Przeczytaj oficjalny opis

Nasz cel

Zapewnienie środowiska doskonałości, które zachęca do rozwijania każdego ucznia do jego pełnego potencjału, w zakresie wyników sportowych, edukacji, rozwoju osobistego i przygotowania do życia.

Być siedliskiem rozwoju talentów. Aby szkolić i produkować mistrzów. Aby rozwijać liderów i pozytywny wkład w społeczeństwo.

Filozofia coachingu

W TGSE nasza filozofia coachingu opiera się na traktowaniu każdego gracza indywidualnie, z unikalnymi cechami i atrybutami. Najpierw szkolimy umiejętności, prowadząc gracza, aby znaleźć własną optymalną ścieżkę do opanowania. Chociaż wierzymy w wykorzystanie podstaw, używamy szerokiej gamy tradycyjnych i innowacyjnych sposobów na osiągnięcie najlepszego golfa dla naszych graczy. Wciąż uczymy się od każdego z naszych graczy i pozostajemy otwarci na wszelkie możliwości doskonalenia i uczenia się. Profesjonalny golf staje się czymś więcej niż talentem i techniką, a my w TGSE staramy się pozostać na czele ewolucji coachingu golfowego ".

Filozofia szkoleniowa

Filozofia szkolenia TGSE koncentruje się na szkoleniu kluczowych umiejętności wymaganych do opanowania. Wierzymy, że każdą umiejętność można wyszkolić, biorąc pod uwagę właściwą postawę uczenia się, etykę pracy, wskazówki i środowisko uczenia się. Trening skoncentrowany na umiejętnościach trafia w sedno potrzeb każdego gracza i stawia przed nim estetykę, zapewniając przyspieszoną naukę.

Kierujemy się także zasadami Long Term Player Development, szkoląc juniorów na różne sposoby na każdym etapie rozwoju.

Prowadzimy całościowe szkolenia we wszystkich następujących obszarach;

  • Trening umiejętności
  • Technika
  • Golf Fitness
  • Kondycja psychiczna
  • Strategia kursu

Inne czynniki, które oceniamy to:

  • Sprzęt
  • Styl życia
  • Odżywianie
  • Przygotowanie do turnieju
Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Dyplom

The Golf School of Excellence

Graj i ucz się golfa w doskonałej, całorocznej pogodzie w Afryce Południowej. ... [+]

Przegląd

Czy marzysz o uczęszczaniu do Golf College? Jeśli masz pasję do gry w golfa i chcesz zrobić karierę z gry, którą kochasz, wtedy ta 3-letnia kwalifikacja do golfa / golfa jest dla Ciebie.

Odbierz elitarny trening wydajności, aby przygotować się do kariery.Przestudiuj specyficzne dla golfa przedmioty z PGA, aby przygotować się i zakwalifikować do kariery w golfa.Zdobądź praktyczne doświadczenie w branży, w tym szansę na 8 tygodni coachingu w USA.Zachowaj swój status amatora podczas studiów, abyś mógł rywalizować na obwodzie amatorskim, reprezentować swoją prowincję, a nawet swój kraj.Około 25% naszego studenta to studenci zagraniczni.Program szkoleniowy... [-]
Republika Południowej Afryki Johannesburg
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku