Przeczytaj oficjalny opis

Cracow School of Art and Fashion Design jest otwarta także dla polskich studentów, którzy chcą poprawić swoje umiejętności językowe.

Cracow School of Art and Fashion Design (SAPU) jest głównym organizatorem Krakowskiego Tygodnia Mody.

98015_97748_cracow1.png

Cracow School of Art and Fashion Design (Polska, Europa) oferuje dwu i półroczny stacjonarny program dla studentów zagranicznych. Nasi pracownicy, wszyscy specjaliści z różnych dziedzin sztuki i wzornictwa, zapewniają program studiów, który umożliwia studentowi uwolnienie jego pełnego potencjału. Po ponad 20 latach doświadczenia szkoła osiągnęła wysoki standard i doskonałą reputację. Mogliśmy umieścić wielu studentów w polskich firmach modowych, od butików najnowocześniejszych po największe przedsiębiorstwa przemysłowe notowane na Polskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Niektórzy studenci znaleźli zatrudnienie w międzynarodowych firmach działających w różnych krajach.

 • Szkoła została zatwierdzona przez Ministerstwo Kultury i jest wymieniona w Katalogu szkolnym Ministerstwa Sztuki. Szkoła jest otwarta dla studentów z zagranicy, a edukacja odbywa się w języku angielskim. Nasza intensywna i kompleksowa edukacja akademicka w zakresie mody pozwala uczniom przygotować doskonałe portfolio.
 • Absolwenci otrzymują dyplom - Fashion Designer.
 • Od wielu lat absolwenci Szkoły biorą udział w polskich i międzynarodowych konkursach dla szkół mody w Europie i zdobyli liczne nagrody o dużym znaczeniu dla ich przewoźników:
 • Cracow School of Art and Fashion Design (Polska, Europa) jest jedyną prywatną szkołą mody, która otrzymała Honorową Złotą Nitkę - bardzo prestiżową nagrodę dla wybitnych osób i instytucji w polskiej modzie, przyznaną przez Międzynarodowe Targi Łódzkie (MTL).
 • Nasi absolwenci zdobyli liczne nagrody na krajowych i międzynarodowych konkursach - ostatnio Anka Letycja Walicka wygrała międzynarodowy konkurs Fashion Culture w Londynie, w którym drugie i trzecie miejsce zajęli absolwenci Central Saint Martins College of Art and Design.
 • Szkoła jest partnerem międzynarodowych konkursów: Fashion Culture (Londyn), Habitus Baltija (Ryga), Russian Silhouette (Moskwa), Mielnica Fashion (Mińsk), Donieck Fashion Days (Donieck), Jeansation (Monte Carlo).
 • Absolwenci SAPU odbywają prestiżowe staże zagraniczne i pracują w najlepszych domach mody takich jak Alexander McQueen, Balenciaga, John Galliano, Claude Bonucci,
 • W 1999 roku Cracow School of Art and Fashion Design otrzymała prestiżową nagrodę "Srebrna pętla" za wkład w rozwój polskiej branży odzieżowej przyznany przez Międzynarodowe Targi Poznańskie.
 • Od 1994 roku Cracow School of Art and Fashion Design wykształciła ponad 1500 projektantów, którzy pracują w firmach modowych w Polsce, Europie i reszty świata. Wiele wzorów pod własną marką i są obecnie rozpoznawane w branży mody.
 • Dzięki pokazowi dyplomów Cracow School of Art and Fashion Design oraz intensywnej promocji absolwentów SAPU, Miasto Kraków było 23. w rankingu światowych stolic mody w 2013 roku, wyprzedzając Frankfurt, Wiedeń i San Francisco.
 • Artykuły o SAPU i jego absolwentach można znaleźć w znaczących czasopismach zarówno polskich, jak i zagranicznych - Vogue, Collezioni, WGSN, Dexigner i wiele innych.
 • Cracow School of Art and Fashion Design organizuje prestiżowy pokaz dyplomowy - Cracow Fashion Awards, który otwiera Cracow Fashion Week i przyciąga największych przedstawicieli mediów i gwiazdy mody z Polski i Europy.

W SAPU studenci znajdują się w sercu tętniącej życiem społeczności, żyjącej kreatywną energią. Otaczają ich ludzie, którzy kochają to, co robią, mają pomysły i talent, plany i pasję. Co dzieje się w klasie odzwierciedla to, co dzieje się codziennie w warsztatach, salonach i studiach w branży. Moda to bardzo zróżnicowana branża, która wymaga determinacji, ciężkiej pracy, elastyczności i pasji, aby odnieść sukces. Nasza szkoła jest przeznaczona dla entuzjastów mody, którzy są zmotywowani na tyle, by uczyć się na tak wymagającym polu, zarówno pod względem szerokości, jak i głębokości. Studenci otrzymują intensywną edukację z indywidualną uwagą. Szkoła, w jednym miejscu, pozwala uczniom swobodnie i często wchodzić w interakcje, zachęcając do wymiany myśli i dyskusji. Nieformalna, żywa atmosfera tworzy społeczność pracujących artystów.

Perspektywy kariery absolwenta

Nasi absolwenci pracują we wszystkich dziedzinach mody oraz w wielu różnych firmach modowych, zarówno producentów, jak i sprzedawców detalicznych. Opisy stanowisk obejmują projektantów, niezależnych projektantów i konsultantów, wykrawaczy wzorów, dziennikarzy modowych, stylistów, fotografów, ilustratorów, handlowców i przedstawicieli public relations. Niektórzy absolwenci zakładają własne warsztaty i osiągają niezależność i szacunek jako profesjonaliści, sprzedając swoje unikalne umiejętności i pracę. W ciągu pięciu semestrów studiów w SAPU możesz przygotować wyjątkowe portfolio dzieł sztuki, obrazów, projektów i zdjęć, które otworzą drzwi do najlepszych szkół mody w Europie, w tym Central Saint Martins College of Art and Design w Londynie i Antwerp Royal Academy sztuk pięknych.

Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Dyplom

Cracow School of Art and Fashion Design

Jeżeli chcesz mieć zajęcia ze znanymi projektantami mody, którzy na forum światowym uzyskali prestiżowe nagrody oraz spotkać się już w trakcie nauki z najbardziej znanymi ... [+]

Jeżeli chcesz mieć zajęcia ze znanymi projektantami mody, którzy na forum światowym uzyskali prestiżowe nagrody oraz spotkać się już w trakcie nauki z najbardziej znanymi polskimi dizajnerami i redaktorami mody takich magazynów jak Elle, VOGUE, Harper’ s Bazaar i jeżeli chcesz żeby Twoje pierwsze projekty były prezentowane na pokazach mody Cracow Fashion Week to ta szkoła jest dla Ciebie.

Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru umożliwia swoim absolwentom podjęcie wyższych studiów na poziomie BA,Ma lub PhD – zaprzyjaźniona uczelnia to University of the Creative Arts w Wielkiej Brytanii.

Słuchacze z Polski mogą również uczyć się w międzynarodowej grupie Fashion College, gdzie zajęcia odbywają się w języku angielskim. Absolwenci otrzymują dyplom z tytułem PROJEKTANT MODY, który wydawany jest także w wersji anglojęzycznej. SAPU to jedyna w Polsce prywatna szkoła mody, która otrzymała Honorową Złotą Nitkę za wyjątkowe osiągnięcia w kształceniu projektantów mody – prestiżowe wyróżnienie dla osób i instytucji zasłużonych dla polskiej mody.... [-]

Polska Kraków
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
5 semestry
Ośrodek kształcenia
Cracow School of Art and Fashion Design

W Szkole Kreatywnej Fotografii spotkasz ludzi, których łączy prawdziwa pasja tworzenia, szczera przyjaźń i skuteczna współpraca. Wykładowców i studentów, którzy tego, co ... [+]

W Szkole Kreatywnej Fotografii spotkasz ludzi, których łączy prawdziwa pasja tworzenia, szczera przyjaźń i skuteczna współpraca. Wykładowców i studentów, którzy tego, co robią nie nazywają pracą, a przyjemnością. Poszukując najlepszych ujęć stają się cierpliwymi obserwatorami rzeczywistości, uczą się ją analizować, komentować i interpretować cały czas na nowo. Zobacz wszystkie piękne chwile, które studenci SKF zamknęli w kadrze, przeglądając naszą galerię prac studentów oraz zapoznając się z dyplomami absolwentów. Wystawy najlepszych dyplomów dobywają się w sekcji Photo Fringe w ramach Miesiąca Fotografii w Krakowie.

A ponadto Szkoła Kreatywnej Fotografii To szkoła o bardzo dobrej opinii – ponad 50% słuchaczy podejmuje naukę w SKF na skutek rekomendacji znajomych, absolwentów szkoły, ludzi z branży, znanych mediów i dziennikarzy To wysoka jakość kształcenia – co można ocenić zapoznając się z pracami studentów i absolwentów prezentowanymi na tej stronie To prestiżowa edukacja – ceniony dyplom otwiera drzwi do zatrudnienia w branży w SKF słuchacze z Polski mogą również poznawać tajniki fotografii w międzynarodowej grupie, w której uczą się obcokrajowcy z całego świata Zapewnia absolwentom bardzo dobre kompleksowe przygotowanie do pracy w zawodzie i mogą samodzielnie działać na rynku freelancerskim. Poza obowiązkowymi zajęciami studenci mogą bezpłatnie korzystać ze studia fotograficznego i i ciemni. Wybierana jest również jako szkoła podyplomowa przez osoby posiadające wyższe wykształcenie lub studiujące równolegle na innych uczelniach, w tym również artystycznych.Tym samym zdobywają zawód dający niezależność i poszukiwany na rynku pracy. Wszystkie kierunki KSA są otwarte dla słuchaczy zagranicznych i co roku naukę podejmuje liczna grupa uczniów z całego świata. Jest niepubliczną dwuletnią... [-]
Polska Kraków
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
4 semestry
Ośrodek kształcenia