Przeczytaj oficjalny opis

Regent Business School (RBS) powstała w celu zaspokojenia rosnącego zapotrzebowania na edukacji zarządzania w Afryce Południowej. RBS jest zarejestrowana jako prywatna instytucja szkolnictwa wyższego przez Departament Szkolnictwa Wyższego i Kształcenia (DHET) w Republice Południowej Afryki. Ponadto, Rada na Szkolnictwa Wyższego (CHE) jest akredytowane programy RBS "w tym flagowego Master of Business Administration (MBA) stopnia. RBS ma także wiele innych wyróżnień z różnych instytucji. RBS oferuje szeroki zakres akredytowanych programów z wyższego certyfikatu do kwalifikacji podyplomowych. Odległość RBS i wspierane programy edukacyjne zapewniają kwalifikacje zawodowe edukacyjną, która będzie wyposażyć absolwentów praktycznej wiedzy biznesowej, aby umożliwić sukces na wysoce konkurencyjnym i globalnym środowisku pracy. RBS jest świadomy potrzeby swoich wiodących programów w celu uwzględnienia międzynarodowych praktyk biznesowych. Badania i materiały pomocnicze obejmują sprawy symulację studyjną sytuacjach biznesowych zaprojektowanych specjalnie w celu odzwierciedlenia zmian cięcia krawędzi w sytuacji w pracy i ich wpływ na praktyki biznesowej.

RBS jest silnie zaangażowana w rozwój biznesu i umiejętności w zakresie przedsiębiorczości w Republice Południowej Afryki, przy jednoczesnym zapewnieniu studentom przewagę konkurencyjną w szybko zmieniającym się środowisku biznesowym.

Dlaczego REGENT Business School (RBS)

RBS opracowała szereg programów, które mają na celu zapewnienie osobom i organizacjom z kompetencji i umiejętności zarządzania krytycznych niezbędnych do budowy i utrzymania przewagi konkurencyjnej w szybko zmieniającym się i złożonym środowisku biznesowym. Wiedza RBS ewoluowała poprzez ciągłe badania i rozwój podejmowane w dostarczaniu szeregu lokalnych i międzynarodowych programów biznesowych i edukacyjnych zarządzania.

Jako wyspecjalizowany edukacji i dostawcy szkoleń programów nauczania zarządzania związane, RBS ma możliwości, systemów i zasobów w celu realizacji kursów z elastycznością na miejscu, poza biurem, jak i internetowej na podstawie nauczania i uczenia się. Powszechnie wiadomo, że sukces firmy podjęcia przemyślanych działań w celu zapewnienia, że ​​szkolenie pracowników nie zagrozić produkcji i biznesu czasu. RBS oferuje kursy, które są elastyczne i wspierany przez szereg ośrodków wsparcia, czyli wsparcie telefoniczne, twarzą w twarz wykłady, internetowe i wsparcia internetową i wirtualnych sal lekcyjnych. Stawia to organizacje na czele konkurencyjność konieczności ich personel przeszkolony i podbudowani przy jednoczesnym zachowaniu optymalnej wydajności.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Dyplom studiów podyplomowych

Regent Business School

Postgraduate Diploma in Management (PG DIP Man) jest to 1 rok podyplomowych, który umożliwia uczniom z odpowiedniego doświadczenia zawodowego i odpowiednich kwalifikacji ... [+]

Postgraduate Diploma in Management (PG DIP Man) jest to 1 rok podyplomowych, który umożliwia uczniom z odpowiedniego doświadczenia zawodowego i odpowiednich kwalifikacji, aby dalej rozwijać swoje kompetencje funkcjonalne i odblaskowe w zarządzaniu, przywództwie i administracji. Program ma na celu opracowanie zintegrowanego konceptualne zrozumienie, syntezy i krytycznej stosowania specjalistycznych zagadnień jakościowych i ilościowych w zarządzaniu.

Kwalifikacja jest skierowany do uczniów posiadających odpowiednie doświadczenie zawodowe i zajmujące stanowiska średniego i wyższego szczebla zarządzania i którzy ukończyli tytuł licencjata lub równorzędny. Kwalifikacja ta pozwoli uczniom rozwijać dogłębne, zdyscyplinować konkretnych umiejętności i stosowane kompetencje w sektorze publicznym i prywatnym, które zapewnią możliwości osobistego rozwoju intelektualnego, bardziej celowego zatrudnienia i podejmowania wzmocnionej wkład do społeczeństwa. Kwalifikacje upoważniają uczniów do rozwiązywania problemów w sposób celowy sposób i skutecznie zarządzać i przydzielać zasoby, aby skutecznie komunikować się i przyczynić się do rozwoju wiedzy i transformacji społeczno-gospodarczej, w sposób odpowiedzialny i etyczny.... [-]

Republika Południowej Afryki Durban Johannesburg
Luty 2020
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Regent Business School

Postgraduate Diploma in Management Educational i przywództwa (PG Dip EML) to jeden rok ... [+]

Postgraduate Diploma in Management Educational i przywództwa (PG Dip EML) to jeden rok podyplomowych kwalifikacji, które ma na celu rozwój zdolności w zakresie zarządzania i przywództwa w kontekście zarządzania edukacyjnego. Celem programu jest poprawa praktyk zarządzania i przywództwa w sektorze edukacyjnym.

Program umożliwia studentom tle edukacji do rozwijania zintegrowanych i funkcjonalnych kompetencji w zarządzaniu edukacją odblaskowe. Jest on przeznaczony dla menedżerów edukacyjnych i osób aspirujących do zajmowania stanowisk kierowniczych w instytucjach edukacyjnych. Program analizuje kwestie, takie jak zasady zarządzania, administracji oświatowej, przywództwa w edukacji, zarządzania finansami w instytucjach edukacyjnych i wykorzystania technologii informatycznych w edukacji.... [-]

Republika Południowej Afryki Durban Johannesburg
Luty 2020
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku