Nelson Marlborough Institute of Technology

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

NMIT Strona domowa od NMIT NZ na Vimeo.

Nelson Marlborough Institute of Technology jest wysokiej jakości rządowym dostawcą szkolnictwa wyższego z siedzibą na szczycie Wyspy Południowej w Nowej Zelandii.

Kia ora tatou

Od ponad 100 lat Nelson Marlborough Institute of Technology zapewnia wysokiej jakości szkolnictwo wyższe dla studentów takich jak Ty. Nasi utalentowani międzynarodowo pracownicy są całkowicie zaangażowani w zapewnianie prawdziwych umiejętności i uznanych kwalifikacji do podjęcia kariery, na którą zasługujesz.

Wiem, że tę przyszłość znajdziesz właśnie tutaj, w NMIT.

Liam Sloan, dyrektor naczelnySponsored by Google Chromebooks Brooke Cagle / Unsplash

Nasza historia

Tā mātou kōrero tuku iho

Od ponad 110 lat NMIT zapewnia kształcenie wyższe na szczycie Południa. Nasze początki sięgają Nelson Technical School, która została otwarta w Hardy Street, Nelson w 1905 roku.

Otwarcie Szkoły Technicznej Nelson

Szkoła techniczna Nelson (poprzedniczka NMIT) została założona w 1904 roku, a budynek zaprojektował Stead Ellis, wyszkolony architekt i sekretarz Rady Edukacyjnej Nelson. Drzwi zostały otwarte w 1905 roku, początkowo oferując zajęcia z gotowania, inżynierii, stolarki, handlu, rzemiosła, sekretariatu i hydrauliki. Grunt, na którym znajduje się budynek, został przekazany przez radę miasta Nelson, a budowę prowadził John Scott Jnr, kosztem 1124 funtów. W 1930 roku Szkoła Techniczna została połączona z Nelson College z wieloma zajęciami hobbystycznymi w niepełnym wymiarze godzin i kilkoma kursami zawodowymi. Nelson Polytechnic oficjalnie został instytutem technicznym w 1971 roku.

Wspieranie kluczowych branż regionu

Od samego początku wydawało się, że przyszłość instytutu zależy od kluczowych gałęzi przemysłu w regionie. Przez lata pojawiały się i znikały nowe programy, ale zawsze koncentrowaliśmy się na zapewnianiu szkoleń wspierających kluczowe lokalne branże i usługi.

Czas ekspansji

W latach 80. i 90. XX wieku Nelson Polytechnic rozszerzył działalność w Tasman i Marlborough. W 1985 r. Nelson Polytechnic i Blenheim Borough Council wydzierżawiły ziemię przy Budge Street, Blenheim od lokalnego ogrodnika Ralpha Ballingera, a 300 000 $ Ballinger Horticulture Center zostało otwarte w następnym roku. Stało się to później kampusem w Marlborough, który rozwinął się w latach 90. i na początku 2000 r. Wraz z rozwojem nowych programów w takich dziedzinach, jak uprawa winorośli i inżynieria lotnicza. Nelson Polytechnic otworzył także nowe kampusy w Richmond (1988) i Motueka (1989). W 1992 roku po raz pierwszy zaczęliśmy oferować kształcenie do poziomu dyplomowego, wprowadzając licencjat z handlu. W 1995 r. Kampus Richmond został przeniesiony z Salisbury Road do nowego 4,5-hektarowego terenu przy Lower Queen Street z programami dotyczącymi ogrodnictwa, leśnictwa i innych podstawowych gałęzi przemysłu. Kampus Motueka został zamknięty w 1993 r., A niektóre programy przeniesiono do Richmond lub Nelson.

Nelson Polytechnic zmienia się w Nelson Marlborough Institute of Technology

W 2000 roku zmieniliśmy nazwę z Nelson Polytechnic na Nelson Marlborough Institute of Technology , aby lepiej odzwierciedlić nasze szersze ukierunkowanie regionalne. Pod koniec 2006 r. Wszystkie programy prowadzone w kampusie Richmond zostały przeniesione z powrotem do Nelson, a kampus Richmond został wydzierżawiony innemu usługodawcy szkoleniowemu, aktualizacji umiejętności, który nadal prowadził programy szkoleniowe z tego miejsca.

Edukacja międzynarodowa

Od połowy lat 90. przyciągnęliśmy znaczną liczbę studentów zagranicznych. Nawiązaliśmy również współpracę offshore z wieloma instytucjami w Ameryce, Brazylii, Danii, Francji, Niemczech, Włoszech, Japonii, Meksyku, Holandii, Norwegii, Hiszpanii i Szwecji.

NMIT dzisiaj

Obecnie kształcenie na poziomie wyższym trwa na Górze Południa. Jesteśmy największym dostawcą usług edukacyjnych i szkoleniowych w regionie Nelson-Marlborough, wnosząc znaczący wkład w regionalną gospodarkę. Oferujemy ponad 100 kwalifikacji od certyfikatu do poziomu podyplomowego i opracowaliśmy specjalizacje w takich obszarach, jak akwakultura, morski / morski, uprawa winorośli

Niezwykły NMIT

120896_NMIT-Strategy2.png

Nasze cele strategiczne

Wyróżniający się edukacyjnie

NMIT uderza ponad swoją wagę.

