literacy Matematycznego Angielski: 4 (50% +) Matematyka: 3 (40% +) Literacy matematyczna: 5 (60% +) Rozszerzone Wymagania wstępne National Diploma Minimalne APS: 22 z matematyki lub 24 z Literacy Matematycznego Angielski: 4 (50% +) Matematyka: 3 (40% +) Literacy matematyczna: 5 (60% +)

Spotkanie minimalnych wymagań Wydziału dotyczący konkretnego programu niekoniecznie gwarantuje wstęp do tego programu, które mogą być zastosowane szczególne kryteria selekcji i ze względu na ograniczoną przestrzeń.... [-]


Dyplom narodowy w biochemii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Centralnym celem National Diploma in Biochemii jest rozwój absolwentów, którzy mogą wykazać zogniskowanej wiedzy i umiejętności w dziedzinie biochemii. [+]

Doornfontein CAMPUS

Centralnym celem National Diploma in Biochemii jest rozwój absolwentów, którzy mogą wykazać zogniskowanej wiedzy i umiejętności w dziedzinie biochemii. Program koncentruje się więc centralnie na wyposażanie uczniów z dogłębnej i specjalistycznej wiedzy na temat ogólnych zasad i umiejętności praktycznych stosowanych w przemyśle biochemii. W ramach pracy dyplomowej, a we współpracy z odpowiednimi instytucjami w miejscu pracy / instytucjami / organizacjami, studenci są również narażone na odpowiednim świata pracy w celu zdobycia doświadczenia w stosowaniu zdobytej wiedzy i umiejętności praktycznych w kontekście pracy. Czesne i doświadczenie pracy umożliwiają udane studentom dostęp do wielu możliwości rozwoju zawodowego i zatrudnienia odnoszących się do analitycznego ich specjalizacji.... [-]


Dyplom narodowy w biotechnologii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Centralnym celem National Diploma w biotechnologii jest rozwój absolwentów, którzy mogą wykazać zogniskowanej wiedzy i umiejętności w dziedzinie biotechnologii. [+]

Doornfontein CAMPUS

Centralnym celem National Diploma w biotechnologii jest rozwój absolwentów, którzy mogą wykazać zogniskowanej wiedzy i umiejętności w dziedzinie biotechnologii. Program koncentruje się więc centralnie na wyposażanie uczniów z dogłębnej i specjalistycznej wiedzy na temat ogólnych zasad i umiejętności praktycznych mających zastosowanie w branży biotechnologicznej. W ramach pracy dyplomowej, a we współpracy z odpowiednimi instytucjami w miejscu pracy / instytucjami / organizacjami, studenci są również narażone na odpowiednim świata pracy w celu zdobycia doświadczenia w stosowaniu zdobytej wiedzy i umiejętności praktycznych w kontekście pracy. Czesne i doświadczenie pracy umożliwiają udane studentom dostęp do wielu możliwości rozwoju zawodowego i zatrudnienia odnoszących się do analitycznego ich specjalizacji.... [-]


Dyplom narodowy w hotelarstwa

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

The National Diploma in Hospitality Management przygotowuje absolwentów aspektów operacyjnych i kierowniczych, które mogą być stosowane we wszystkich większych firm i przedsiębiorstw przedsiębiorczości w branży hotelarskiej. [+]

The National Diploma in Hospitality Management przygotowuje absolwentów aspektów operacyjnych i kierowniczych, które mogą być stosowane we wszystkich większych firm i przedsiębiorstw przedsiębiorczości w branży hotelarskiej.

Warunki przyjęcia na studia Minimalne APS: 22 z matematyki lub 24 z Literacy Matematycznego Angielski: 4 (50% +) Matematyka: 3 (40% +) Literacy matematyczna: 5 (60% +)

Spotkanie minimalnych wymagań Wydziału dotyczący konkretnego programu niekoniecznie gwarantuje wstęp do tego programu, które mogą być zastosowane szczególne kryteria selekcji i ze względu na ograniczoną przestrzeń.

[-]

Dyplom narodowy w marketingu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Marketerzy określić potrzeby konsumentów i spełniają wymagania konsumentów. [+]

Marketerzy określić potrzeby konsumentów i spełniają wymagania konsumentów.

Warunki przyjęcia na studia Minimalne APS: 22 z matematyki lub 24 z Literacy Matematycznego Angielski: 4 (50% +) Matematyka: 3 (40% +) Literacy matematyczna: 5 (60% +)

Spotkanie minimalnych wymagań Wydziału dotyczący konkretnego programu niekoniecznie gwarantuje wstęp do tego programu, które mogą być zastosowane szczególne kryteria selekcji i ze względu na ograniczoną przestrzeń.

[-]

Dyplom narodowy w matematyce

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Centralnym celem National Diploma in Mathematics jest rozwój absolwentów, którzy mogą wykazać zogniskowanej wiedzy i umiejętności w matematyce. [+]

Doornfontein CAMPUS

Centralnym celem National Diploma in Mathematics jest rozwój absolwentów, którzy mogą wykazać zogniskowanej wiedzy i umiejętności w matematyce. Program koncentruje się więc centralnie na wyposażanie uczniów z dogłębnej i specjalistycznej wiedzy na temat ogólnych zasad i umiejętności praktycznych stosowanych w przemyśle matematyki. W ramach pracy dyplomowej, a we współpracy z odpowiednimi instytucjami w miejscu pracy / instytucjami / organizacjami, studenci są również narażone na odpowiednim świata pracy w celu zdobycia doświadczenia w stosowaniu zdobytej wiedzy i umiejętności praktycznych w kontekście pracy. Czesne i doświadczenie pracy umożliwiają udane studentom dostęp do wielu możliwości rozwoju zawodowego i zatrudnienia odnoszących się do analitycznego ich specjalizacji.... [-]


Dyplom narodowy w metalurgii ekstrakcyjnej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

[+]

Wyniki [-]

Dyplom narodowy w statystykach

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Centralnym celem National Diploma in Statistics jest rozwój absolwentów, którzy mogą wykazać zogniskowanej wiedzy i umiejętności w Statistics. [+]

Doornfontein CAMPUS

Centralnym celem National Diploma in Statistics jest rozwój absolwentów, którzy mogą wykazać zogniskowanej wiedzy i umiejętności w Statistics. Program koncentruje się więc centralnie na wyposażanie uczniów z dogłębnej i specjalistycznej wiedzy na temat ogólnych zasad i umiejętności praktycznych stosowanych w przemyśle Statistics. W ramach pracy dyplomowej, a we współpracy z odpowiednimi instytucjami w miejscu pracy / instytucjami / organizacjami, studenci są również narażone na odpowiednim świata pracy w celu zdobycia doświadczenia w stosowaniu zdobytej wiedzy i umiejętności praktycznych w kontekście pracy. Czesne i doświadczenie pracy umożliwiają udane studentom dostęp do wielu możliwości rozwoju zawodowego i zatrudnienia odnoszących się do analitycznego ich specjalizacji.... [-]


Dyplom narodowy w technologii żywności

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Centralnym celem National Diploma in Food Technology jest rozwój absolwentów, którzy mogą wykazać zogniskowanej wiedzy i umiejętności w zakresie technologii żywności. [+]

Doornfontein CAMPUS

Centralnym celem National Diploma in Food Technology jest rozwój absolwentów, którzy mogą wykazać zogniskowanej wiedzy i umiejętności w zakresie technologii żywności. Program koncentruje się więc centralnie na wyposażanie uczniów z dogłębnej i specjalistycznej wiedzy na temat ogólnych zasad i umiejętności praktycznych stosowanych w przemyśle technologii żywności. W ramach pracy dyplomowej, a we współpracy z odpowiednimi instytucjami w miejscu pracy / instytucjami / organizacjami, studenci są również narażone na odpowiednim świata pracy w celu zdobycia doświadczenia w stosowaniu zdobytej wiedzy i umiejętności praktycznych w kontekście pracy. Czesne i doświadczenie pracy umożliwiają udane studentom dostęp do wielu możliwości rozwoju zawodowego i zatrudnienia odnoszących się do analitycznego ich specjalizacji.... [-]


Dyplom narodowy w zarządzaniu przedsiębiorstwem detalicznej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Krajowa Diploma in Retail Business Management przygotowuje do pracy w branży handlu detalicznego. [+]

Krajowa Diploma in Retail Business Management przygotowuje do pracy w branży handlu detalicznego.

Warunki przyjęcia na studia Minimalne APS: 22 z matematyki lub 24 z Literacy Matematycznego Angielski: 4 (50% +) Matematyka: 3 (40% +) Literacy matematyczna: 5 (60% +)

Spotkanie minimalnych wymagań Wydziału dotyczący konkretnego programu niekoniecznie gwarantuje wstęp do tego programu, które mogą być zastosowane szczególne kryteria selekcji i ze względu na ograniczoną przestrzeń.

[-]

Dyplom narodowy w zarządzaniu turystyką

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

The National Diploma in Tourism Management przygotowuje absolwentów aspektów operacyjnych i kierowniczych do pracy w różnych sektorach turystyki związane. [+]

The National Diploma in Tourism Management przygotowuje absolwentów aspektów operacyjnych i kierowniczych do pracy w różnych sektorach turystyki związane.

Warunki przyjęcia na studia Minimalne APS: 22 z matematyki lub 24 z Literacy Matematycznego Angielski: 4 (50% +) Matematyka: 3 (40% +) Literacy matematyczna: 5 (60% +)

Spotkanie minimalnych wymagań Wydziału dotyczący konkretnego programu niekoniecznie gwarantuje wstęp do tego programu, które mogą być zastosowane szczególne kryteria selekcji i ze względu na ograniczoną przestrzeń.

[-]

Dyplom narodowy w zastosowanej chemii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Centralnym celem National Diploma in Applied Chemistry jest rozwój absolwentów, którzy mogą wykazać zogniskowanej wiedzy i umiejętności w Applied Chemistry. [+]

Doornfontein CAMPUS

Centralnym celem National Diploma in Applied Chemistry jest rozwój absolwentów, którzy mogą wykazać zogniskowanej wiedzy i umiejętności w Applied Chemistry. Program koncentruje się więc centralnie na wyposażanie uczniów z dogłębnej i specjalistycznej wiedzy na temat ogólnych zasad i umiejętności praktycznych stosowanych w przemyśle Applied Chemistry. W ramach pracy dyplomowej, a we współpracy z odpowiednimi instytucjami w miejscu pracy / instytucjami / organizacjami, studenci są również narażone na odpowiednim świata pracy w celu zdobycia doświadczenia w stosowaniu zdobytej wiedzy i umiejętności praktycznych w kontekście pracy. Czesne i doświadczenie pracy umożliwiają udane studentom dostęp do wielu możliwości rozwoju zawodowego i zatrudnienia odnoszących się do analitycznego ich specjalizacji.... [-]


Dyplom narodowy w zoologii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Centralnym celem National Diploma in Zoologii jest rozwój absolwentów, którzy mogą wykazać zogniskowanej wiedzy i umiejętności w zoologii. [+]

Doornfontein CAMPUS

Centralnym celem National Diploma in Zoologii jest rozwój absolwentów, którzy mogą wykazać zogniskowanej wiedzy i umiejętności w zoologii. Program koncentruje się więc centralnie na wyposażanie uczniów z dogłębnej i specjalistycznej wiedzy na temat ogólnych zasad i umiejętności praktycznych stosowanych w przemyśle Zoologii. W ramach pracy dyplomowej, a we współpracy z odpowiednimi instytucjami w miejscu pracy / instytucjami / organizacjami, studenci są również narażone na odpowiednim świata pracy w celu zdobycia doświadczenia w stosowaniu zdobytej wiedzy i umiejętności praktycznych w kontekście pracy. Czesne i doświadczenie pracy umożliwiają udane studentom dostęp do wielu możliwości rozwoju zawodowego i zatrudnienia odnoszących się do analitycznego ich specjalizacji.... [-]


Dyplom narodowy zdrowia środowiskowego

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Badania środowiskowe Zdrowie Lekarze, identyfikować, oceniać i kontrolować ewentualne zagrożenia dla zdrowia środowiskowego. [+]

Uwaga: Zapisy nowych uczniów nie wystąpią w programie IB w przypadku otrzymania zatwierdzenia oferować Bachelor in Zdrowia Środowiskowego w 2017 roku.

Kariera

Badania środowiskowe Zdrowie Lekarze, identyfikować, oceniać i kontrolować ewentualne zagrożenia dla zdrowia środowiskowego.

Warunki przyjęcia Minimalne APS: 23 Język nauczania i learning- angielskim: 4 (50% +) Matematyka: 3 (40% +) Literacy matematyczna: Nie została przyjęta Nauki fizyczne: 4 (50% +) Nauki biologiczne: 4 (50% +) Dodatkowe Temat 1: 4 (50% +) Dodatkowe Temat 2: 4 (50% +)

Wstęp dla wnioskodawców międzynarodowych podlega spełnieniu wymogów prawnych, jak określono przez Immigration Act nr 13 z 2002 roku, rozporządzeń wydanych na jej podstawie polityki Uniwersytetu. Spotkanie minimalnych wymagań Wydziału dotyczący konkretnego programu niekoniecznie gwarantuje wstęp do tego programu ze względu na ograniczoną przestrzeń. Wszyscy kandydaci muszą ukończyć NBT (National testów) przed przyjęciem do szpitala. Wynik NBT poinformuje decyzje podjęte w sprawie umieszczenia wnioskodawcy. Życie Orientacja nie jest uwzględniane przy obliczaniu APS.... [-]


Dyplom w dziedzinie rachunkowości

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Celem tego dyplomu jest dostarczenie wiedzy i umiejętności księgowych w celu zapewnienia kompetencji w wykonywaniu funkcji raportowania, świadczącą usługi podatkowe i doradztwo zarządzanie na poziomie technika rachunkowości oraz przekształcenia tej wiedzy w praktyce wbudowanego do programu oprogramowania księgowego. [+]

Celem tego dyplomu jest dostarczenie wiedzy i umiejętności księgowych w celu zapewnienia kompetencji w wykonywaniu funkcji raportowania, świadczącą usługi podatkowe i doradztwo zarządzanie na poziomie technika rachunkowości oraz przekształcenia tej wiedzy w praktyce wbudowanego do programu oprogramowania księgowego.

Możliwe Kariera Technik Rachunkowości Księgowy Księgowy kosztów Warunki przyjęcia minimalna APS 20 z matematyki 22 z Literacy Matematycznego Angielski: 3 Matematyka: 3 Literacy matematyczna: 5

Uwagi:

Programy te zostały przedstawione jedynie w języku angielskim. Poziom realizacji (ocena) uzyskano dla Życia orientacji nie jest wliczone w obliczaniu odprawy punkty (APS). [-]

Dyplom w operacjach finansowych usług

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Celem Dyplom w zakresie usług finansowych działalności jest rozwijanie wiedzy studenta w zakresie usług finansowych i działalności. [+]

Celem Dyplom w zakresie usług finansowych działalności jest rozwijanie wiedzy studenta w zakresie usług finansowych i działalności. Program składa się z programu nauczania skoncentrowanego na przygotowanie studentów do kariery w branży usług finansowych. Opanowanie programu nauczania zapewni studentom zdolność do syntezy zasad operacji usługi finansowe w sposób profesjonalny. Podstawowa wiedza globalnych usług finansowych istotnych dla branży usług finansowych będzie można osiągnąć umożliwiając studentowi uprawniającego do pracy w dzisiejszym świecie branży profesjonalnych operacji usług finansowych. Program kładzie nacisk 5 kompetencje, rzetelność oraz stosowanie etyki w środowisku zawodowym. Udana uczeń zyska globalny i południowoafrykańskiej perspektywy rynków finansowych oraz dogłębne zrozumienie środowiska, które zapewni im przewagę konkurencyjną w zakresie zatrudnienia.... [-]


Dyplom w operacjach żywności i napojów

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Udane operacje gastronomicznych student będzie posiadać odpowiednią wiedzę, umiejętności technicznych i osobowych na poziomie operacyjnym i nadzorczych w przemyśle spożywczym w całym RPA czy międzynarodowym. [+]

Udane operacje gastronomicznych student będzie posiadać odpowiednią wiedzę, umiejętności technicznych i osobowych na poziomie operacyjnym i nadzorczych w przemyśle spożywczym w całym RPA czy międzynarodowym.

Ludzie mogą pracować w jednostkach żywności i napojów, gastronomii prywatnego i wykonawczej, marketingu i promocji, szkolenia lub na obszarach żywności i napojów w branży.

Warunki przyjęcia na studia Minimalne APS: 22 z matematyki lub 24 z Literacy Matematycznego Angielski: 4 (50% +) Matematyka: 3 (40% +) Literacy matematyczna: 5 (60% +)

Spotkanie minimalnych wymagań Wydziału dotyczący konkretnego programu niekoniecznie gwarantuje wstęp do tego programu, które mogą być zastosowane szczególne kryteria selekcji i ze względu na ograniczoną przestrzeń.... [-]


Dyplom w produkcji mody

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Student uzyskania tych kwalifikacji będzie wykazać kompetencje w zakresie analizy i stosowania zasad systemu mody od produkcji do konsumpcji w celu m wymagań rynku EET. [+]

Student uzyskania tych kwalifikacji będzie wykazać kompetencje w zakresie analizy i stosowania zasad systemu mody od produkcji do konsumpcji w celu m wymagań rynku EET.

Program jest tak skonstruowany, aby wyprodukować wyniki wykazane przez zdolność studenta do:

Opracować i zastosować strategię produkcyjną, która odzwierciedla badania rynku, opracowanie projektu, brandingu, marketingu, merchandisingu i dystrybucji wielu produktów, które spełniają potrzeby zidentyfikowanego rynku docelowego mody. Zastosuj zaawansowaną aplikację tekstylny, umiejętności manualne i technologii komputerowego (CAD / CAM) do procesów produkcyjnych różnorodnych produktów mody. Opracowanie pakietów technicznych, które analizują, rozwiązywać i komunikowania problemów związanych z rozwojem produktu technicznego i poprawę jakości produktów mody. Zastosuj biznesowych, zarządzania personelem i zasady działania w celu zwiększenia jakości, wydajności i opłacalności związanej z produkcją mody. Przeprowadzenie badań podstawowych w wybranych, wyspecjalizowanych obszarze łańcucha dostaw mody: opracowanie techniczne; Technologia tekstylna i zastosowanie; systemy produkcyjne i jakościowe; marketing i branding; Materiał i pozyskiwania produktów; oraz przyjęcie i zużycie elementów mody. opportunaties karierze ... [-]

Dyplom w technologii informatycznej biznesu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Witn Dyplom w Business Information Technology, IT praktyków dostarczyć rozwiązań problemów biznesowych poprzez zastosowanie technologii i techniki komputerowej. [+]

Witn Dyplom w Business Information Technology, IT praktyków dostarczyć rozwiązań problemów biznesowych poprzez zastosowanie technologii i techniki komputerowej.

Warunki przyjęcia na studia Minimalne APS: 22 z matematyki lub 24 z Literacy Matematycznego Angielski: 4 (50% +) Matematyka: 3 (40% +) Literacy matematyczna: 6 (70% +)

Spotkanie minimalnych wymagań Wydziału dotyczący konkretnego programu niekoniecznie gwarantuje wstęp do tego programu, które mogą być zastosowane szczególne kryteria selekcji i ze względu na ograniczoną przestrzeń.

[-]

Dyplom w zakresie obywatelstwa krajowego

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Podejście pedagogiczne zatrudniony jest uczenie się poprzez aktywne zaangażowanie się problematyką i co uczniowie świadomi swoich obywatelskich obowiązków jako obywateli w stosunku do nauki, technologii i społeczeństwa. Pracownicy Wydziału Nauk ułatwi ten moduł. [+]

Doornfontein CAMPUS

Centralnym celem National Diploma in Obywatelstwa jest rozwój absolwentów, którzy mogą wykazać zogniskowanej wiedzy i umiejętności w zakresie obywatelstwa. Program koncentruje się więc centralnie na wyposażanie uczniów z dogłębnej i specjalistycznej wiedzy na temat ogólnych zasad i umiejętności praktycznych mających zastosowanie w branży nauki. W ramach pracy dyplomowej, a we współpracy z odpowiednimi instytucjami w miejscu pracy / instytucjami / organizacjami, studenci są również narażone na odpowiednim świata pracy w celu zdobycia doświadczenia w stosowaniu zdobytej wiedzy i umiejętności praktycznych w kontekście pracy. Czesne i doświadczenie pracy umożliwiają udane studentom dostęp do wielu możliwości rozwoju zawodowego i zatrudnienia odnoszących się do analitycznego ich specjalizacji.... [-]


Dyplom w zakresie projektowania i wytwarzania biżuterii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Program dyplomowy obejmuje Biżuteria Practice, który zawiera Projektowania Biżuterii, rysunku i technik wytwarzania. Inne kluczowe obszary badań obejmują gemmologii, Technologia, Badania kontekstowe oraz Design Management. Departament promuje podwójny nacisk na komercyjnej i high-end cienkiej biżuterii z naciskiem na projekt koncepcyjny. [+]

Uniwersytet w Johannesburgu (UJ) znajduje się w metropolii Johannesburga i jest jednym z dynamicznych węzłów jubilerskie RPA. Stan obiektów sztuki w połączeniu z doświadczeniem personelu wykładał czyni Departament UJ Projektowania Biżuterii Premier ustawienie na studia w kierunku kariery w branży biżuterii. Celem departamentu jest kultywowanie umiejętności związanych z szeroko zakrojonej biżuterii przedsiębiorczości. Studenci są zachęcani do rozwijania zakresu kompetencji, który pozwala im osiągnąć swój pełny potencjał twórczy.

Program dyplomowy obejmuje Biżuteria Practice, który zawiera Projektowania Biżuterii, rysunku i technik wytwarzania. Inne kluczowe obszary badań obejmują gemmologii, Technologia, Badania kontekstowe oraz Design Management. Departament promuje podwójny nacisk na komercyjnej i high-end cienkiej biżuterii z naciskiem na projekt koncepcyjny.... [-]


Dyplom w zarządzaniu narodowym sporcie

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Administrator sportowe, sprzęt Menedżer, Profesjonalny Coach, Trener Fitness, Marketer Sport, Sponsoring sportowy dyrektor, kierownik i wydarzenia badawcze Praktycy marketingowiec, identyfikować, oceniać i kontrolować ewentualne zagrożenia dla zdrowia środowiskowego. [+]

Kariera

Administrator sportowe, sprzęt Menedżer, Profesjonalny Coach, Trener Fitness, Marketer Sport, Sponsoring sportowy dyrektor, kierownik i wydarzenia badawcze Praktycy marketingowiec, identyfikować, oceniać i kontrolować ewentualne zagrożenia dla zdrowia środowiskowego.

Warunki przyjęcia Minimalne APS: 18 Matematyka OR 19 z Literacy Matematycznego Język nauczania i learning- angielskim: 3 (40% +) Matematyka: 3 (40% +) Literacy matematyczna: 4 (50% +) Dodatkowe Temat 1: 3 (40% +) Dodatkowe Temat 2: 3 (40% +) Dodatkowe Temat 3: 3 (40% +) Dodatkowe Temat 4: 3 (40% +)

Wstęp dla wnioskodawców międzynarodowych podlega spełnieniu wymogów prawnych, jak określono przez Immigration Act nr 13 z 2002 roku, rozporządzeń wydanych na jej podstawie polityki Uniwersytetu. Spotkanie minimalnych wymagań Wydziału dotyczący konkretnego programu niekoniecznie gwarantuje wstęp do tego programu ze względu na ograniczoną przestrzeń. Wszyscy kandydaci muszą ukończyć NBT (National testów) przed przyjęciem do szpitala. Wynik NBT poinformuje decyzje podjęte w sprawie umieszczenia wnioskodawcy. Życie Orientacja nie jest uwzględniane przy obliczaniu APS.... [-]


National Diploma / National Diploma Extended in Building

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 - 4 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Studenci, którzy uzyskali kwalifikacje te będą właściwe do wspierania nadzoru, kierowników i inspektorów ilościowych. [+]

Krajowa dyplom w danej dziedzinie studiów zostaną przyznane kandydatom po pomyślnym zakończeniu wszystkich wymogów teoretycznych i doświadczalnych w nauce.

[-]

National Diploma / National Diploma Extended in Electrical Engineering

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 - 4 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

[+]

Pisanie raportu [-]

National Diploma / National Diploma Extended in Industrial Engineering

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 - 4 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

[+]

Zalecana Temat: Rysunek techniczny. Studenci, którzy przeszli odpowiednie programy dostępu mogą być zwolnione z minimalnymi wymaganiami. [-]

National Diploma / National Diploma Extended in Mechanical Engineering

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 - 4 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

[+]

Poziom wyjścia Efekty: Student kwalifikacje będą mogli:

Studenci, którzy przeszli odpowiednie programy dostępu mogą być zwolnione z minimalnymi wymaganiami. [-]

National Diploma in Chemical Engineering

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

[+]

Zaplanować i wdrożyć produkcję potrzebnych produktów. Użyj go w stosowaniu metod inżynierii, umiejętności i narzędzi. Studenci, którzy przeszli odpowiednie programy dostępu mogą być zwolnione z minimalnymi wymaganiami.

Szczególnym okresem empirycznej nauki nie zostaną rozpoznane, jeśli uczeń jest zarejestrowany dla trzech lub więcej modułów jednocześnie.

Krajowa dyplom w danej dziedzinie studiów zostaną przyznane kandydatom po pomyślnym zakończeniu wszystkich wymogów teoretycznych i doświadczalnych w nauce.

[-]

National Diploma in Computer Systems Engineering

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

[+]

Wyniki Komunikowania się, rozwoju, utrzymania i wdrażania systemów informatycznych. Opracowanie, wdrożenie i utrzymanie systemów sprzętowych w środowisku komputerowym. Wdrożenie i utrzymanie sprzętu sieciowego i systemów operacyjnych. Opisać i wdrażać teoretyczne zasady wspierające środowisko komputerowe Warunki przyjmowania i kryteria wyboru

[-]

National Diploma in Mineral Surveying

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

[+]

Wyniki [-]

National Diploma in Town and Regional Planning

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

[+]

Kwalifikacja ta jest przeznaczona dla techników planowania pracy w sektorach rządowych i pozarządowych.

[-]

Rozszerzony krajowe generalne dyplom

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Dzięki rozszerzonej General National Diploma można mieć możliwości zarządzania w różnych gałęziach przemysłu, na pierwszym i / lub średniego szczebla zarządzania, Menedżer Szkoleń, HRD Manager stosunków pracy menedżera, Product Development Manager, Kierownik Oddziału, General Manager, Change Moderator, konsultant zarządzania, przedsiębiorca , Biznes Innovator [+]

Możliwości zarządzania w różnych gałęziach przemysłu, na pierwszym i / lub średniego szczebla zarządzania, Menedżer Szkoleń, HRD Manager Employment Relations Manager Product Development Manager, Kierownik Oddziału, General Manager, Change Moderator, konsultant zarządzania, przedsiębiorca, Biznes Innovator

Warunki przyjęcia na studia Minimalne APS: 25 z matematyki lub 28 z Literacy Matematycznego Angielski: 4 (50% +) Matematyka: 3 (40% +) Literacy matematyczna: 6 (70% +)

Spotkanie minimalnych wymagań Wydziału dotyczący konkretnego programu niekoniecznie gwarantuje wstęp do tego programu, które mogą być zastosowane szczególne kryteria selekcji i ze względu na ograniczoną przestrzeń.... [-]


Dyplom studiów podyplomowych

Dyplom studiów podyplomowych w systemach informatycznych audytu

Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 2 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Celem programu jest wzmocnienie i pogłębienie wiedzy studenta i rozwijania kompetencji w stosowanej analizy, interpretacji i zrozumienia systemów informacyjnych audytu procesów, zasad i metod. Ponadto rozwija tę niezależność intelektualną, badań i kwalifikacji zawodowych studenta. Kwalifikacja przygotowuje studentów w znaczący sposób przyczyniają się do organizacji audytu systemów informacyjnych, a także nabycie, wykorzystanie i rozwój systemów informatycznych i technologii. [+]

Celem programu jest wzmocnienie i pogłębienie wiedzy studenta i rozwijania kompetencji w stosowanej analizy, interpretacji i zrozumienia systemów informacyjnych audytu procesów, zasad i metod. Ponadto rozwija tę niezależność intelektualną, badań i kwalifikacji zawodowych studenta. Kwalifikacja przygotowuje studentów w znaczący sposób przyczyniają się do organizacji audytu systemów informacyjnych, a także nabycie, wykorzystanie i rozwój systemów informatycznych i technologii.

Warunki przyjęcia na studia

Potencjalny student powinien mieć uzyskał stopień licencjata na poziomie 7 KRK z UJ. Kandydaci z innych uczelni powinny uzyskały stosowny stopień na poziomie 7 KRK lub jego odpowiednik i może ubiegać się o przyjęcie do departamentu Rady Naukowej, która oceni każdy wniosek indywidualnie. RPL będą stosowane zgodnie z polityką UJ RPL. Oprócz minimalnych wymagań wstępnych, jak wskazano powyżej, przyszli studenci muszą uzyskać co najmniej 60% średniej w ostatnim roku w dowolnym odpowiednim stopniem Bechelors w tym celu Dyplom studiów podyplomowych.... [-]


PGDip in Estate Planning

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

[+]

Program składa się z programu nauczania koncentruje się przygotować studentów do kariery w planowanie nieruchomości. Program obejmuje trzy obszary tematyczne, począwszy od planowania nieruchomości, administracji osiedli i trustów i opodatkowania ufa.

[-]

PGDip na rynkach finansowych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg + 1 więcej

Celem tego programu jest wzmocnienie wiedzy uczniów i ich zrozumienia w dyscyplinach Rynków Finansowych i Maklerskich, ponieważ dziedzina ma charakter interdyscyplinarny i służy wzmocnieniu i pogłębieniu wiedzy studenta. [+]

Celem tego programu jest wzmocnienie wiedzy uczniów i ich zrozumienia w dyscyplinach Rynków Finansowych i Maklerskich, ponieważ dziedzina ma charakter interdyscyplinarny i służy wzmocnieniu i pogłębieniu wiedzy studenta. Program składa się z szeroko zakrojonego programu nauczania przygotowującego do studiów podyplomowych dla specjalności związanych z rynkiem finansowym. Program kładzie nacisk na stosowanie, analizę i ocenę w ramach każdego obszaru tematycznego, a także stosowanie uczciwości i etyki w profesjonalnym środowisku. Kwalifikacje te wymagają wysokiego poziomu teoretycznego zaangażowania i niezależności intelektualnej, a także umiejętności powiązania wiedzy z różnymi kontekstami w celu podjęcia pracy zawodowej lub wysoko wykwalifikowanej. Opanowanie programu nauczania zapewni studentom umiejętność syntezy złożonych zasad funkcjonowania giełdy w celu napędzania i dodawania wartości podmiotom, które ich używają. Wybrany student uzyska ogólną perspektywę maklerską, która zapewni mu przewagę konkurencyjną w zakresie zatrudnienia.... [-]


PgDip w księgowości

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Celem tego programu jest rozwój intelektualnych i praktycznych umiejętności studentów w zakresie analizy, interpretacji i stosowania rachunkowości, zarządzania i kontroli oraz zasad audytu / Podatki wewnętrzne. [+]

Celem tego programu jest rozwój intelektualnych i praktycznych umiejętności studentów w zakresie analizy, interpretacji i stosowania rachunkowości, zarządzania i kontroli oraz zasad audytu / Podatki wewnętrzne. Program ten przygotowuje studentów do zastosowania rachunkowości, zarządzania i zasad kontroli i audytu wewnętrznego lub podatkowych w praktyce.

Wreszcie ten program przygotuje studentów do dalszych studiów w zakresie rachunkowości, zarządzania i kontroli oraz audytu wewnętrznego i opodatkowania jako nauki. Absolwenci tego programu mogą również zarejestrować się w organizacjach zawodowych takie Instytut RPA Zawodowych Księgowych (SAIPA) oraz Instytut Audytorów Wewnętrznych (IIA). Program ten jednak nie zapewnia dostępu do Republiki Południowej Afryki Instytutu Biegłych Księgowych (SAICA) badania planszowych.... [-]


PGDip w naukach rachunkowości

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Celem PGDip (Accounting Science) jest dostarczenie wiedzy, umiejętności i stosowanych kompetencji w zakresie rachunkowości, audytu, zarządzania finansowego i podatków dla studentów, którzy planują zakwalifikować się jako dyplomowani księgowi, aby spełnili wymagania określone przez zawód księgowy. [+]

Celem PGDip (Accounting Science) jest dostarczenie wiedzy, umiejętności i stosowanych kompetencji w zakresie rachunkowości, audytu, zarządzania finansowego i podatków dla studentów, którzy planują zakwalifikować się jako dyplomowani księgowi, aby spełnili wymagania określone przez zawód księgowy.

Program jest dostosowany do ram kompetencji i wymagań programowych Południowoafrykańskiego Instytutu Biegłych Księgowych (SAICA). Studenci, którzy zakwalifikują się w PGDip (Accounting Science), będą mogli zarejestrować się na egzamin kwalifikacyjny SAICA, aby zostać kwalifikowanym księgowym. Program zapewnia studentom wymagane umiejętności i kompetencje techniczne do zatrudnienia w zawodzie księgowości, audytu, zarządzania finansami i podatków.... [-]


PgDip w zarządzaniu finansami

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Program składa się z szeroko zakrojonego programu na przygotowanie doktorant w szerokim zakresie specjalności z zakresu finansów. [+]

[-]

Postgraduate Diplomas in Education

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

[+]

Email eduquiries@uj.ac.za

koncentruje się na relacji między teorią a praktyką i sposobów, w jakie każdy informuje i wzbogaca druga rozszerzenie, wzmocnienie i skonsolidowanie ich wiedzy na temat nauczania, uczenia się i oceny w zakresie szkolnictwa wyższego w kontekście afrykańskim Południowej ułatwianie ich zdolność do opracowywania, wdrażania i oceny świadomego i elastyczne programy nauczania i związanej z pedagogiki, w tym nauki z technologii rozwijanie ich zdolności jako naukowców edukacyjnych

[-]

Dyplom wyższego stopnia

Advanced Diploma na rynkach finansowych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Celem Advanced Diploma na rynkach finansowych jest rozwijanie wiedzy studenta dyscypliny rynków finansowych i handlu. [+]

Celem Advanced Diploma na rynkach finansowych jest rozwijanie wiedzy studenta dyscypliny rynków finansowych i handlu. Program składa się z programu nauczania koncentruje się przygotować studentów do kariery na rynkach finansowych. Program nauczania obejmuje dziesięć obszarów tematycznych, począwszy od rynków finansowych Wstęp do teorii imprez firmowych do obrotu na rynkach finansowych i zawierania transakcji na rynkach finansowych. Opanowanie programu nauczania zapewni studentom zdolność do syntezy zasad rynku finansowego i stosowania instrumentów finansowych w sposób profesjonalny. Podstawowa wiedza globalnych inwestycji istotnych dla branży na rynkach finansowych będzie można osiągnąć umożliwiając studentowi uprawniającego do pracy w dzisiejszym świecie profesjonalnej branży rynkach finansowych. Program podkreśla kompetencje, rzetelność oraz stosowanie etyki w środowisku zawodowym. Udana uczeń zyska globalny i południowoafrykańskiej perspektywy rynków finansowych oraz dogłębne zrozumienie tego rynku, który zapewni im przewagę konkurencyjną w zakresie zatrudnienia.... [-]


Advanced Diploma w edukacji w szkołach naprawczych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg + 1 więcej

[+]

[-]

Advanced Diploma w ekonomii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Celem Advance Diploma jest poszerzenie i pogłębienie wiedzy, zrozumienia, wnikliwość i umiejętności z zamiarem dalszej nauki ekonomii. Program ma na celu przygotowanie studentów do rynku pracy poprzez dostarczanie im narzędzi do prawidłowej interpretacji i rozumienia gospodarki na poziomie makroekonomicznym i mikroekonomicznym, w ramach środowiska biznesowego. [+]

Celem Advance Diploma jest poszerzenie i pogłębienie wiedzy, zrozumienia, wnikliwość i umiejętności z zamiarem dalszej nauki ekonomii. Program ma na celu przygotowanie studentów do rynku pracy poprzez dostarczanie im narzędzi do prawidłowej interpretacji i rozumienia gospodarki na poziomie makroekonomicznym i mikroekonomicznym, w ramach środowiska biznesowego.

