Przeczytaj oficjalny opis

NZMA zapewnia szkolenia zawodowe ukierunkowane na zatrudnienie w 11 kampusach w Nowej Zelandii dla 4500 studentów rocznie w dziedzinie gościnności, gotowania, biznesu, usług, farmacji i zdrowia.

NZMA się na wspieraniu naszych studentów, aby osiągnąć najlepsze wyniki w nauce, a ponad 80% naszych absolwentów przechodzi na zatrudnienie lub wyższe studia *.

Dlaczego właśnie my?

NZMA jest częścią szkół zawodowych ACG; jesteśmy dostawcą wysokiej jakości usług edukacyjnych. NZQA uplasowało nas na pozycji Dostawcy Kategorii 1, który jest ich najwyższym rankingiem.

Korzyści dla studentów

 • Małe rozmiary klas
 • Zabawne, wspierające środowisko uczenia się
 • Świetni nauczyciele z dużym doświadczeniem w branży
 • Kształcenie zawodowe i branżowe daje ci prawdziwe umiejętności w miejscu pracy
 • Najwyższej jakości udogodnienia
 • Autentyczne środowiska treningowe w każdym kampusie (bary, restauracje, kawiarnie prowadzone przez studentów i w pełni funkcjonalne centra kontaktowe, żeby wymienić tylko kilka)
 • Akredytowane przez NZQA kwalifikacje
 • Partnerstwo w branży - jesteśmy preferowanym dostawcą szkoleń dla wielu wiodących pracodawców NZ
 • Doświadczenia zawodowe
 • Bezpłatne wsparcie w zatrudnieniu dzięki NZMA
 • Pathways do dalszej nauki, zarówno w NZMA , jak i na uniwersytetach w Nowej Zelandii i za granicą

Nasze kampusy

Wszystkie nasze kampusy są w pełni wyposażone w specjalnie zaprojektowane, najwyższej klasy udogodnienia. Od barów, kawiarni i kuchni komercyjnych, przez sklepy detaliczne, apartamenty na żywo i warsztaty budowlane - nasze realistyczne środowiska pracy w miejscu pracy sprawią, że praca stanie się szybsza.

Ogólne wymagania wejściowe;

Wiek: Minimalny wiek dla studentów zagranicznych studiujących w NZMA to 17 *.

Wymagania wstępne: Niektóre programy mają określone wymagania akademickie lub umiejętności. Często można to osiągnąć poprzez ukończenie programu niższego poziomu. Proszę sprawdzić NZMA .ac.nz o szczegóły wszystkich wymogów wjazdowych.

Znajomość języka angielskiego: Musisz wykazać się znajomością języka angielskiego, która spełnia wymagania IELTS dla twojego poziomu nauki. Istnieje wiele alternatywnych sposobów, aby zademonstrować swój poziom biegłości. Twój doradca ds. Rejestracji pomoże ci w tym procesie. Podczas klatek schodowych musisz udowodnić, że spełniasz poziom IELTS lub odpowiednik programu wyższego poziomu, w którym się znajdujesz *

* Patrz określone wymagania wstępne.

Określone wymagania wstępne;

Program dyplomowy w zarządzaniu hotelarskim (poziom 6)

Ten program obejmuje Dyplom Nowej Zelandii Poziom 5 w zarządzaniu hotelarstwem.

Wiek: 17 Wymagania wstępne: Ukończono odpowiednik nowozelandzkiego roku 12 i / lub uzgodnionego odpowiednika. IELTS: Academic 6.0 (bez pasma mniej niż 5.5)

Dyplom z zarządzania turystyką i hotelarstwem (poziom 7)

Wiek: 18 Wymagania wstępne: Odpowiednie kwalifikacje, np. Hotelarstwo (poziom 6), LUB odpowiednie doświadczenie zawodowe (co najmniej 1-2 lata jako osoba nadzorująca w hotelu lub w środowisku turystycznym). IELTS: Academic 6.0 (bez pasma mniej niż 5.5)

Certyfikat Nowej Zelandii w zakresie technik farmaceutycznych (poziom 5)

Wiek: 18 Wymagania: Rok 12-13 osiągnięcia akademickie lub uzupełniające kwalifikacje wyższe lub demonstracja równoważnych umiejętności i wiedzy. IELTS: Academic 6 (bez zespołu poniżej 5,5)

Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Dyplom

NZMA

Ten program jest idealny, jeśli planujesz karierę w zarządzaniu hotelarstwem lub masz już doświadczenie w zakresie gościnności na linii frontu i chcesz przenieść swoją ka ... [+]

80 tygodni

Ten 80-tygodniowy program jest oferowany w kampusie NZMA Auckland Sylvia Park.

Czego się nauczę?

Ten program jest idealny, jeśli planujesz karierę w zarządzaniu hotelarstwem lub masz już doświadczenie w zakresie gościnności na linii frontu i chcesz przenieść swoją karierę na wyższy poziom i przejść do zarządzania.

Treść programu obejmuje:

Pierwsza połowa programu obejmuje moduły oparte na klasie, aw drugiej połowie poszerzasz wiedzę i umiejętności związane z hotelarstwem poprzez staż w pełnym wymiarze godzin (obowiązują kryteria kwalifikowalności) lub moduły oparte na kampusach.

Semestr jeden:

• Działania operacyjne wpływające na decyzje zarządcze w ramach operacji Działu Pokoju... [-]

Nowa Zelandia Hamilton Okland
Listopad 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
80 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku