Good Hope Studies

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

W Good Hope Studies możesz uczyć się angielskiego, dołączając do jednego z naszych kursów języka angielskiego, w naszej szkole językowej w tętniącym życiem centrum Kapsztadu lub w zielonej, ekskluzywnej dzielnicy Newlands.

W naszej szkole języka angielskiego w Kapsztadzie oferujemy kursy ogólnego języka angielskiego, kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge, IELTS i TOEFL, Angielski do pracy i prywatne lekcje.

Wolontariat w Cape Town, RPA i Namibii

Prowadzimy również nasz własny rozległy program wolontariacki. Wybierz między projektami społecznymi, projektami konserwatorskimi, projektami medycznymi i pobytami w gospodarstwach. Mamy projekty wolontariackie w okolicach Kapsztadu, w innych częściach Afryki Południowej i Namibii.

Kursy dla nauczycieli w Cape Town

Dla nauczycieli języka angielskiego oferujemy popularny kurs CELTA w Kapsztadzie. Kwalifikacja CELTA jest przyznawana przez Cambridge English Language Assessment, część University of Cambridge.

Ucz się angielskiego w Republice Południowej Afryki z Good Hope Studies . Możesz też wziąć udział w jednym z naszych licznych projektów wolontariackich w Południowej Afryce i Namibii.

Misja

Good Hope Studies zapewnia klientom międzynarodowym wszechstronną podróż językową najwyższej jakości, mierzoną zgodnie z międzynarodowymi standardami. Poprzez osobistą troskę i dbałość o szczegóły, staramy się zapewnić, że każdy uczeń, który przejdzie przez Good Hope Studies pozostawia z ulepszoną umiejętnością porozumiewania się w języku angielskim i niezapomnianym doświadczeniem w RPA.

Good Hope Studies zapewnia swoim pracownikom bezpieczne i przyjazne środowisko, w którym mogą rozwijać się zawodowo. Każdy członek personelu jest ceniony jako członek zespołu Good Hope Studies , a jego wkład w dalszy rozwój Good Hope Studies jest spodziewany i doceniony.

Good Hope Studies stawia się na czele dalszego rozwoju Kapsztadu jako uznanego na całym świecie centrum nauczania języka angielskiego jako języka obcego. Czyniąc to, staramy się zapewnić, aby Kapsztad pełnił ważną rolę w międzynarodowej społeczności EFL, przyczyniając się w ten sposób do światowego przemysłu EFL.

Lokalizacje

Kapsztad

Good Hope Studies - City Centre

Address
City Centre Campus,
5 St. Georges Mall

8001 Kapsztad, Zachodni przylądek, Republika Południowej Afryki
Telefon
+27 21 425 5403