Wymagania wstępne

Warunki dostępu do Advanced Diploma in Economics są dyplomu, National Diploma lub BTECH ekonomii jako głównego do 3. poziomu roku (ze średnią 55% Gospodarką 3 i ogólnej średniej wynoszącej 55% dla odpowiednich kwalifikacji i A minimalne APS 4 dla matematyki). Studenci z APS poniżej 4 matematyki lub ze stopniem 12 matematyczna Literacy będą rozpatrywane tylko po pomyślnym zakończeniu matematyki dla modułu studenci Dyplomem oferowanym przez Wydział Nauk wszystkim drugim i trzecim roku studenci Dyplomem zainteresowanych w realizacji dalszych studiów na Uniwersytecie ,... [-]


Advanced Diploma w handlu detalicznym

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Celem Advanced Diploma in Retailing jest rozwijanie stosowanych i praktycznych kompetencji absolwenta w zakresie nabywania, zrozumienia i stosowania zasad sprzedaży detalicznej. Zapewnia intensywny, skoncentrowany i zastosować specjalizację w dziedzinie detalicznych, aby zapewnić, że absolwenci mają głęboki i systematycznego zrozumienia obecnego sposobu myślenia, praktyki, teorii i metodologii w dziedzinie detalicznych. [+]

Celem Advanced Diploma in Retailing jest rozwijanie stosowanych i praktycznych kompetencji absolwenta w zakresie nabywania, zrozumienia i stosowania zasad sprzedaży detalicznej. Zapewnia intensywny, skoncentrowany i zastosować specjalizację w dziedzinie detalicznych, aby zapewnić, że absolwenci mają głęboki i systematycznego zrozumienia obecnego sposobu myślenia, praktyki, teorii i metodologii w dziedzinie detalicznych.

Warunki przyjęcia na studia

Wnioskodawca musi posiadać odpowiedni dyplom licencjata lub magistra lub równorzędny na poziomie 6 KRK określona przez komitet stanu.

Spotkanie minimalnych wymagań Wydziału dotyczący konkretnego programu niekoniecznie gwarantuje wstęp do tego programu, które mogą być zastosowane szczególne kryteria selekcji i ze względu na ograniczoną przestrzeń.... [-]


Advanced Diploma w księgowości

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Celem Advanced Diploma jest przygotowanie studentów do dalszej nauki w zakresie rachunkowości, audytu i podatków. Program będzie także przygotowanie studentów do rynku pracy poprzez umożliwienie studentowi zastosowanie zintegrowanej wiedzy i zaawansowanych umiejętności myślenia koncepcyjnego skomplikowanych problemów w rachunkowości, audytu i podatków. [+]

Celem Advanced Diploma jest przygotowanie studentów do dalszej nauki w zakresie rachunkowości, audytu i podatków. Program będzie także przygotowanie studentów do rynku pracy poprzez umożliwienie studentowi zastosowanie zintegrowanej wiedzy i zaawansowanych umiejętności myślenia koncepcyjnego skomplikowanych problemów w rachunkowości, audytu i podatków.

Wymagania wstępne

Warunki dostępu do Advanced Diploma in rachunkowości są dyplomu lub Narodowy Dyplom z rachunkowości finansowej, audytu i Audytu Wewnętrznego oraz opodatkowania w 3rd poziomie 12 lat i stopień matematyki z minimalnymi APS 4. Studenci z APS poniżej 4 matematyki lub ze stopniem 12 matematyczna Literacy będą rozpatrywane dopiero po zakończeniu matematyki dla modułu studenci Dyplomem oferowanym przez Wydział Nauki na Uniwersytecie w Johannesburgu do wszystkich drugim i trzecim roku studenci Dyplomem zainteresowanych w realizacji dalszych studia na Uniwersytecie w Johannesburgu.... [-]


Advanced Diploma w technologii informatycznej biznesu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Celem tej kwalifikacji jest dostarczenie studentom wiedzy i umiejętności w celu opracowania rozwiązań informatycznych do rozwiązywania problemów biznesowych wydajnie przy użyciu najnowszych technologii. Produkuje dyplomatę z umiejętności teoretycznych i praktycznych określonych zastosowanie najnowszych technologii i narzędzi przy tworzeniu optymalnego rozwiązania oprogramowania dla biznesu. [+]

Celem tej kwalifikacji jest dostarczenie studentom wiedzy i umiejętności w celu opracowania rozwiązań informatycznych do rozwiązywania problemów biznesowych wydajnie przy użyciu najnowszych technologii. Produkuje dyplomatę z umiejętności teoretycznych i praktycznych określonych zastosowanie najnowszych technologii i narzędzi przy tworzeniu optymalnego rozwiązania oprogramowania dla biznesu.

Warunki przyjęcia na studia

Stopień dowolnym odpowiednim licencjackie lub 3 lata Diploma in Information Technology, przy czym co najmniej jeden rok doświadczenia rozwoju oprogramowania. Wnioskodawcy muszą średnio o 60% w ciągu ostatniego roku studiów.

Spotkanie minimalnych wymagań Wydziału dotyczący konkretnego programu niekoniecznie gwarantuje wstęp do tego programu, które mogą być zastosowane szczególne kryteria selekcji i ze względu na ograniczoną przestrzeń.... [-]


Advanced Diploma w zakresie wyceny nieruchomości i zarządzania

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Celem Advance Diploma jest przygotowanie dyplomu lub National Diploma studentów w zakresie wyceny i zarządzania nieruchomościami. Będzie również okazją dla studentów do wykonywania zawodu rzeczoznawców majątkowych po pomyślnym zakończeniu wymagania Rady południowo-afrykański dla Rzeczoznawców Majątkowych Zawodu (SACPVP). [+]

Celem Advance Diploma jest przygotowanie dyplomu lub National Diploma studentów w zakresie wyceny i zarządzania nieruchomościami. Będzie również okazją dla studentów do wykonywania zawodu rzeczoznawców majątkowych po pomyślnym zakończeniu wymagania Rady południowo-afrykański dla Rzeczoznawców Majątkowych Zawodu (SACPVP).

Wymagania wstępne

Wymagania wstępne Advanced Diploma in wyceny i zarządzania nieruchomościami są dyplomu lub National Diploma ze specjalizacją w zarządzaniu nieruchomościami lub równoważnych oraz klasy 12 o minimalnej Matematyki APS 4. Studenci z APS poniżej 4 matematyki lub ze stopniem 12 matematyczna Literacy będą rozpatrywane dopiero po zakończeniu matematyki dla modułu studenci Dyplomem oferowanym przez Wydział Nauki na Uniwersytecie w Johannesburgu do wszystkich drugim i trzecim roku studenci Dyplomem zainteresowanych w realizacji dalszych studia na Uniwersytecie w Johannesburgu.... [-]


Advanced Diploma w zarządzaniu finansami

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Celem Advanced Diploma jest przygotowanie dyplomu lub National Diploma uczniów do dalszej nauki w dziedzinie zarządzania finansami i rachunkowości zarządczej. [+]

Celem Advanced Diploma jest przygotowanie dyplomu lub National Diploma uczniów do dalszej nauki w dziedzinie zarządzania finansami i rachunkowości zarządczej.

