43 Air School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

130956_CostalPhoto.jpg

© 43 Air School

43 Air School zaprasza na światowej klasy szkolenie pilotów

Zapewniamy to, ustanawiając najwyższe standardy, niezrównane wyposażenie i poważną pasję do lotnictwa. W ciągu ostatnich 30 lat profesjonalnie przeszkoliliśmy ponad 6000 absolwentów z sektora lotnictwa ogólnego, lotniczego i wojskowego, ale wyróżnia nas nasza zdolność do przekraczania oczekiwań naszych klientów.

Nasze lokalizacje w RSA mają warunkowe dedykowane obszary szkolenia w locie, małą gęstość ruchu lotniczego i łatwy dostęp do urządzeń szkoleniowych dla przyrządów, skupiających studentów na tym, na co się zapisali.

 • 9 symulatorów
 • 75 instruktorów
 • 240 pracowników
 • 70 samolotów
 • 300 studentów

130950_SchoolProfile1.png

© 43 Air School

Doświadczeni instruktorzy

Nasze 43 instruktorów nie ma sobie równych w branży. Zespołowi kierują profesjonaliści, którzy wyróżnili się karierą w lotnictwie. Dokładamy wszelkich starań, aby być na bieżąco z rozwojem branży i metodologiami instrukcji lotniczych.

Udogodnienia najwyższej jakości

43 Air School jest właścicielem największej i najlepiej utrzymywanej floty samolotów na kontynencie, a oferta naszych szklanych kokpitów jest dostępna w naszych złożonych trenerach.

Nasze bogate doświadczenie i wiodąca pozycja w szkoleniach stawiają 43 Air School na czele międzynarodowych standardów szkoleniowych.

Żadna inna organizacja szkoleniowa na kontynencie nie może ci zaoferować

 • 70 stałych i zakontraktowanych instruktorów pod nadzorem starszych zespołów zarządzania lotem z dużym doświadczeniem w branży lotniczej, lotniczej i czarterowej
 • Ponad 50 doskonale utrzymanych samolotów dostępnych codziennie na szkolenie
 • 30 lat doświadczenia w szkoleniu pilotów
 • Ponad 6 000 pilotów ukończyło pomyślnie studia
 • Najnowocześniejsza technologia i e-oferty ukierunkowane na zapewnienie bezproblemowego szkolenia
 • Dostępnych jest wiele pomocy szkoleniowych i programów, od wstępu do poziomów zaawansowanych
 • Zatwierdzone kursy obsługi technicznej i kontroli ruchu lotniczego
 • Symulatory w 3 lokalizacjach obejmujące szkolenie pilotów Ab-Initio, korporacyjnych i lotniczych
 • Nasze nowoczesne urządzenia i wyposażenie kampusu zapewniają zaspokojenie wszystkich potrzeb studentów
 • 240 pełnoetatowych pracowników zapewniających maksymalny nacisk na szkolenie
 • Pre-Course COMPASS ™ narzędzie oceny dające dokładnie obiektywny wynik potencjału ucznia
 • Dedykowane obiekty naziemne obsługiwane przez profesjonalnych wykładowców
 • Symulator ATC używany do poprawy lotnictwa, języka angielskiego i orientacji mentalnej
 • Pilot Shop, który zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby w kampusie
 • Świetny rekord bezpieczeństwa we wszystkich aspektach szkolenia lotniczego

130951_SchoolProfile2.png

© 43 Air School

43 Air School Today

43 Air School jest dedykowaną organizacją zajmującą się szkoleniami zawodowymi pilotów i lotnictwa, oferującą usługi dla sektora prywatnego, ogólnego komercyjnego, lotniczego i wojskowego. Posiada bogate doświadczenie w szkoleniu pilotów sponsorowanych przez siebie i korporacji, kontrolerów ruchu lotniczego i kandydatów do obsługi technicznej z różnych środowisk kulturowych i z różnych krajów na całym świecie.

Szkoła jest w stanie zapewnić wysokiej jakości usługi, ponieważ ma wszystkie podstawowe zasady, niezbędne do skutecznego szkolenia. W środowisku, które jest dobrze dostosowane do początkowego podstawowego i zaawansowanego operacyjnego szkolenia w locie z całym niezbędnym wyposażeniem i urządzeniami, szkoła jest nastawiona specjalnie i wyłącznie na szkolenie w locie. Wszyscy instruktorzy mają duże doświadczenie operacyjne i szkoleniowe.

43 Air School prowadzi szkolenia pilotów zawodowych od ponad 30 lat, ma do tej pory ponad 6 000 absolwentów i może słusznie twierdzić, że jest największym i najbardziej szanowanym ośrodkiem szkolenia latającego w Afryce, cieszącym się międzynarodową reputacją.

Wyspecjalizowane moduły, takie jak szkolenie w zakresie zdenerwowania, MCC (szkolenie w zakresie współpracy z wieloma załogami) i CRM (zarządzanie zasobami załogi), aby wymienić tylko kilka, są dostarczane zgodnie z wymaganiami. Szkoła prowadzi flotę 57 samolotów szkoleniowych i ma ponad 250 pełnoetatowych pracowników, z których około 70 to instruktorzy lotów i naziemni.

W Kampusie Port Alfred zapewniono pełne wyposażenie mieszkaniowe dla średniej populacji studentów wynoszącej 300 pilotów kadetów.

Szkolenie w locie

Szkoła zapewnia latające środowisko treningowe, które jest dobrze dostosowane do stopniowego szkolenia i rozwoju pilota kadetów: dedykowany i obszerny obszar szkolenia dla wczesnego podstawowego szkolenia, z łatwym dostępem do sytuacji operacyjnych o większej gęstości dla bardziej zaawansowanych etapów kurs.

Nadmorska pogoda stwarza warunki, z którymi pilot będzie musiał się zmagać w przyszłości, bez uszczerbku dla bezpieczeństwa i ekonomiki ćwiczenia. Ruch handlowy zminimalizuje zakłócenia, a bliskość ogólnych obszarów szkoleniowych zapewnia ekonomię szkolenia.

Regionalne lotniska i przestrzenie powietrzne

Lotniska Port Elizabeth, Bisho i wschodni Londyn znajdują się w pobliżu 43 Port Alfred, a te regionalne lotniska są idealne do lotów instrumentalnych.

Aby zapewnić studentom możliwość zastosowania swoich umiejętności w szerszym środowisku operacyjnym, loty szkoleniowe są przeprowadzane we wszystkich głównych ośrodkach w Południowej Afryce, w tym w Kapsztadzie, Durbanie i Johannesburgu. Ponadto istnieje co najmniej jedno ćwiczenie treningowe do miejsca międzynarodowego.

130952_SchoolProfile3.png

© 43 Air School

Lokalizacje

Port Alfred

Address
Port Alfred Aerodrome, Bathurst Street, Port Alfred
6170 Port Alfred, Przylądek Wschodni, Republika Południowej Afryki

Lanseria

Address
Hangar 104C, Lanseria International Airport
1748 Lanseria, Gauteng, Republika Południowej Afryki

Port Elizabeth

Address
30 Edward St, Port Elizabeth Central, Port Elizabeth
6001 Port Elizabeth, Przylądek Wschodni, Republika Południowej Afryki

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium