Przeczytaj oficjalny opis

Hungry Creek Oferuje możliwość nauki i rozwijania swoich zdolności twórczych w wyjątkowej i stymulujące środowisko ci. Obszary badań dostępne są Malowanie, biżuteria, ceramika, rzeźba, rysunek, projektowanie, historii sztuki i Computer Aided Design dla biżuterii, Uczniowie przychodzą do Hungry Creek by stać się artyści, rzemieślnicy, projektanci i nauczyciele lub zdobyć zatrudnienie w powiązanych branżach. Istnieje silny nacisk na umiejętności techniczne, które są nauczane w pełni wyposażonych biżuteria, rzeźba, malarstwo i ceramika studiach. grupy są ograniczone do 15-20 uczniów umożliwiających indywidualną uwagę od opiekunów. Szkoła została oferując New Zealand Qualifications Authority (NZQA) zatwierdziła kwalifikacji od 1990 roku i obecnie oferuje pięć NZQA zatwierdzone kwalifikacje. Uczniowie mają prawo do takich samych uprawnień jak kredyty i Uniwersytetu i Politechniki studentów. Zapraszamy studentów wszystkich epok i kultur, jak uważamy, każdy ma coś do zaoferowania.

Misja

Naszą misją jest zapewnienie niepowtarzalną, artystycznie wyzwanie i stymulujące środowisko, aby pomóc studentom w ich zawodowej i twórczego rozwoju. Zachęcamy do innowacyjności, a nie odtwórczy. Rozwijania kultury poparcie wśród pracowników, studentów i absolwentów. Dokładamy wszelkich starań, aby pomieścić osoby styl i sposób ekspresji twórczej nauki i zapewnienie szkoleń w sposób, który najlepiej odpowiada ich potrzebom.

Oferowane kwalifikacje

  • Certyfikat Sztuki i Rzemiosła (Fundacja)
  • Diploma in Art and Craft Dyplom Sztuki i Rzemiosła (zaawansowane)
  • Certyfikat Biżuterii
  • Dyplom Dyplom Biżuterii w Art & Craft zaawansowane - Biżuteria
  • Bachelor of Visual Arts
Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:


Hungry Creek Art & Craft School

Program został zaprojektowany, aby odsłonić studentom zróżnicowanej jeszcze zależnymi studiów dać każdemu uczniowi umiejętności, aby wejść do branży albo jako projektant ... [+]

Program został zaprojektowany, aby odsłonić studentom zróżnicowanej jeszcze zależnymi studiów dać każdemu uczniowi umiejętności, aby wejść do branży albo jako projektant biżuterii, Jubiler produkcji i na własny rachunek studio jubilerskiego lub udać się na dalsze badania.

Kryteria kwalifikacyjne

Zapraszamy studentów, którzy są zobowiązani do podejmowania kariery jako jubilerów. Dojrzałość i doświadczenie życiowe są uważane za atut. Kandydaci proszeni są o udział wywiadu i przynieść ze sobą przykłady ich sztuki lub rzemieślniczą pracą. Studenci, którzy ukończyli Certyfikat w biżuterii są przyjmowane do 2 roku Dyplom w biżuterii.

Przegląd programu ... [-]
Nowa Zelandia Auckland
Marzec 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Hungry Creek Art & Craft School

Aby dać studentom możliwość pomnażać i rozwijać tworzenia sztuki, zawód, badawczych i prezentacji umiejętności. W ciągu roku studenci są zachęcani do obrotu i wykazują sw ... [+]

poziom 6

Ogólnym celem

Aby dać studentom możliwość pomnażać i rozwijać tworzenia sztuki, zawód, badawczych i prezentacji umiejętności. W ciągu roku studenci są zachęcani do obrotu i wykazują swoją pracę. Rok 2, 3 i wyróżnienia uczniowie są zaopatrzone w przestrzeni w studiu, w którym, aby zakończyć swoją pracę.

Długość

3 lata w pełnym wymiarze godzin, 30 godzin tygodniowo. Dostępne są opcje studiów w niepełnym wymiarze godzin.

Kryteria kwalifikacyjne

Studenci, którzy pomyślnie przejść certyfikat w Art and Craft kursu (Foundation) są zapisywane jako posiadające pełny rok jedną z dyplomem i przyjęty do 2 roku. Wszyscy inni wnioskodawcy muszą złożyć portfel współmierne do pracy ze standardem poziomu, na którego poszukują wpis. Szkoła przyznaje wcześniejszej nauki i zachęca studentów z poprzednich doświadczeń, pracy lub nauki, opartej na stosowanie na poziomie zaawansowanym.... [-]

Nowa Zelandia Auckland
Marzec 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Hungry Creek Art & Craft School

Hungry Creek Student Stories - Diploma in Jewellery

Hungry Creek Art & Craft School - Ceramics