CIAL - Centro de Linguas

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O nas

SOWE jest firmą z ponad 50-letnim doświadczeniem, założona w 1959 roku jako szkoła językowa dla Portugalczyków.

Oferujemy szeroki zakres usług w obszarach związanych z językami i nauczania języków obcych, dostarczając innowacyjne rozwiązania w komunikacji międzynarodowej. Jakość naszych usług jest weryfikowane przez podmioty krajowe i międzynarodowe.

Promujemy wiedzę i samorozwoju z naszych klientów, zarówno na poziomie osobistym i zawodowym, dzięki doskonałości świadczonych usług i zaangażowania wysoko wykwalifikowanej i doświadczenie zespołu współpracowników i nauczycieli.

Niektórzy z naszych klientów:

AIG Europe, AXA Portugalia, Barclays Bank, Banco de Portugal, Banco Mundayl, BASF, Bayer, BP Portugalia, Boehringer Ingelheim, Credit Suisse, CTT, EPAL, Galp Energia, IBM, Instituto Camões, Instytut Defesa Nacional, L'Oréal Portugalia , Procter & Gamble, Repsol, Samsung, SAP, TMN, UBS Banku, Unicef, Vodafone

Usług zakwaterowania

SOWYCH oferuje dwie główne możliwości zakwaterowania:

Prywatny Dom Zakwaterowanie

Prywatny Dom Zakwaterowanie pomaga uczniom zdobyć znajomość języka mówiąc do gospodarza. Starannie dobrane domy Ciał oferują zakwaterowanie i śniadanie, a także środowiska rodzinnego. Studenci są umieszczone w pokojach jedno- i będzie jedynym ich ojczystym języku w domu. Szkoła osiąga pieszo lub środkami transportu publicznego, nie więcej niż 15-30 minut jazdy.

Dzielone mieszkanie Zakwaterowanie

W naszej Lizbonie i Faro mieszkaniach, studenci mogą wybrać pobyt w pokojach jedno lub wspólną i będą korzystać z bardziej niezależne zakwaterowanie, idealne na dłuższy pobyt, ale również na krótki pobyt. Apartamenty są w pełni wyposażone, z TV kablową i wifi. Łazienka, kuchnia i pokój dzienny są dzielone z innymi Ciał studentów.

W obu miastach szkoły są w odległości spaceru.

Kiedy uczniowie wolą inną opcję, SOWE jest szczęśliwy, aby pomóc znaleźć odpowiedni hotel, hostel lub z własnym wyżywieniem w apartamentach.

Proszę pytać o listy miejsc, które oferują specjalne stawki dla naszych studentów.

Transfer Service

Transfer dostępny dla studentów, którzy chcą być spełnione na lotnisku (lub dworca kolejowego / autobusowego) jest. Studenci są mile widziane przez pracownika CIAL i podjęte, zwykle taksówką lub prywatnym samochodem, do noclegów w ich wyboru.

USŁUGI DLA STUDENTÓW

Usługa ma FINANSOWY Student, który doradzi i pomoże studentom nie tylko w przypadku problemów lub wątpliwości związanych z kursu, zakwaterowanie lub Społecznych i pozalekcyjnych programu, ale także z każdym innym aspekcie ich pobytu w Portugalii. Studenci powinni skontaktować się z osobą odpowiedzialną za tę usługę bezpośrednio, lub przez recepcjonistki lub nauczycieli.

Lokalizacje

Lizbona

CIAL - Centro de Linguas

Address
Rua Actor Taborda, 55-1º Esq.
1000-007 Lizbona, Lizbona, Portugalia
Telefon
+351 21 794 0448

Faraon

Address
Rua General Humberto Delgado, 5
8000-355 Faraon, Dystrykt Faro, Portugalia