Good Hope Studies

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

W Good Hope Studies możesz uczyć się angielskiego, dołączając do jednego z naszych kursów języka angielskiego, w naszej szkole językowej w tętniącym życiem centrum Kapsztadu lub w zielonej, ekskluzywnej dzielnicy Newlands.

W naszej szkole języka angielskiego w Kapsztadzie oferujemy kursy ogólnego języka angielskiego, kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge, IELTS i TOEFL, Angielski do pracy i prywatne lekcje.

Wolontariat w Cape Town, RPA i Namibii

Prowadzimy również nasz własny rozległy program wolontariacki. Wybierz między projektami społecznymi, projektami konserwatorskimi, projektami medycznymi i pobytami w gospodarstwach. Mamy projekty wolontariackie w okolicach Kapsztadu, w innych częściach Afryki Południowej i Namibii.

Kursy dla nauczycieli w Cape Town

Dla nauczycieli języka angielskiego oferujemy popularny kurs CELTA w Kapsztadzie. Kwalifikacja CELTA jest przyznawana przez Cambridge English Language Assessment, część University of Cambridge.

Ucz się angielskiego w Republice Południowej Afryki z Good Hope Studies . Możesz też wziąć udział w jednym z naszych licznych projektów wolontariackich w Południowej Afryce i Namibii.

Misja

Good Hope Studies zapewnia klientom międzynarodowym wszechstronną podróż językową najwyższej jakości, mierzoną zgodnie z międzynarodowymi standardami. Poprzez osobistą troskę i dbałość o szczegóły, staramy się zapewnić, że każdy uczeń, który przejdzie przez Good Hope Studies pozostawia z ulepszoną umiejętnością porozumiewania się w języku angielskim i niezapomnianym doświadczeniem w RPA.

Good Hope Studies zapewnia swoim pracownikom bezpieczne i przyjazne środowisko, w którym mogą rozwijać się zawodowo. Każdy członek personelu jest ceniony jako członek zespołu Good Hope Studies , a jego wkład w dalszy rozwój Good Hope Studies jest spodziewany i doceniony.

Good Hope Studies stawia się na czele dalszego rozwoju Kapsztadu jako uznanego na całym świecie centrum nauczania języka angielskiego jako języka obcego. Czyniąc to, staramy się zapewnić, aby Kapsztad pełnił ważną rolę w międzynarodowej społeczności EFL, przyczyniając się w ten sposób do światowego przemysłu EFL.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Zobacz kursy »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Angielski do pracy

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 8 tygodnie February 2019 Republika Południowej Afryki Cape Town + 1 więcej

Ten kurs jest idealny dla osób, które muszą używać języka angielskiego w pracy lub w kontekście biznesowym. Polecamy go dla osób, które pracują w środowisku angielskim i dla tych, którzy szukają międzynarodowej kariery ... [+]

Nasz kurs English for Work jest idealny dla osób, które muszą używać języka angielskiego w pracy lub w kontekście biznesowym. Polecamy go osobom, które pracują w środowisku angielskim i poszukującym międzynarodowej kariery.

Rano uczniowie biorą udział w kursie ogólnego angielskiego; po południu studenci uczestniczą w programie English for Work. Dla tego kursu grupowego wymagany jest poziom pośredni lub wyższy.

Wyłącznie dla obywateli Niemiec: ten kurs jest zarejestrowany dla Bildungsurlaub w Saarland, Schleswig-Holstein, Berlinie, Brandenburgii, Hamburgu, Meklemburgii-Pomorzu Przednim, Rheinland-Pfalz, Sachsen-Anhalt i Hessen.

Poranne lekcje

Rano bierzesz udział w GE16 lub GE20.... [-]


IELTS

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 - 8 tygodnie February 2019 Republika Południowej Afryki Cape Town

Kursy przygotowujące do egzaminu są właściwym wyborem dla studentów, którzy muszą udowodnić, że mają wysoki poziom znajomości języka angielskiego w pracy, na studiach lub w celach emigracyjnych; uczniowie, którzy lubią wyzwania związane ze skoncentrowanym kursem z jasnymi celami; uczniowie, którzy są na silnym poziomie pośrednim lub wyższym, gdy rozpoczynają kurs przygotowujący do egzaminu; uczniowie, którzy są w stanie wykonać od jednej do dwóch godzin pracy domowej dziennie, aby uzupełnić ... [+]

Kursy przygotowujące do egzaminu są właściwym wyborem dla:

uczniowie, którzy muszą udowodnić, że mają wysoki poziom znajomości języka angielskiego w pracy, na studiach lub w celach emigracyjnych;uczniowie, którzy lubią wyzwania związane ze skoncentrowanym kursem z jasnymi celami;uczniowie, którzy są na silnym poziomie pośrednim lub wyższym, gdy rozpoczynają kurs przygotowujący do egzaminu;uczniowie, którzy są w stanie wykonać jedną lub dwie godziny pracy domowej dziennie, aby uzupełnić lekcje.

Doświadczeni nauczyciele, małe klasy i indywidualne podejście do wszystkich uczniów zapewniają najlepsze przygotowanie do egzaminu.