Program przygotowuje studentów do rynku pracy poprzez umożliwienie im stosowanie zintegrowanej wiedzy i zaawansowanych umiejętności myślenia koncepcyjnego, aby w innowacyjny sposób rozwiązywania złożonych problemów w zakresie zarządzania finansami.

Wymagania wstępne

Warunki dostępu do Advanced Diploma in Financial Management są dyplomu lub Narodowy Dyplom z rachunkowości finansowej i rachunkowości zarządczej na poziomie 3 lat i klasy 12 Matematyki z minimalnymi APS 4. Studenci z APS poniżej 4 matematyki lub ze stopniem 12 matematyczna Literacy będą rozpatrywane dopiero po zakończeniu matematyki dla modułu studenci Dyplomem oferowanym przez Wydział Nauki na Uniwersytecie w Johannesburgu do wszystkich drugim i trzecim roku studenci Dyplomem zainteresowanych w realizacji dalszych studia na Uniwersytecie w Johannesburgu.... [-]


Kursy

CULTURAL TOUR OF JOHANNESBURG AND GAUTENG

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 tygodnie February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

[+]

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt:

Uniwersytet w Johannesburgu

[-]

Krótkie kursy w humanistyce

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Krótkich kursów humanistycznych [+]

Tytuł CZAS TRWANIA Cena Wstęp Wymagania Kontakt Zaawansowane Nowoczesne grecki GRK 3001 (Advanced Nowoczesne grecki) 10 miesięcy R3000 Pośredni Nowoczesne greckim Pani Marilena Triandafillou marilenap @ uj.ac.za Podstawowe biblijny hebrajski Teksty (podstawowe biblijne hebrajskie teksty) 1 semestr R3000 Biblijny hebrajski dla początkujących Dr GE Lier gelier@uj.ac.za Podstawowy w piśmie arabski (Podstawowy w piśmie arabski) 1 semestr R3000 klasa 12 Dr SM Mathee smathee @ uj.ac.za Biblijny hebrajski dla początkujących (biblijny hebrajski dla początkujących) 1 semestr R3000 klasa 12 Dr GE Lier gelier@uj.ac.za Pośredni biblijny hebrajski (Intermediate biblijny hebrajski) 1 semestr R3000 Podstawowe Teksty biblijne hebrajskie Dr GE Lier gelier@uj.ac.za Pośredni biblijny hebrajski Teksty (Intermediate Teksty biblijne hebrajskie) 1 semestr R3000 Pośredni biblijny hebrajski Dr GE Lier gelier@uj.ac.za Pośredni Nowoczesne grecki GRK 2001 (Intermediate Nowoczesne grecki) 10 miesięcy R3000 Nowoczesne grecki dla początkujących Pani Marilena Triandafillou marilenap @ uj.ac.za Egzegeza żydowska (Żydowska Egzegeza) 1 semestr R3000 klasa 12 Dr GE Lier gelier@uj.ac.za Jewish History (Historia żydowska) 1 semestr R3000 Dr GE Lier gelier@uj.ac.za Nowoczesne grecki dla początkujących GRK 1001 (Modern Greek dla początkujących) 10 miesięcy R3000 Nowoczesne grecki dla początkujących klasy 12 Pani Marilena Triandafillou marilenap @ uj.ac.za Postgraduate Diploma in Advanced Badań Społecznych (Postgraduate Diploma in Advanced Badań Społecznych) 1 semestr R3000 Wymagany jest dyplom z wyróżnieniem w Nauk Społecznych lub pokrewnej dyscypliny. Będą one obejmować: Socjologia Socjologia przemysłowe, antropologia, edukacja, geografia, filozofia, studia historyczne, Development Studies, psychologia, psychologia przemysłowa, polityka, zarządzanie publiczne, praca socjalna, angielski, ekonomia i urbanistyki. Dodatkowo, każdy stopień BA na KRK 6 lub 7 PLUS wiedzy... [-]

Krótkie kursy w nauce

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Krótkie kursy w Nauce [+]

Krótkie kursy w Nauce Tytuł CZAS TRWANIA Cena Warunki przyjęcia Szczegóły kontaktu Certyfikat Bezpieczeństwa Cyber Dostępne na żądanie R20000 Klasa 2 lata doświadczenia 12 Przemysł w Cyber ​​Bezpieczeństwa science@uj.ac.za Higher Certificate in Information Technology 1 rok w pełnym wymiarze godzin (minimum) 2 lata w niepełnym wymiarze godzin R32000 klasa 12 science@uj.ac.za Mapa zaawansowane umiejętności pracy 6 dni w tym ocena R6000 Stopień / dyplom i korzystniej nauczycieli nauczania geografii na poziomie FET. Pani Thea Schoeman 011 559 3226 theas@uj.ac.za Podstawowe umiejętności Mapa robocze 6 dni w tym ocena R5500 Pani Thea Schoeman 011 559 3226 theas@uj.ac.za Wprowadzenie do Systemów Informacji Geograficznej 14 tygodni R10000 Dyplom lub stopień naukowy, Humanistycznych i Edukacji science@uj.ac.za Geo-Informatyki 1: Systemy Informacji Geograficznej 14 tygodni R8500 Studia licencjackie lub równoważne kwalifikacje, najlepiej z wcześniejszej wiedzy o Geographic Information Systems, Analiza przestrzenna, Teledetekcji i Aerial Photography w studiach licencjackich. science@uj.ac.za Geo-Informatyki 2: Remote Sensing Image Processing 14 tygodni R8500 Studia licencjackie lub równoważne kwalifikacje, najlepiej z wcześniejszej wiedzy o Systemie Informacji Geograficznej, Analiza przestrzenna, Teledetekcji i Aerial Photography w studiach licencjackich science@uj.ac.za Semi-cienkie sekcje Wosk Histologii 40 godzin R6000 Licencjat w odpowiednim polu science@uj.ac.za Ekologia funkcjonalna rzek i terenów podmokłych 200 godzin R6000 Licencjat w odpowiednim FIEL d science@uj.ac.za Geologia wprowadzająca 3 miesięcy w niepełnym wymiarze godzin R4000 * Obecnie zatrudnieni pracownicy mineralne identyfikacja z doświadczeniem science@uj.ac.za * Uznawania wcześniejszego kształcenia musi być potwierdzony na poziomie klasy 12 [-]

Krótkie kursy w zakresie inżynierii i zabudowanych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Krótkie kursy Program s oferowane przez Wydział Inżynierii i otoczenia [+]

Tytuł CZAS TRWANIA Cena Warunki przyjęcia Kontakt Civil Engineering Science (Wprowadzenie do technologii betonu) 3 dni R10000 Klasa 12. Uznanie dotychczasowej nauki będą oparte na doświadczeniu kandydatów w technologii betonu lub pokrewnej dziedzinie przez okres co najmniej 1 roku Pan J Bester jannesb@uj.ac.za Civil Engineering Science (Technologia betonu) 3 dni R10000 Klasa 12 plus minimum dwuletniego doświadczenia w technologii betonu lub powiązany fi w środowisku zbudowanym. Pomyślne zakończenie SLP Wprowadzenie do technologii betonu. Uznanie dotychczasowej nauki będą oparte na doświadczeniu kandydatów w technologii betonu lub pokrewnej dziedzinie przez okres co najmniej 3 Pan J Bester jannesb@uj.ac.za Nadzór budowlany i Kosztorysowanie (Construction Project Management) 8 dni R15000 klasa 12 Kandydaci nie posiadający takiego kwalifikacja zostaną zakwalifikowani do przyjęcia na podstawie alternatywnych kryteriów przyjmowania takiego znaczenia RPL doświadczenie zawodowe. Studenci będą zobowiązani do przedstawienia dowodu na to w formie CV, referencje lub wcześniejszej nauki Prof D Thwala didibhukut@uj.ac.za Mechanika Nauka (Aplikacje Green Building) 150 godzin R6500 Minimalna pierwszego stopnia 4 lat w danej dziedzinie inżynierii (mechaniczne, elektryczne, chemiczne i przemysłowe) lub innego stopnia 4 roku na poziomie 8 KRK w dziedzinie pokrewnej. Pani N Janse van Rensburg nickeyjvr@uj.ac.za Mechanika Nauka (Zaawansowane Metody numeryczne) 150 godzin R6500 Minimalna pierwszego stopnia 4 lat w danej dziedzinie inżynierii (mechaniczne, elektryczne, chemiczne i przemysłowe) lub innego stopnia 4 roku na poziomie 8 KRK w dziedzinie pokrewnej Pani N Janse van Rensburg nickeyjvr@uj.ac.za Mechanika Nauka (ciepła i masowej) 150 godzin R6500 Minimalna pierwszego stopnia 4 lat w danej dziedzinie inżynierii (mechaniczne, elektryczne, chemiczne i przemysłowe) lub innego... [-]

Krótkie kursy w zakresie zarządzania

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Krótkie kursy z zakresu zarządzania [+]

Tytuł CZAS TRWANIA Cena Warunki przyjęcia Kontakt Business Management (Advanced Certificate w Business Management: Project Management) 1 rok R34740 Higher Certificate in Business Management (Zarządzanie projektami) Refiloe Kose bmshortcourses@uj.ac.za Centrum Przedsiębiorczości Społecznej i Gospodarki Społecznej (CSESE) (oparte na aktywach rozwoju społeczno-gospodarczego) Przez trzy kolejne dni. Rzeczywisty czas kontaktu wynosi osiem godzin dziennie R3900 KRK 4 kwalifikacje lub pracuje / zarządzania przedsiębiorstwa społecznego Vongani Manganye csese@uj.ac.za Centrum Przedsiębiorczości Społecznej i Gospodarki Społecznej (CSESE) (Inkubator Przedsiębiorczości Management) Trzy bloki oddalone od jednego miesiąca do 15 dni (w ciągu czterech dni, sześć dni i 45 dni). Rzeczywisty czas kontaktu wynosi osiem godzin dziennie. Łącznie 112 godzin R17500 KRK 6 kwalifikacje oraz trzy do pięciu lat doświadczenia jako menedżer średniego w ramach organizacji gospodarki społecznej (SEO) lub mikro i małych przedsiębiorstw (MSP) lub jednostki rządowej lub agencji zajmujących się rozwojem biznesu Vongani Manganye csese@uj.ac.za Turystyka Zaawansowane Kultury (Zaawansowane Turystyka kulturowa) 200 godzin 4 dni kontaktowe R7000 Community Based Turystyka kulturowa CUT2 Jeneshri Naicker jeneshrin@uj.ac.za Applied przedsiębiorczość dla lokalnego rozwoju gospodarczego (LED) (Applied przedsiębiorczość dla lokalnego rozwoju gospodarczego (LED) 6 miesięcy R15000 klasa 12 Doświadczenie w dziedzinach związanych z publicznej administracji, ekonomii i biznesu Wnioskodawcy będą podlegać wewnętrznym procesie selekcji SLP "Wprowadzenie do lokalnego rozwoju gospodarczego" jako wstępnego studium zaleca Dr Marius Venter mventer @ uj.ac.za Informacje Applied Systems (IT Project Management (Wprowadzenie)) 3 dni R8000 Klasa 12. 12 miesięcy doświadczenia w pracy. Lucinda Zaayman lucindaz @ uj.ac.za Informacje Applied Systems (IT Project Management (Intermediate)) 40 godzin (w ciągu jednego semestru) R15000 Klasa 12. 12... [-]

Krótkie kursy z zakresu nauk ekonomicznych i finansowych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Krótkie Kursy Nauk Ekonomicznych i Finansowych [+]

Krótkie Kursy Nauk Ekonomicznych i Finansowych Tytuł CZAS TRWANIA Cena Warunki przyjęcia Kontakt Program in Accounting handlowych Lutego do listopada R15000 klasa 12 Dyplom indosowych plus wymagane wstępne punkty (APS) APS - 18 (Matematyka) lub 20 (matematyczne Literacy) Pani M rozrywka / Pan H Coovadia mvermaak @ uj.ac.za Ekonomia konkurencja 1 tydzień w jednym semestrze rocznie R11350 BCOM, BCOM (Prawo), LLB lub równoważny i tło w prawa i polityki konkurencji. Dr Simon Roberts sroberts @ uj.ac.za Pojęcia zaawansowane Property finansowe 3 dni R5280 Pojęcia Intermediate Nieruchomości finansowe SLP Pan Marno Booyens marnob @ uj.ac.za Analizowanie Klaster Przemysłowy Rozwoju Gospodarczego 3 - 5 dni kontaktu / 6 miesięcy R10500 Klasa 12 i wewnętrzny proces selekcji Zalecana SLP: Wprowadzenie do LED Minimalne uczestnicy: 18 Transport / zakwaterowanie / wyżywienie koszty są wyłączone Dr Marius Venter mventer @ uj.ac.za Stosowanej Analizy ekonometryczne i prognozowanie 1 tydzień R12000 BCOM ekonomii Doświadczenie w dziedzinie ekonomii, wprowadzenie do ekonometrii, statystyki i biznesu Wnioskodawcy będą podlegać wewnętrznym procesie selekcji Podstawowa wiedza z zakresu ekonomii, statystyki i matematyki Prof Lumengo Bonga- Bonga lbonga @ uj.ac.za Zastosowane partnerstwa publiczno-prywatnego dla lokalnego rozwoju gospodarczego (LED) 3 - 5 dni kontaktu / 6 miesięcy R10500 Klasa 12 i wewnętrzny proces selekcji Zalecana SLP: Wprowadzenie do LED Minimalne uczestnicy: 18 Transport / zakwaterowanie / wyżywienie koszty są wyłączone Dr Marius Venter mventer @ uj.ac.za Applied Project Management dla lokalnego rozwoju gospodarczego (LED) 3 - 5 dni kontaktu / 6 miesięcy R10500 Klasa 12 i wewnętrzny proces selekcji Zalecana SLP: Wprowadzenie do LED... [-]

Social Entrepreneurship Programme for International Students

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 tygodnie February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

[+]

Poziom KRK

Nauczać i uczyć:

Kierownik

WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA

Uniwersytet w Johannesburgu

[-]

Świadectwo studiów podyplomych

Postgraduate Certificate in Education (PGCE)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg + 1 więcej

[+]

Nauka specjalizacji wsparcia: Wychowanie fizyczne [-]

Filmy

UJ Corporate video 2016

UJ generations of accomplishment

Kontakt
Adres lokalizacji
University of Johannesburg
PO Box 524

Johannesburg, Gauteng, 2006 ZA
Media społecznościowe