Przeczytaj oficjalny opis

Zapraszamy do prywatnej Hotel School

Opierając się w pięknych okolicach miasta Stellenbosch, turystyki Premier winnego czenia w RPA i kapitału kulinarnej tego kraju, Private Hotel School, gdzie marzenia się spełniają gościnność. The Private Hotel Szkoła z jego wykwalifikowany zespół specjalistów, nauczania na poziomie krajowym i międzynarodowym akredytowanych kursów, jest jednym z bardziej poszukiwanych szkół w hotelu South Africa i pomoże Ci zrealizować swoje aspiracje kariery w stymulującym świata gościnności. Nasz program łączy w sobie innowacyjne i wiodącą krawędź powitalny z instrukcją dźwięku szkolenia praktycznego i znajomości branży hotelarskiej. To pozwala nam na zapewnienie liderów branży hotelarskiej jutra z praktycznych szkoleń, umiejętności edukacyjnych i kulturalnych świadomości niezbędne do osiągnięcia sukcesu w dzisiejszym konkurencyjnym w gospodarce światowej. Jednocześnie mamy również na celu wspieranie międzynarodowej życzliwość i przyjaźń. W naszej szkole hotelarskiej nasi uczniowie są przygotowani do opanowania ograniczonych umiejętności zawodowych, uzyskanie wysokiego poziomu specjalistycznej wiedzy potrzebnej do Excela w środowisku hotelarskim. Nasze kwalifikacje są akredytowane przez AHA-IHMS i pozwala naszym studentom do ukończenia 3 roku opcjonalny w USA.

Co nas wyróżnia i odróżnia nas od jakiejkolwiek innej hotelarskiej akademii?

1- TPHS jest zarejestrowana w Departamencie Szkolnictwa Wyższego i Szkoleń (Reg nr: 2010 / HE007 / 005) jako prywatna instytucja wyższej edukacji oraz jest zarejestrowany na następujące badania gospody oferują:

  • Higher Certificate in Hospitality Management,
  • Advanced Certificate in Management Hospitality oraz
  • Advanced Diploma in Hospitality Edukacji.

2- Jesteśmy jedynym RPA Szkoła oferuje Advanced Diploma in Hospitality Edukacji.

3- Jesteśmy dumni członkowie czołowych południowoafrykańskich stowarzyszeniach takich jak Fedhasa (Federalne Stowarzyszenie Hotelarstwo Południowej Afryki), Stowarzyszenie prywatnych dostawców Edukacji, Szkoleń i Rozwoju (APPETD) i afrykańskie Chefs Association Południowej (SACA).

4- The Private Hotel School jest akredytowany przez znanego na całym świecie i szanowanych amerykańskich Akademia Gościnności Międzynarodowy Hotel Management Schools (AHA-IHMS). Szkoły IHMS celem jest dostarczanie innowacyjnych reakcji na potrzeby branży hotelarskiej za liderów.

5- The Private Hotel Szkoła jest zarejestrowana i zatwierdzona ośrodkiem renomowanej międzynarodowej grupy City & Guilds.

6- Mamy umowę o współpracy z wyróżnionych międzynarodowym Uniwersytet Stellenbosch.

7- Dyrektora Szkoły prywatne Hotel jest Doradczy Członek Zarządu AHA-IHMS (International Hospitality Management Schools).

8- Jesteśmy członkiem USA National Restaurant Association (NRA).

9- Jesteśmy członkiem Turystyki w Stellenbosch.

10- TPHS zasiada w Zarządzie EUROCHRIE, oficjalnej federacji dla Europy i Afryki, z Międzynarodową Radę Turystyki i Wychowawców gościnności.

Jako student w prywatnym hotelu Szkole opanujesz ograniczonych umiejętności zawodowe i uzyskać wysoki poziom specjalistycznej wiedzy potrzebnej do osiągania sukcesów w branży hotelarskiej. Jeśli jesteś zainteresowany karierą w dziedzinie hotelarstwa lub kulinarnych, chcielibyśmy rozszerzyć osobiste zaproszenie dla Ciebie i Twojej rodziny do odwiedzenia naszego kampusu i doświadczyć różnicy Private Hotel School.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Certyfikat

The Private Hotel School

Po pomyślnym ukończeniu Wyższej Certificate in Hospitality Management, studenci mogą zapisać się do Advanced Certificate in Management Hospitality. Ta wyższa Certyfikat j ... [+]

Wyższe świadectwo w zarządzaniu hotelarskim - studia stacjonarne w pełnym wymiarze godzin

Wprowadzenie

Po pomyślnym ukończeniu Wyższej Certificate in Hospitality Management, studenci mogą zapisać się do Advanced Certificate in Management Hospitality. Ta wyższa Certyfikat jest zgodny z profilem pracy personelu operacyjnego w pozycji poziomu wejścia, zdobywania doświadczenia, aby później wypełnić pozycje z obowiązków nadzorczych w branży hotelarskiej.

Co jest zawarte:

Czesne, jednolite szefa kuchni (kurtka szefa kuchni, spodnie szefa kuchni, szyi krawat, biały fartuch, czarne czaszki cap) mundurek szkolny (damski szal / męski krawat, koszula golf, formalna marynarka, formalne slax / spodnie, formalne kamizelka, formalne długi lub krótki rękaw bluzki / salon koszulę, formalne ołówek spódnicę), torba nóż, nóż szefa kuchni, nóż, kuchnia nożycowy, ścierki do naczyń x2, TPHS sling bag, kserokopie, dodatkowe klasy notatek i materiałów informacyjnych, wszystkie składniki kuchenne, certyfikat pierwszej pomocy, legitymacja studencka, nazwa znaczek, bezpłatny dostęp do internetu na terenie kampusu, orientacji tydzień, Stopniowanie, fieldtrips, salon student z dostępem do komputera, małych grupach z indywidualną uwagę, wykwalifikowanych doświadczonych instruktorów, własny adres TPHS e-mail + zdalny dostęp, nauka i uczenie się na podstawie pracy, praktyczne kuchnie jak a także innych czołowych obiektów w pobliżu, bezpieczny parking i bezpiecznego środowiska klasy z pięknym otoczeniem, interaktywnej życia kampusu uczeń.... [-]

Republika Południowej Afryki Stellenbosch
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Certyfikat zaawansowany

The Private Hotel School

Po pomyślnym ukończeniu Wyższej Certificate in Hospitality Management, studenci mogą zapisać się do Advanced Certificate in Management Hospitality: Kulinarny specjalizacj ... [+]

Advanced Certificate in Hospitality Management: specjalizacja kulinarna - dwa lata studiów stacjonarnych

Wprowadzenie Starszy Certyfikat za zgodą że student może studiować do dyplomu. [-]
Republika Południowej Afryki Stellenbosch
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The Private Hotel School

Po pomyślnym ukończeniu Wyższej Certificate in Hospitality Management, studenci mogą zapisać się do Advanced Certificate in Management Hospitality. Certyfikat zaawansowan ... [+]

Wprowadzenie

Po pomyślnym ukończeniu Wyższej Certificate in Hospitality Management, studenci mogą zapisać się do Advanced Certificate in Management Hospitality.

Certyfikat zaawansowane w Hospitality Management jest zgodna z profilem pracy personelu operacyjnego z obowiązków nadzoru i zarządzania w branży hotelarskiej.

Co zawiera

Czesne, sześć miesięcy stażu, fotokopie, dodatkowe notatki klasy i datków, wszystkie składniki kuchni całego semestru, z wyjątkiem egzaminu końcowego wykonanej przez uczniów; bezpłatny dostęp do internetu na terenie kampusu, orientacji tydzień, skalowanie, fieldtrips, salon student z dostępem do komputera, małe klasy z indywidualną uwagę, wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów, własny adres TPHS e-mail + zdalnego dostępu, bezpiecznego parkowania i odprężającej atmosferze klasy z pięknym otoczeniu, interaktywny campus life studentem.... [-]

Republika Południowej Afryki Stellenbosch
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Dyplom wyższego stopnia

The Private Hotel School

Celem tego programu jest zapewnienie kandydatów (deweloperów, nauczycieli, trenerów, menedżerów), którzy mają już rodzajowe lub szczególne kwalifikacje (co najmniej 360 p ... [+]

Advanced Diploma in Hospitality Education - dwuletnie programy nauczania na odległość

Celem tego programu jest zapewnienie kandydatów (deweloperów, nauczycieli, trenerów, menedżerów), którzy mają już rodzajowe lub szczególne kwalifikacje (co najmniej 360 punktów zarejestrowany na KRK poziom 6), ale z ograniczoną tle w zarządzaniu hotelarskiej lub sztuki kulinarnej i / lub badania konsumenckie nauczania, jak również tych, którzy są już szkolenia lub nauczania w GET lub FET zespołów, wsparcia w postaci niepełnym wymiarze czasu pracy, poza kampusem i na odległość nauki, dalszego kształcenia. Stwarza to szansę na rozwój ich specjalistycznej wiedzy i umiejętności, aby mogły one uczyć / pociąg / zarządzania w tych dziedzinach specjalizacji. Zazwyczaj kandydaci ubiegający się o tej kwalifikacji będzie pasował do jednego z następujących profilach:... [-]

Republika Południowej Afryki Stellenbosch
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku