Open Learning Group

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Open Learning Group (OLG) to wiodąca, w pełni akredytowana, prywatna instytucja edukacyjna i skuteczna forma kształcenia na odległość, która umożliwia wybór ścieżki nauczania i uczenia się dla instytucji edukacyjnych oraz osiągnięcie większej przepustowości absolwentów w RPA .

Open Learning Academy zapewnia akredytowane i wyspecjalizowane kwalifikacje w zakresie logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw, od poziomu nauczania NQF na poziomie 2 do poziomu 7 NQF. Kwalifikacje te koncentrują się na rozwijaniu karier jednostek na wyższy poziom.

W nawiązaniu do naszego celu, jakim jest utrzymanie wysokiej jakości kształcenia i specjalistycznych kwalifikacji zawodowych, dział Open Learning Services zapewnia wsparcie administracyjne i operacyjne innym wyjątkowym instytucjom edukacyjnym, które oferują niektóre z ich kwalifikacji w zakresie dostarczania na odległość. Dzięki temu duża liczba studentów w społecznościach miejskich i wiejskich w południowej Afryce może uzyskać dostęp do wysokiej jakości programów edukacyjnych dzięki skutecznej i odpowiedniej technologii. OLG zapewnia obecnie wsparcie administracyjne i operacyjne dla różnych instytucji edukacyjnych, które oferują programy z zakresu zarządzania, nauczania, finansów, handlu, logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw.

Akredytacja

OLG jest zarejestrowanym dostawcą w Departamencie Szkolnictwa Wyższego i Szkoleń i jest zarejestrowana jako instytucja szkolnictwa wyższego w zakresie: - Dalszej Edukacji i Szkoleń - TVET i Szkolnictwa Wyższego - HET.

Dlaczego OLG jest liderem edukacji

  • Akredytacja: z Południowoafrykańskim Urzędem Kwalifikacji (SAQA) oraz Departamentem Szkolnictwa Wyższego i Szkolenia (DHET)
  • Przystępna cenowo: dostęp do elastycznych planów płatności
  • Dostępne: zarejestruj się w dowolnym czasie i uczyć się w dowolnym miejscu
  • Dedykowane wsparcie dla studentów: z portalem studenckim OLG4ME, nauką cyfrową i wirtualnymi salami lekcyjnymi
  • Innowacyjne metody nauczania i uczenia się: pomaganie uczniom w rozwoju
  • Mieszany tryb dostawy: kształcenie na odległość w połączeniu ze wsparciem w nauce w ośrodkach edukacyjnych
  • Liderzy branży: z ponad 20-letnim doświadczeniem w tej dziedzinie

Lokalizacje

Johannesburg

Address
Hutton Court, 2nd floor
8 Summit Road (cnr Jan Smuts Avenue)
Hyde Park

Johannesburg, Gauteng, Republika Południowej Afryki