Przeczytaj oficjalny opis

O nas

Academy of York , Business College dla osób z celem.

Academy of York jest akredytowanym kolegium doskonalenia zawodowego i szkolenia, założonym w 2006 r. I posiadającym ponad 14 000 udanych absolwentów. Wszyscy nasi uczniowie mają jedną wspólną cechę, którą aspirują do lepszego życia, lepszej pracy, zdobywania większej lub większej wiedzy i umiejętności. Rozumiemy wspólne wyzwania, z którymi boryka się wielu studentów podczas studiów, czyli czas, pieniądze i motywacja. Rozwiązanie Academy of York dla tych wyzwań poprzez oferowanie nauki korespondencji, która jest uznawana za jedną z najbardziej skutecznych i sprawdzonych metod badawczych.

Naszym studentom oferujemy następujące kwalifikacje edukacyjne:

 • Programy oparte na umiejętnościach
 • Krótkie kursy
 • Certyfikaty krajowe
 • Dyplomy krajowe
 • Uznane na całym świecie certyfikaty

Nasza obietnica dla ciebie

Akredytowana edukacja

AOY jest akredytowaną uczelnią biznesową zarejestrowaną w DHET, certyfikowaną i akredytowaną przez uznane organizacje zawodowe SAQA

Przystępne opłaty miesięczne

Zbudujemy dla Ciebie niedrogi miesięczny plan płatności

Fanatical Study Support

Nasze 22 profesjonalnych doradców studenckich zapewni Ci motywację od rejestracji do ukończenia szkoły

Ukończenie szkoły

Świętujemy Twoje osiągnięcia, organizując raz w roku ceremonię rozdania dyplomów

Z niecierpliwością czekamy na przyjęcie do naszego Business College dla osób z celem!

Czy wiedziałeś?

Gdy badasz dalszą edukację jako rozwiązanie pozwalające na szybkie śledzenie wiedzy i możliwości rozwoju zawodowego, ważne jest, aby wybrać akredytowaną uczelnię. W Afryce Południowej istnieje więcej akredytowanych uczelni niż akredytowanych? Upewnij się, że dokonałeś trafnego wyboru, wybierając odpowiednią uczelnię dla własnych potrzeb.

Czym jest akredytacja?

Akredytacja jest zbiorem standardów ustalanych przez organ zarządzający, a uczelnie muszą spełniać określone standardy i wymagania, aby uzyskać akredytację. W Afryce Południowej istnieją setki różnych szkół wyższych, a jeśli każde kolegium ustanowi własne standardy, nie będzie możliwości zagwarantowania, że kwalifikacje wydawane przez różne uczelnie są takie same. Istnieją różne organizacje i departamenty, które poświadczają akredytację w Republice Południowej Afryki.

Academy of York jest tymczasowo zarejestrowana w Departamencie Szkolnictwa Wyższego i Szkolenia jako prywatna uczelnia, zgodnie z ustawą o zmianie szkół wyższych w zakresie doskonalenia zawodowego i szkoleń, nr 1 z 2013 r. I zmienioną poprawkami w Dzienniku Urzędowym nr 38072, tom 592 , 8 października 2014 r. - Nasz numer rejestracyjny to 2011 / FE07 / 069

Wiele organizacji zawodowych uznanych przez SAQA, na przykład SABPP (Zarząd Republiki Południowej Afryki ds. Praktyk Ludowych), ICB (Instytut Certyfikowanych Księgowych i PMSA (Project Management SA) stworzyło standard i kryteria kursów w celu zapewnienia profesjonalnego standardu W ten sposób Academy of York oferuje kursy, które są certyfikowane i akredytowane przez określonych liderów branży, takich jak SABPP, ICB, PMSA, CompTIA i ICDL.

Wreszcie, jest Południowoafrykański Urząd ds. Kwalifikacji (SAQA). Kwalifikacje na poziomie SAQA według National Qualifications Framework (NQF). Krajowe ramy kwalifikacji są jak pomost w nauce, ponieważ można zdobyć kredyty wyrównane przez NQF na różne kursy. Im wyższy poziom NQF kursu, tym jest on bardziej zaawansowany i im wyższa kwalifikacja.

College jest dumny z tego, że jest akredytowany przez następujące instytucje:

 • ICB (Institute of Certified Bookkeepers)
 • FASSET (numer dostawcy usług finansowych SETA 1237)
 • CompTIA
 • SABPP (Południowoafrykańska Rada ds. Praktyk Ludowych)
 • Departament Szkolnictwa Wyższego i Szkoleń
 • PMSA
 • SAIOSH
Programy prowadzone przez:
 • Język angielski
Address
280 Kent Avenue, Randburg
Randburg, Gauteng, Republika Południowej Afryki