Cracow School of Art and Fashion Design

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Cracow School of Art and Fashion Design powstała 30 lat temu w Krakowie, kulturalnej stolicy Polski. Szkoła oferuje naukę języka angielskiego w następujących dziedzinach:

  • Fashion Design - dyplom z tytułem Fashion Designer
  • School of Creative Photography - dyplom z tytułem Photographer of Fine Arts

98015_97748_cracow1.png

Wszyscy nasi pracownicy dydaktyczni to specjaliści z różnych dziedzin mody lub fotografii, co pozwala im oferować programy studiów, które pomagają uczniom uwolnić ich pełny potencjał. Studenci Cracow School of Art and Fashion Design otrzymują intensywne kształcenie z indywidualną uwagą. Pod koniec edukacji mogą rozpocząć karierę zawodową z niesamowitym portfolio.

Szkoła umożliwia uczniom swobodną i częstą interakcję, zachęcając do wymiany pomysłów i debaty. Nieformalna, żywa atmosfera tworzy wspólnotę pracujących artystów.

Wymagania językowe

Zajęcia odbywają się w języku angielskim i wymagana jest znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym. Lekcje języka polskiego odbywają się przez pierwszy rok nauki i nie są obowiązkowe. Zalecamy ukończenie co najmniej miesięcznego polskiego kursu przetrwania przed rozpoczęciem roku szkolnego, aby ułatwić Ci życie w Polsce.

Dla naszej perspektywy studenci, którzy decydują się na naukę języka polskiego w Krakowie, otwieramy miesięczny kurs językowy we wrześniu.

Perspektywy kariery absolwentów

Nasi absolwenci mody pracują we wszystkich obszarach mody w wybitnych firmach modowych w Polsce i za granicą. Wielu otworzyło własne firmy. Pracują również jako niezależni projektanci i konsultanci, wzornicy, dziennikarze modowi, styliści, fotografowie, ilustratorzy, klienci indywidualni, merchandisers i przedstawiciele public relations.

Nasi absolwenci fotografii znaleźli zatrudnienie w firmach reklamowych i magazynach o modzie. Niektórzy specjalizują się również w dziennikarstwie fotograficznym lub fotografii ślubnej, a wielu otworzyło własne firmy.

Lokalizacje

Kraków

Address
ul. Zamoyskiego 52
30-523 Kraków, Województwo małopolskie, Polska

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium