Hungry Creek Art & Craft School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Hungry Creek Oferuje możliwość nauki i rozwijania swoich zdolności twórczych w wyjątkowej i stymulujące środowisko ci. Obszary badań dostępne są Malowanie, biżuteria, ceramika, rzeźba, rysunek, projektowanie, historii sztuki i Computer Aided Design dla biżuterii, Uczniowie przychodzą do Hungry Creek by stać się artyści, rzemieślnicy, projektanci i nauczyciele lub zdobyć zatrudnienie w powiązanych branżach. Istnieje silny nacisk na umiejętności techniczne, które są nauczane w pełni wyposażonych biżuteria, rzeźba, malarstwo i ceramika studiach. grupy są ograniczone do 15-20 uczniów umożliwiających indywidualną uwagę od opiekunów. Szkoła została oferując New Zealand Qualifications Authority (NZQA) zatwierdziła kwalifikacji od 1990 roku i obecnie oferuje pięć NZQA zatwierdzone kwalifikacje. Uczniowie mają prawo do takich samych uprawnień jak kredyty i Uniwersytetu i Politechniki studentów. Zapraszamy studentów wszystkich epok i kultur, jak uważamy, każdy ma coś do zaoferowania.

Misja

Naszą misją jest zapewnienie niepowtarzalną, artystycznie wyzwanie i stymulujące środowisko, aby pomóc studentom w ich zawodowej i twórczego rozwoju. Zachęcamy do innowacyjności, a nie odtwórczy. Rozwijania kultury poparcie wśród pracowników, studentów i absolwentów. Dokładamy wszelkich starań, aby pomieścić osoby styl i sposób ekspresji twórczej nauki i zapewnienie szkoleń w sposób, który najlepiej odpowiada ich potrzebom.

Oferowane kwalifikacje

  • Certyfikat Sztuki i Rzemiosła (Fundacja)
  • Diploma in Art and Craft Dyplom Sztuki i Rzemiosła (zaawansowane)
  • Certyfikat Biżuterii
  • Dyplom Dyplom Biżuterii w Art & Craft zaawansowane - Biżuteria
  • Bachelor of Visual Arts
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Dyplomy »

Programy

Ta szkoła oferuje również:


Dyplom w biżuterii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin March 2019 Nowa Zelandia Auckland

Program został zaprojektowany, aby odsłonić studentom zróżnicowanej jeszcze zależnymi studiów dać każdemu uczniowi umiejętności, aby wejść do branży albo jako projektant biżuterii, produkcji jubilera, i samo zatrudnionych studio jubilera lub udać się na dalsze badania. [+]

Program został zaprojektowany, aby odsłonić studentom zróżnicowanej jeszcze zależnymi studiów dać każdemu uczniowi umiejętności, aby wejść do branży albo jako projektant biżuterii, Jubiler produkcji i na własny rachunek studio jubilerskiego lub udać się na dalsze badania.

Kryteria kwalifikacyjne

Zapraszamy studentów, którzy są zobowiązani do podejmowania kariery jako jubilerów. Dojrzałość i doświadczenie życiowe są uważane za atut. Kandydaci proszeni są o udział wywiadu i przynieść ze sobą przykłady ich sztuki lub rzemieślniczą pracą. Studenci, którzy ukończyli Certyfikat w biżuterii są przyjmowane do 2 roku Dyplom w biżuterii.

Przegląd programu ... [-]

Dyplom w sztuce i rzemiośle

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin March 2019 Nowa Zelandia Auckland

Aby dać studentom możliwość pomnażać i rozwijać tworzenia sztuki, zawód, badawczych i prezentacji umiejętności. W ciągu roku studenci są zachęcani do obrotu i wykazują swoją pracę. Rok 2, 3 i wyróżnienia uczniowie są zaopatrzone w przestrzeni w studiu, w którym, aby zakończyć swoją pracę. [+]

poziom 6

Ogólnym celem

Aby dać studentom możliwość pomnażać i rozwijać tworzenia sztuki, zawód, badawczych i prezentacji umiejętności. W ciągu roku studenci są zachęcani do obrotu i wykazują swoją pracę. Rok 2, 3 i wyróżnienia uczniowie są zaopatrzone w przestrzeni w studiu, w którym, aby zakończyć swoją pracę.

Długość

3 lata w pełnym wymiarze godzin, 30 godzin tygodniowo. Dostępne są opcje studiów w niepełnym wymiarze godzin.

Kryteria kwalifikacyjne

Studenci, którzy pomyślnie przejść certyfikat w Art and Craft kursu (Foundation) są zapisywane jako posiadające pełny rok jedną z dyplomem i przyjęty do 2 roku. Wszyscy inni wnioskodawcy muszą złożyć portfel współmierne do pracy ze standardem poziomu, na którego poszukują wpis. Szkoła przyznaje wcześniejszej nauki i zachęca studentów z poprzednich doświadczeń, pracy lub nauki, opartej na stosowanie na poziomie zaawansowanym.... [-]


Filmy

Hungry Creek Art & Craft School

Hungry Creek Student Stories - Diploma in Jewellery

Hungry Creek Art & Craft School - Ceramics