Avenue English

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Avenue English to dynamiczna szkoła języka angielskiego w światowej klasy afrykańskim mieście Johannesburg. Szkoła znajduje się na północnych przedmieściach, niedaleko Sandton, Rosebank i Melrose Arch.

Rozwijamy i ułatwiamy kursy języka angielskiego dotyczące komunikacji w języku angielskim dla środowisk społecznych i biznesowych.

Nauka angielskiego jest wyzwaniem, a my staramy się, aby twoje doświadczenie było jak najbardziej przyjemne i skuteczne.

Oferujemy przystępne kursy języka angielskiego i komunikacji, mające na celu pomoc uczniom w osiągnięciu ich pełnego potencjału. Zależy nam na zapewnieniu najwyższej jakości nauczania i obsługi języka angielskiego, które jest profesjonalne i wydajne.

Proszę zapytać o nasze kursy ogólnego angielskiego, doskonalenie języka angielskiego dla osób posługujących się językiem obcym, kursy przygotowujące do IELTS oraz kursy języka angielskiego dla firm.

Jesteśmy dumni z naszej elastyczności dostosowanej do potrzeb każdej osoby, a także naszych małych, spersonalizowanych klas.

Dlaczego my?

  • Mamy ponad 45 lat międzynarodowego doświadczenia w nauczaniu biznesowym i angielskim.
  • Uczymy ludzi, którzy mają potrzebę uczenia się języka angielskiego w celach zawodowych, społecznych, akademickich i samodoskonalenia zarówno w sektorze publicznym, jak i komercyjnym.
  • Celem Avenue English jest uczynienie języka angielskiego dostępnym dla wszystkich uczących się języków obcych i drugiego języka.
  • Jesteśmy elastyczni, aby zaspokoić indywidualne potrzeby w zakresie języka angielskiego.

Po co uczyć się angielskiego?

  • Każdy kontynent używa języka angielskiego w biznesie i komunikacji.
  • Ponad 1,8 miliarda ludzi mówi po angielsku na całym świecie, z czego 328 milionów to native speakerzy.
  • Władze świata mówią po angielsku. Władze świata używają języka angielskiego w biznesie.
  • 1 miliard ludzi obecnie uczy się angielskiego na całym świecie.

Lokalizacje

Johannesburg

Address
Corlett Drive,154
2090 Johannesburg, Gauteng, Republika Południowej Afryki