Przeczytaj oficjalny opis

Witamy w Elizabeth Galloway Academy Of Fashion

Nasze akredytowane na szczeblu krajowym kursy zapewniają uczniom możliwość rozwijania umiejętności praktycznych, zawodowych, kreatywnych i komercyjnych. Staramy się stworzyć kaliber profesjonalisty projektanta, który potrafi skutecznie pracować w branży modowej.
Naszym celem jest wyposażenie osób w umiejętności i praktyczne doświadczenie, które są im potrzebne do obsługi całego procesu twórczego mody - od koncepcji do konsumenta. Indywidualna dbałość o poszczególnych uczniów zapewnia wzrost i oryginalność. Dążymy do tego, aby tworzyć projektantów odbitych, którzy są gotowi wejść do branży mody z najwyższą wiedzą i pewnością.

Nasza misja

Naszym celem jest wyposażenie osób w umiejętności i praktyczne doświadczenie, które są im potrzebne do obsługi całego procesu twórczego mody - od koncepcji do konsumenta. Indywidualna dbałość o poszczególnych uczniów zapewnia wzrost i oryginalność. Dążymy do tego, aby tworzyć projektantów odbitych, którzy są gotowi wejść do branży mody z najwyższą wiedzą i pewnością.

Cele i wizja

Naszym celem jest wzmocnienie umiejętności uczniów poprzez szkolenie i rozwój umiejętności, co pozwoli im stać się niezależnymi ekonomicznie i przenieść swoje umiejętności na innych. Założycielka instytucji, Elizabeth, uznała, że ​​przemysł mody potrzebuje wykształconych i dobrze wyszkolonych osób, aby utrzymać wysokie standardy branży mody, zarówno na poziomie lokalnym, jak i międzynarodowym. Akademia została założona w 1996 r., Aby zaspokoić tę potrzebę. Elizabeth pasjonuje się kształceniem studentów i zapewnieniem, że są oni wyposażeni w niezbędne umiejętności, aby podnieść wartość lokalnej branży, a także aby zdobyć międzynarodową markę. Ponadto akademia uznaje i promuje znaczenie kompetencji akademickich, które mogą dać silniejszy głos projektantom mody wśród innych profesjonalistów.

Akredytacja krajowa

  • Departament Szkolnictwa Wyższego i Szkolenia (DHET)
  • Rada ds. Szkolnictwa wyższego (CHE)
  • Południowoafrykański Urząd Kwalifikacji (SAQA)

Od koncepcji do konsumenta

Nasza misja, wizja i cele są pięknie podsumowane w wyrażeniu: od koncepcji do konsumenta. Po dokładnym przemyśleniu założyciele i dyrektorzy akademii zatwierdzili deklarację misji, która leży u podstaw planowania i rozwoju programu nauczania. Odpowiednie zasoby ¬ (intelektualna, piśmiennicza, finansowa i zawodowa w połączeniu z dobrze zaprojektowaną infrastrukturą instytucjonalną) zostały wdrożone w celu zapewnienia pomyślnej realizacji naszych kursów. Dzięki wewnętrznemu i zewnętrznemu zapewnieniu jakości jesteśmy w stanie regularnie oceniać misję i cele instytucji.

Koncepcja ciągłego uczenia się jest integralną częścią misji. Naszym celem jest umożliwienie absolwentom pracy w stale zmieniającym się lokalnym i międzynarodowym przemyśle odzieżowym poprzez obserwację, odkrywanie, ciągłe uczenie się, samoocenę i autorefleksję. Rozwijając te umiejętności, absolwenci będą mieli nadzieję, że będą potrafili opracować własne projekty i dostarczyć je do branży i konsumentów.

Ponadto instytucja dąży do stworzenia kalibru projektanta, który jest gotowy do wejścia do branży modowej z biegłością i pewnością siebie w tej dziedzinie. Zapewniając uczniom możliwość rozwijania umiejętności praktycznych, zawodowych, kreatywnych i komercyjnych, nasz program ma na celu wykształcenie absolwentów, którzy są w stanie efektywnie pracować w branży i celować jako projektanci mody przyszłości.

