Ntec - National Tertiary Education Consortium

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witamy na Ntec

Zapraszamy do szkolnictwa wyższego Krajowego Konsorcjum (Ntec). Ntec składa się z czterech wyższych dostawców, które są zarejestrowane i akredytowane przez New Zealand Qualifications Authority (NZQA):

Concordia Instytut Biznesu (CIB) Narodowy Instytut Technologii (NTI) Narodowy Instytut Edukacji (NIE) Szkoła Przyszłości Uczenie NZ (FutureCOL)

Ntec jest skonstruowany tak, wszystkie szkoły w ramach zintegrowanej organizacji pracy z wspólnych dyrektorów w ramach wspólnego systemu zarządzania jakością, stosować się do wspólnych wartości i działają z tych samych uczelniach w różnych miejscach, w których szkoły Ntec dostarczają programy.

Studenci na Ntec są przygotowane do pracy w księgowości, biznesu, informatyki, gotowanie, doradztwa, gościnności, opieki zdrowotnej i szkolenia w miejscu pracy. Concordia English Academy oferuje szeroką gamę programów w języku angielskim, w tym ogólnych, biznesie, nauce, IELTS i TESOL (nauczycieli języka angielskiego dla obcokrajowców) i Ntec prowadzi również krótkie kursy gościnność.

Główny kampus Ntec jest w Auckland CBD, i mamy też kampusy w Christchurch, Tauranga, i Hastings. Każdy kampus znajduje się w centrum miasta i oferuje łatwy dostęp do komunikacji publicznej, bibliotek, centrów handlowych i punktów gastronomicznych.

Ntec ma reputację jest przyjazny, pomocny i przyjazny, a zatrudnia wielokulturowego z szerokim doświadczeniem w edukacji dla studentów międzynarodowych. Wychowawców, doradców i personelu pomocniczego chętnie mentor uczniów i udzielać wskazówek, aby pomóc im dostać najwięcej z ich badań i dotarcie do ich pełnego potencjału.

Szkoły Ntec są wysokiej wydajności, dobrej jakości organizatorzy kształcenia, co znajduje odzwierciedlenie w ich NZQA (New Zealand Qualifications Authority) sprawozdania z oceny zewnętrznej i przeglądu. Trzy z tych szkół - Concordia, Narodowy Instytut Technologii i Kolegium przyszłości Uczenie NZ - mają najwyższy możliwy rating kategorii pierwszej, co oznacza, że ​​jest NZQA "bardzo pewny siebie" w ich wyników w nauce.

Wizja, misja i wartości

Lokalizacje

Okland

Address
HEAD OFFICE AND AUCKLAND CAMPUS,
Ntec Tower,
20 Hobson Street

911-312 Okland, Okland, Nowa Zelandia

Hastings

Address
HASTINGS CAMPUS,
304-308 Ellison Road

4122 Hastings, Hawke's Bay, Nowa Zelandia

Tauranga

Address
TAURANGA CAMPUS,
Durham Court,
146 Durham St

3110 Tauranga, Bay Of Plenty, Nowa Zelandia

Christchurch

Address
CHRISTCHURCH CAMPUS,
289 Tuam Street,
Christchurch Central

8011 Christchurch, Canterbury, Nowa Zelandia