Uznany na arenie międzynarodowej, jesteśmy wyróżniającą się edukacją w sieci szkolnictwa wyższego w Nowej Zelandii; dostawca NZQA kategoria 1 w 25% najlepszych instytutów technologii i politechniki pod względem kursów i wskaźników ukończenia kwalifikacji - pozycja, z której jesteśmy dumni.

Pomagamy ludziom przejść od jednego poziomu kwalifikacji do następnego, usuwając przeszkody, które mogą im przeszkadzać. Uczniowie mają się tu dobrze, ponieważ nacisk kładziony jest na „osiągnięcia wszystkich”.

Wiedząc, że perfekcja jest podróżą, aktywnie słuchamy, aby ulepszać doświadczenie NMIT.

Wyjątkowe możliwości zawodowe

Drzwi otwarte dla absolwentów NMIT.

Dzięki wkładowi ze strony przemysłu i palcowi na temat globalnego impulsu nasze dopracowane programy uczą, co jest potrzebne, aby ludzie robili dobrze w swoim powołaniu. Pracodawcy chcą, aby nasi uczniowie byli zatrudnieni, ponieważ po zakończeniu kwalifikacji są gotowi do pracy.

Jesteśmy wydajni i zwinni, z czasem wzmacniamy nasze obszary programowe, z dumą nosząc etykietę „wybranego dostawcy” dla wielu sektorów.

W szczególności, z dużą szansą na znalezienie pracy po ukończeniu studiów, ludzie poszukują specjalizacji wspieranych przez nasz przemysł, takich jak akwakultura, gospodarka morska, inżynieria lotnicza, konserwacja, uprawa winorośli i produkcja wina.

Zmotywowane i sprytne zespoły

NMIT to niesamowite miejsce do pracy.

Najlepsi ludzie wybierają pracę w NMIT; liderzy, którzy są sprytni i zmotywowani do szukania możliwości i rozwiązywania problemów; ludzie, w których inwestujemy i których sukcesy są powszechnie celebrowane.

Nasz wyjątkowy proces rekrutacji angażuje osoby z całego kampusu, w tym uczniów, pomagając zbudować zespół doświadczonych w branży korepetytorów, którzy dostarczają świadome programy w nowoczesnym miejscu pracy.

Jesteśmy włączeni i elastyczni, żyjąc zgodnie z naszymi wartościami Manaakitanga i Pono.

Aktywna współpraca

NMIT jest zawsze aktywnym graczem zespołowym.

Wiedza pomaga nam pozostać istotnym w kwestii tego, czego szukają absolwenci szkół i co jest potrzebne w miejscu pracy. Rozumiejąc nasze dążenie do przygotowania światowych i gotowych do pracy absolwentów, inni chętnie współpracują z nami, aby ulepszyć nasze programy i zaangażować nas w inicjatywy regionalne.

Współpracujemy z innymi instytutami technicznymi i politechnikami, ucząc niektóre z ich programów oraz dzieląc się wiedzą i zasobami. Podobnie mamy silne relacje z NZQA i TEC, ponieważ współpracujemy, aby zapewnić uczniom to, co najlepsze.

Sprawność finansowa

NMIT jest wykwalifikowanym menedżerem finansowym.

Zdolność finansowa ma kluczowe znaczenie dla naszej reputacji, atrakcyjności jako pracodawcy oraz naszej zdolności do inwestowania w naszych ludzi, infrastrukturę, kampusy oraz badania i rozwój.

Podróż finansowa NMIT jest przejrzysta - od solidnego budżetu po regularne przeglądy i ponowne prognozowanie przez cały rok. Dysponując potężnymi danymi na wyciągnięcie ręki, nasze działy są odpowiedzialne za podejmowanie właściwych decyzji, śledzenie własnych finansów i sprawdzanie, jak pasują do szerszego obrazu.

Chcemy rozszerzyć istniejące źródła przychodów i dodać nowe. Jednym z głównych elementów naszej pracy jest plan zarządzania aktywami kapitałowymi (CAM), który analizuje, w jaki sposób możemy lepiej wykorzystać naszą ziemię do inwestowania w przyszłości.

Przygotuj się na przyszłość

NMIT jest dobrze przygotowany na dziś i jutro.

Rozumiemy, kim może być przyszły uczeń i czego mogą potrzebować. Dlatego jesteśmy dobrze wyposażeni w nowoczesną technologię, obejmującą narzędzia cyfrowe, które są elastyczne i przydatne w pracy i stylu życia ludzi.

Plan zarządzania aktywami kapitałowymi (CAM) pomaga nam lepiej zrozumieć naszą fizyczną przestrzeń - w jaki sposób nasza nieruchomość jest wykorzystywana teraz i przez kogo oraz w jaki sposób nasze wielofunkcyjne obiekty powinny być wykorzystywane w przyszłości. Stanowi to podstawę naszej mapy drogowej dla kampusów w Nelson i Marlborough, dzięki czemu możemy dostarczać to, co najlepsze dla naszych uczniów i dla nas, jednocześnie skutecznie łącząc nas z miastem i miasteczkiem.

Lokalizacje

Nelson

Address
Hardy Street,322
7010 Nelson, Nelson, Nowa Zelandia

Richmond

Address
390 Lower Queen Street
7020 Richmond, Tasman, Nowa Zelandia

Blenheim

Address
85 Budge Street
7240 Blenheim, Marlborough, Nowa Zelandia