Strategie nauczania i uczenia się

Od połowy lat 90. Elizabeth Galloway Academy Of Fashion Projektowania Elizabeth Galloway Academy Of Fashion szkoli osoby, które chcą wejść do branży modowej lub zostać projektantem mody. Praktyczne doświadczenie odgrywa ważną rolę w naszych programach, ponieważ zapewnia studentom zdobycie wiedzy branżowej *. Ponadto nacisk na refleksję teoretyczną tworzy wgląd i zrozumienie, co pozwala moderatorom odpowiednio dostosować swoje strategie nauczania.

Niedawno instytucja zaczęła koncentrować się na rozwijaniu pewności siebie uczących się, tak aby byli w stanie poradzić sobie w wymagającym, dynamicznym przemyśle modowym. Aby wesprzeć ten nowy sposób pracy, udostępniliśmy dodatkowe zasoby - takie jak biblioteka z dostępem do Internetu i wykorzystanie sieci Worth Global Style Network (WGSN), a także pełnoetatowego bibliotekarza, który oferuje wsparcie badawcze. Jednocześnie wzrosła liczba pracowników, a dotychczasowych pracowników zachęcono do kontynuowania studiów.

Nasza strategia nauczania i uczenia się opiera się na założeniu, że nauczanie i uczenie się powinny być wzajemne. Facylitatorzy starają się zapewnić uczenie się i nauczanie, które są istotne i heurystyczne. Uczący się uczą się umiejętności praktycznych, następnie są kierowani, co do tego, dlaczego, jak, kiedy i gdzie go zastosować. Uczniowie są kwestionowani przez krótkie zadanie lub pytanie w celu osiągnięcia określonego rezultatu. Są oni następnie zobowiązani do ukończenia wyzwania poprzez samokierowanie, eksplorację i prowadzenie od facylitatora. Zadania mają na celu promowanie twórczego uczenia się, zachęcanie do umiejętności przenośnych oraz popieranie świadomych i trafnych wyborów. Ocena wyników poprzez ocenę i autorefleksję pomaga w ogólnym przygotowaniu do pracy w branży.

Doświadczenia branżowe odgrywają ważną rolę w zapewnieniu, że szkolenie nie odbywa się w próżni. Teoretyczne, praktyczne komponenty i komponenty empiryczne odgrywają równie ważną rolę w naszej strategii nauczania i uczenia się.

* Ginns i wsp. (Cytowane w Norton, 2009) donoszą, że praktyczne doświadczenie odgrywa ważną rolę w uczeniu się i nauczaniu, ale nie jest adekwatne, ponieważ powoduje osiągnięcie tylko pierwszego (i najbardziej podstawowego) poziomu w zakolach taksonomii uczenia się - wiedzy . Winkler (cytowany w Norton, 2009) zgadza się z Ginns i in. (Cytowane w Norton, 2009), ponieważ raportuje wagę teoretycznej refleksji w tworzeniu wglądu i zrozumienia, która umożliwia facylitatorom tworzenie różnych pojęć w ich nauczaniu. oraz strategie uczenia się i uczniowie w celu zintegrowania wiedzy. Oblinger i Rush (1997) uznają to również za ważne, ponieważ informują, że wraz ze zmianą społeczeństwa i gospodarki ważne jest, aby szkolnictwo wyższe było dostosowane do nowych potrzeb i wyzwań.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Dyplom

Elizabeth Galloway Academy Of Fashion

Dyplom w projektowaniu mody obejmuje wszystkie aspekty niezbędne do zaspokojenia coraz bardziej wyrafinowanych i zaawansowanych technologicznie potrzeb Praktyka Kreatywne ... [+]

DYPLOM W PROJEKCIE MODYCEL, POWÓD

Dyplom w projektowaniu mody obejmuje wszystkie aspekty niezbędne do zaspokojenia coraz bardziej wyrafinowanych i zaawansowanych technologicznie potrzeb Praktyka Kreatywnego w kontekście projektowania mody i przemysłu. Obejmuje również wszystkie codzienne czynności i umiejętności wymagane od odnoszącego sukcesy projektanta mody. Studenci są wyszkoleni i narażeni na powiązane role i możliwości pracy w praktyce projektowania mody, tekstyliów, montażu / dziennikarstwa, stylizacji, handlu detalicznego modą i branży odzieżowej.

WARUNKI PRZYJĘĆ

Aby zostać przyjętym na dyplom w Fashion Design, kandydat musi:

być w wieku powyżej 18 lat przy rejestracjiposiadać National Senior Certificate (NSC) na poziomie 4 NQF wydany przez Umalusi ORposiadać certyfikat National Level (Vocational) (NCV) 4 wydany przez Umalusi ORposiadać stopień 12 lub uznaną równoważną kwalifikację potwierdzoną przez Umalusi lub międzynarodową równoważną tablicę egzaminacyjną.... [-]
Republika Południowej Afryki Kapsztad
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Dyplom wyższego stopnia

Elizabeth Galloway Academy Of Fashion

Stwierdziliśmy, że dla studentów korzystne było dalsze kształcenie i szkolenie z rokiem specjalizacji, która naraża ich na środowisko pracy przez dłuższy czas. Pozwala to ... [+]

Zaawansowany dyplom w modzie (roczny, niestacjonarny)

Stwierdziliśmy, że dla studentów korzystne było dalsze kształcenie i szkolenie z rokiem specjalizacji, która naraża ich na środowisko pracy przez dłuższy czas. Pozwala to uczniom lepiej reagować na wyzwania pojawiające się w coraz bardziej złożonym przemyśle modowym. Podczas tego jednego roku pełnego lub drugiego roku w niepełnym wymiarze godzin, studenci będą rozwijać głębsze zrozumienie całego łańcucha wartości i zdobyć doświadczenie w branży w specjalistycznej dziedzinie, czy to jest odzież, projektowanie akcesoriów lub innych wyspecjalizowanych dziedzinie w modzie .

Jeśli jesteś zainteresowany zapisaniem się na rok 2016, zajęcia rozpoczną się pod koniec stycznia 2016 r., A proces składania wniosków należy zakończyć do końca października 2015 r., Aby miejsca docelowe w ramach stażu można było potwierdzić do końca listopada 2015 r.... [-]

Republika Południowej Afryki Kapsztad
Luty 2020
Język angielski
Zaoczne
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Podstawowy rok

Elizabeth Galloway Academy Of Fashion

Kurs wprowadzający Elizabeth Galloway do projektowania mody ma dwojaki cel. Po pierwsze może stanowić wstęp do trzyletniego pełnoetatowego dyplomu w projektowaniu mody. T ... [+]

Wprowadzenie do projektowania mody (fundacja, część etatu)

Kurs wprowadzający Elizabeth Galloway do projektowania mody ma dwojaki cel. Po pierwsze może stanowić wstęp do trzyletniego pełnoetatowego dyplomu w projektowaniu mody. Ten program umożliwia kandydatom rozpoczęcie eksplorowania technik projektowania mody poprzez rozwijanie umiejętności wykraczających poza poziom podstawowy do poziomu wymaganego do przyjęcia do programu stacjonarnego. Po drugie, po pomyślnym ukończeniu kursu "Wprowadzenie do Fashion Design" kandydaci, którzy chcą uzyskać pozycję ekonomiczną i samowystarczalną, rozwiną umiejętności pomagające im w ich staraniach.

Ten program ma na celu:Zapewnij praktyczne wprowadzenie do umiejętności i wiedzy potrzebnej do rozpoczęcia procesu projektowania.Obejmują praktyczne umiejętności i wiedzę potrzebne do wyrobu gotowych elementów odzieży.Wystaw kandydata na szereg materiałów, nośników i metod rejestrowania procesów projektowych.Rozwiń zrozumienie wizualnych implikacji procesu projektowania.Wyniki programu są następujące:Zastosuj podstawowe pomysły projektowe do tworzenia elementów mody.Zaplanuj, przygotuj i przygotuj produkty do noszenia mody w briefie projektowym.Obsługuj narzędzia i sprzęt odpowiedni do odzieży modowej, ostrożnie, bezpiecznie i skutecznie.Zrób dobrze skonstruowany element mody z krótkim projektem.Doceń kontekstowe wpływy związane ze zużyciem mody.Wprowadzenie do Fashion Design jest prezentowane w soboty.Działa przez 38 tygodni od marca do listopada.Zajęcia odbywają się w godzinach od 9:00 do 16:00 w soboty.Wprowadzenie do podsumowanie projektu modowego... [-]
Republika Południowej Afryki Kapsztad
Luty 2020
Język angielski
Zaoczne
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Address
26 Techno Road, Techno Park, Stellenbosch
7600 Kapsztad, Zachodni przylądek, Republika Południowej Afryki