Oba kursy oferowane są tylko w opcji popołudniowej w połączeniu z ogólnym angielskim rano.... [-]


Kursy Cambridge

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 9 - 10 tygodnie February 2019 Republika Południowej Afryki Cape Town

Egzaminy Cambridge są uznawane na całym świecie i są powszechnie akceptowane przez firmy jako dowód na pewien poziom znajomości języka angielskiego. Certyfikat zaawansowany w języku angielskim (CAE) jest powszechnie uznawany za dowód znajomości języka angielskiego dla studentów, zwłaszcza w Wielkiej Brytanii, i jest akceptowany przez ponad 2700 organizacji na całym świecie ... [+]

Egzaminy Cambridge są uznawane na całym świecie i są powszechnie akceptowane przez firmy jako dowód na pewien poziom znajomości języka angielskiego. Certyfikat zaawansowany w języku angielskim (CAE) jest powszechnie uznawany za dowód znajomości języka angielskiego na uniwersytecie, szczególnie w Wielkiej Brytanii, i jest akceptowany przez ponad 2700 organizacji na całym świecie.

Kursy przygotowujące do egzaminu są właściwym wyborem dla:

uczniowie, którzy muszą udowodnić, że mają wysoki poziom znajomości języka angielskiego w pracy, na studiach lub w celach emigracyjnych;uczniowie, którzy lubią wyzwania związane ze skoncentrowanym kursem z jasnymi celami;uczniowie, którzy są na silnym poziomie pośrednim lub wyższym, gdy rozpoczynają kurs przygotowujący do egzaminu;uczniowie, którzy są w stanie wykonać jedną lub dwie godziny pracy domowej dziennie, aby uzupełnić lekcje.... [-]

Ogólne kursy angielskiego

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 48 tygodnie February 2019 Republika Południowej Afryki Cape Town + 1 więcej

Nasze popularne kursy ogólnego angielskiego są idealne, jeśli chcesz poprawić swoje codzienne umiejętności komunikacyjne i wolisz uczyć się w klasie z innymi uczniami. Małe klasy i dobrze wyszkoleni nauczyciele gwarantują szybki postęp. Treść kursu obejmuje gramatykę, leksykę i wszystkie cztery umiejętności: mówienie, słuchanie, czytanie i pisanie ... [+]

Nasze popularne kursy ogólnego angielskiego są idealne, jeśli chcesz poprawić swoje codzienne umiejętności komunikacyjne i wolisz uczyć się w klasie z innymi uczniami. Małe klasy i dobrze wyszkoleni nauczyciele gwarantują szybki postęp. Treść kursu obejmuje gramatykę, leksykę i wszystkie cztery umiejętności: mówienie, słuchanie, czytanie i pisanie.

Możesz połączyć kurs porannej grupy z popołudniowym kursem grupowym, aby przyspieszyć postęp lub z prywatnymi lekcjami, aby skupić się na osobistych celach.

Wyłącznie dla obywateli Niemiec: nasz kurs GE30 jest zarejestrowany dla Bildungsurlaub w Saarland, Schleswig-Holstein, Berlinie, Brandenburgii, Hamburgu, Meklemburgii-Pomorzu Przednim, Rheinland-Pfalz, Sachsen-Anhalt i Hessen.... [-]


Rok studiów w Kapsztadzie

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 24 - 48 tygodnie February 2019 Republika Południowej Afryki Cape Town + 1 więcej

Koncepcja Study Year została zaprojektowana, aby zaspokoić specyficzne potrzeby długoterminowych studentów. Jest idealny, jeśli chcesz stać się biegły w języku angielskim i / lub chcesz uczyć się lub mieszkać w kraju anglojęzycznym. Program jest dostosowany do potrzeb tych uczniów, którzy potrzebują dodatkowego wsparcia, zarówno w klasie, jak i poza nią, w osiągnięciu celów związanych z językiem angielskim ... [+]

Koncepcja Study Year została zaprojektowana, aby zaspokoić specyficzne potrzeby długoterminowych studentów.

Jest idealny, jeśli chcesz stać się biegły w języku angielskim i / lub chcesz uczyć się lub mieszkać w kraju anglojęzycznym.

Program jest dostosowany do potrzeb uczniów, którzy potrzebują dodatkowego wsparcia, zarówno w klasie, jak i poza nią, w osiągnięciu swoich celów w języku angielskim.

Dlaczego warto wybrać Rok studiów?

Dla studentów, którzy chcą studiować na uniwersytecie lub w college'u w kraju anglojęzycznym, Rok Studiów ma pomóc im w osiągnięciu właściwego poziomu języka angielskiego. Oferujemy również powiązane wsparcie: pomagamy studentom w aplikacjach do dalszej nauki i pomagamy im zarejestrować się i przygotować do wymaganych kwalifikacji w języku angielskim (np. IELTS).... [-]


Filmy

Good Hope Studies Newlands

Good Hope Studies City Centre

Study English in Cape Town

GHS On-site accommodation in Newlands

GHS Student House

GHS Homestay

GHS Student Residence