The Private Hotel School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Zapraszamy do prywatnej Hotel School

Opierając się w pięknych okolicach miasta Stellenbosch, turystyki Premier winnego czenia w RPA i kapitału kulinarnej tego kraju, Private Hotel School, gdzie marzenia się spełniają gościnność. The Private Hotel Szkoła z jego wykwalifikowany zespół specjalistów, nauczania na poziomie krajowym i międzynarodowym akredytowanych kursów, jest jednym z bardziej poszukiwanych szkół w hotelu South Africa i pomoże Ci zrealizować swoje aspiracje kariery w stymulującym świata gościnności. Nasz program łączy w sobie innowacyjne i wiodącą krawędź powitalny z instrukcją dźwięku szkolenia praktycznego i znajomości branży hotelarskiej. To pozwala nam na zapewnienie liderów branży hotelarskiej jutra z praktycznych szkoleń, umiejętności edukacyjnych i kulturalnych świadomości niezbędne do osiągnięcia sukcesu w dzisiejszym konkurencyjnym w gospodarce światowej. Jednocześnie mamy również na celu wspieranie międzynarodowej życzliwość i przyjaźń. W naszej szkole hotelarskiej nasi uczniowie są przygotowani do opanowania ograniczonych umiejętności zawodowych, uzyskanie wysokiego poziomu specjalistycznej wiedzy potrzebnej do Excela w środowisku hotelarskim. Nasze kwalifikacje są akredytowane przez AHA-IHMS i pozwala naszym studentom do ukończenia 3 roku opcjonalny w USA.

Co nas wyróżnia i odróżnia nas od jakiejkolwiek innej hotelarskiej akademii?

1- TPHS jest zarejestrowana w Departamencie Szkolnictwa Wyższego i Szkoleń (Reg nr: 2010 / HE007 / 005) jako prywatna instytucja wyższej edukacji oraz jest zarejestrowany na następujące badania gospody oferują:

  • Higher Certificate in Hospitality Management,
  • Advanced Certificate in Management Hospitality oraz
  • Advanced Diploma in Hospitality Edukacji.

2- Jesteśmy jedynym RPA Szkoła oferuje Advanced Diploma in Hospitality Edukacji.

3- Jesteśmy dumni członkowie czołowych południowoafrykańskich stowarzyszeniach takich jak Fedhasa (Federalne Stowarzyszenie Hotelarstwo Południowej Afryki), Stowarzyszenie prywatnych dostawców Edukacji, Szkoleń i Rozwoju (APPETD) i afrykańskie Chefs Association Południowej (SACA).

4- The Private Hotel School jest akredytowany przez znanego na całym świecie i szanowanych amerykańskich Akademia Gościnności Międzynarodowy Hotel Management Schools (AHA-IHMS). Szkoły IHMS celem jest dostarczanie innowacyjnych reakcji na potrzeby branży hotelarskiej za liderów.

5- The Private Hotel Szkoła jest zarejestrowana i zatwierdzona ośrodkiem renomowanej międzynarodowej grupy City & Guilds.

6- Mamy umowę o współpracy z wyróżnionych międzynarodowym Uniwersytet Stellenbosch.

7- Dyrektora Szkoły prywatne Hotel jest Doradczy Członek Zarządu AHA-IHMS (International Hospitality Management Schools).

8- Jesteśmy członkiem USA National Restaurant Association (NRA).

9- Jesteśmy członkiem Turystyki w Stellenbosch.

10- TPHS zasiada w Zarządzie EUROCHRIE, oficjalnej federacji dla Europy i Afryki, z Międzynarodową Radę Turystyki i Wychowawców gościnności.

Jako student w prywatnym hotelu Szkole opanujesz ograniczonych umiejętności zawodowe i uzyskać wysoki poziom specjalistycznej wiedzy potrzebnej do osiągania sukcesów w branży hotelarskiej. Jeśli jesteś zainteresowany karierą w dziedzinie hotelarstwa lub kulinarnych, chcielibyśmy rozszerzyć osobiste zaproszenie dla Ciebie i Twojej rodziny do odwiedzenia naszego kampusu i doświadczyć różnicy Private Hotel School.

Lokalizacje

Stellenbosch

The Private Hotel School

Address
The Private Hotel School
33 Stellenbosch
Vlottenburg Road
Vlottenburg
7604

Stellenbosch, Zachodni przylądek, Republika Południowej Afryki
Telefon
+27 21 881 3792