Przeczytaj oficjalny opis

Z maksymalnie sześciu studentów na kursie, Poza granicami Wildlife Szkoły FilmowejPołożony w słynnej na całym świecie Park Narodowy Krugera RPA, Uzbroi cię całym wiedzy, praktyki i kontaktów trzeba wykonać swoje marzenia i stać się przyroda filmowcem.

Specjalizująca się w 3D będziemy również nauczyć tajniki filmowania 3D i edycji wideo 3D. Stąd nasza nazwa: "POZA GRANICAMI" Oferujemy 25 dniowe kursy przez cały rok, ale jeśli to jest zbyt długi i / lub jeśli masz błąd podróży, oferujemy Telefony fotograficzne i filmowanie kursów. Oferujemy również krótkie kursy (5 i 7 dzień warsztatów) o pisaniu skryptu, technologii i technik kamery i edycji wideo.

ATRAKCJA naszych 25 dniowych kursach Dzika filmowych: Otrzymujesz możliwość do skryptu, film i edytować własne trzy minutowy dokument o temacie swojego wyboru w naszym obszarze działania, które będącego Kruger National Park, ma wiele do zaoferowania jeśli chodzi o krótkie filmy dokumentalne.

ATRAKCJA z naszego MOBILE SAFARIS: Nauka tajniki profesjonalnej fotografii i filmowania podczas odkrywania Afryka Południowa i wraca do domu z DVD produkowane i edytowane przez użytkownika. Jeden w życiu okazję, aby mieszać pasji filmowej i podróże. A na dodatek, zaimponować znajomym i rodzinie z powrotem do domu!

ATRAKCJA z naszego Krótkie kursy: Shorter, budżet świadome i elastyczne. Doświadczenia proponujemy jest niezapomniany!

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
Obecnie nie ma programów do wyświetlenia

Proszę udoskonalenie powyżej, sprawdź nasze popularne kategorie poniżej lub przeprowadzić wyszukiwanie słów kluczowych.


... or simply by choosing your degree:

Haven Of The Bush 2D - By Angad Singh Oberoi

Evocation - By Helen Eisenstadt

Sally - The Gentle Giant - By Jessica Murray

The Incredible Bond by Rebecca Ziegler