Collegium Civitas

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Collegium Civitas jest nowoczesną uczelnią niepubliczną położony w samym sercu Warszawy, najbardziej dynamicznej stolicy Europy Środkowej i Wschodniej. Doświadczenie i zaangażowanie naszych założycieli i członków wydziału zdobyły nam reputację jako najlepsze miejsce do studiowania stosunków międzynarodowych, a także nauki społeczne i polityczne w języku angielskim. Mamy prawo do nadawania stopni licencjata i magistra w różnych programach i doktorat z socjologii.

Collegium Civitas powstała w 1997 roku z inicjatywy grupy znanych naukowców z Polskiej Akademii Nauk (PAN), najbardziej prestiżowej polskiej placówki naukowej. Profesorowie z pięciu instytutów PAN - Nauk Politycznych, Filozofii i Socjologii, historii, historii sztuki i Slawistyki przyczynił się ich doświadczenie i wiedzę do tworzenia Collegium Civitas. Jesteśmy jednymi z nielicznych uczelni w Polsce, które mogą poszczycić się na bliskich stosunkach z kilku instytutów Polskiej Akademii Nauk.

Jakość Collegium Civitas oraz wysoki standard edukacji pochodzi z naszej relacji z czołowych osobistości życia publicznego, zarówno w Polsce jak i za granicą, takich jak: dziennikarzy, dyplomatów, ekspertów od bezpieczeństwa, rynku i opinii specjalistów badawczych i artystów. W Collegium Civitas, tradycja edukacyjna spełnia nowoczesne podejście do nauczania studentów! Collegium Civitas był pierwszym niepubliczna uczelnia na przyjęcie zagranicznych studentów na temat programów pełni prowadzonych w języku angielskim.

Od tego czasu nasz program studiów w języku angielskim przyciąga setki studentów z całego świata. Collegium Civitas był pierwszym niepubliczna uczelnia na przyjęcie zagranicznych studentów na temat programów pełni prowadzonych w języku angielskim. Od tego czasu nasz program studiów w języku angielskim przyciąga setki studentów z całego świata. Nasi studenci są bardzo aktywne w promowaniu swoich globalnych sieci często można znaleźć planowania działań kulturalnych dla wszystkich do wzięcia udziału. Nasi studenci, podobnie jak my, zobaczyć wartość w podłączonym, all-inclusive podejścia do edukacji. Z tego powodu oferujemy szereg staży z anglojęzycznych mentorów.

Lokalizacje

Warszawa

Collegium Civitas

Address
Plac Defilad 1
00-901 Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Telefon
+48 22 656 71 75