Elite Management School - Pioneer University Degree Pathway Provider in Wellington New Zealand

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

KIM JESTEŚMY

Elite Management School

- Pionierski dostawca Pathway uniwersyteckich w Wellington w Nowej Zelandii

EMS jest od 2003 roku w pełni akredytowanym językiem butikowym i szkołą biznesu NZQA w centrum Wellington. (NZQA jest pewna naszych wyników edukacyjnych i zdolności do samooceny)

EMS jest zatwierdzony i finansowany przez trzecią komisję ds. Edukacji (TEC) i Ministerstwo Rozwoju Społecznego na szkolenie w zakresie podnoszenia kwalifikacji i podnoszenia kwalifikacji.

EMS ustanawia Pathways uniwersyteckie, które skutecznie oszczędzają czas i pieniądze dla studentów i z dumą stają się pionierem studiów Pathway uniwersyteckich w Wellington.

CO OFERUJEMY

EMS dokłada wszelkich starań, aby spełnić upragnioną przyszłość, zapewniając pionierskie programy Pathway poziomie uniwersyteckim poprzez nasze umowy artykulacyjne z najlepszymi uniwersytetami w Nowej Zelandii.

EMS oferuje do 120 umów przeniesienia artykulacji na stopnie biznesowe na Massey University, Auckland University of Technology (AUT) i Institutes of Technology, w tym WelTec i Whitireia. Wykwalifikowani absolwenci EMS mogą bezpośrednio przystąpić do drugiego roku studiów na uniwersytecie i uzyskać dyplom ukończenia studiów biznesowych w ciągu kolejnych dwóch lat. EMS ma również na celu oferowanie dyplomów z zakresu informatyki, zarządzania turystyką, rachunkowości i finansów, które również prowadzą do uzyskania odpowiednich stopni naukowych na uniwersytetach partnerskich.

EMS oferuje zatwierdzone przez NZQA nowozelandzkie certyfikaty języka angielskiego (NZCEL) na poziomie 3 i 4, które są powszechnie akceptowane przez uniwersytety w Nowej Zelandii jako kryteria zastępcze dla IELTS 5.5 lub 6.0.

W przypadku zapisywania się na dyplomy NZCEL studenci mogą otrzymać stypendium o wartości 8 000 USD na poczet dyplomu ukończenia studiów w EMS.

EMS jest także zatwierdzonym przez NZQA centrum testu z angielskiego w zakresie biegłości językowej, które zapewnia studentom wiele opcji wstępu do osiągnięć akademickich.

DLACZEGO EMS

Tam, gdzie uniwersytet dąży do doskonałości akademickiej, a politechnika przygotowuje absolwentów gotowych do pracy, ELITE oferuje zarówno opiekuńcze środowisko, w którym liczy się każdy student. Skupiamy się na pomaganiu każdemu z was w przygotowaniu się do kariery poprzez nasz wszechstronny edukacyjny i spersonalizowany system wsparcia.

o Elite Education: Dedykowane małe klasy, które mają zasadnicze znaczenie (np. klasa 6-16 uczniów).

o Spersonalizowane wsparcie dla studentów : Dbamy o studentów jako wyjątkowe osoby o różnych potrzebach i celach. Nasze progresywne recenzje podczas podróży edukacyjnej uczniów zapewnią im sukces.

POMOC DLA STUDENTÓW

Zapewniamy szereg zajęć pozalekcyjnych, w tym wolontariat.


Zapewniamy kompleksową bezpłatną usługę, w tym zniżki:

 • Przeniesienie i zapisanie na uniwersytet
 • Kawa ekspresowa 1 $
 • ubezpieczenie medyczne i podróżne
 • bilet lotniczy
 • Wycieczki po Nowej Zelandii, Australii i USA


CECHY OBSZARU LOKALNEGO

Wellington, bezpieczna i przyjazna stolica Nowej Zelandii, jest miejscem docelowym dla inteligentnych, kreatywnych i ambitnych studentów.

1) Światowe systemy edukacji - system edukacji Nowej Zelandii zajmuje pierwsze miejsce na świecie przez The Economist Intelligence Unit za zapewnianie edukacji przyszłych umiejętności dla swojej młodzieży. Wellington ma wiele świetnych opcji, od szkoły po uniwersytet o światowej randze.

2) Wellington jest jedyną akredytowaną stolicą „ bezpiecznej społeczności ” na świecie. Jest to bezpieczne i przyjazne miejsce, aby zadzwonić do domu. Studenci tutaj cieszą się bezpiecznym środowiskiem do życia, pracy i nauki.

3) Świetna jakość życia - Wellington jest znane na całym świecie jako niesamowite miejsce do życia, Wellington zostało nazwane przez Lonely Planet „najfajniejszą małą stolicą na świecie” i nazwane najlepszym miejscem na świecie dla Deutche Bank. Ludzie mieszkający w Wellington bardzo wysoko oceniają swoją jakość życia, a 87% mieszkańców deklaruje dobrą jakość życia. To świetne miejsce do bycia studentem. Jest wystarczająco mały, aby uzyskać przyjazną atmosferę Nowej Zelandii, a tętniące życiem miasto oferuje wiele do zrobienia.

4) Zwarte miasto, do którego można chodzić pieszo - trzy światowej klasy uniwersytety znajdują się w odległości 15 minut spacerem od centrum Wellington, podobnie jak wielu innych usługodawców i szkół. Wellington jest również dobrze połączony wydajną i czystą siecią pociągów i autobusów - co pomaga wyjaśnić, dlaczego Wellington ma najwyższe wykorzystanie środków transportu publicznego na mieszkańca w Nowej Zelandii!

5) Mnóstwo pięknych otwartych przestrzeni - oszałamiająca linia brzegowa Wellington, świeże powietrze i otwarte tereny zielone oznaczają doskonałą rekreację na świeżym powietrzu, sport

6) Różnorodność - około jedna trzecia mieszkańców Wellington urodziła się poza Nową Zelandią - miasto jest centrum wielokulturowym. Ludzie z całego świata wybierają życie w Wellington, dzięki czemu jest to różnorodne i ekscytujące miejsce.

7) Inteligentny kapitał - poczujesz się jak w domu w otoczeniu najlepiej wykształconej populacji w kraju. 28% procent osób w Wellington w wieku 15 lat i starszych posiada tytuł licencjata lub wyższy jako najwyższe kwalifikacje, w porównaniu z 20% w kraju.

8) Kapitał wysokiej technologii - Jesteśmy domem dla wielu innowacyjnych firm, takich jak Weta Workshop i Weta Digital, Xero i Pik Pok, część szybko rozwijającego się przemysłu technologii cyfrowych Wellington. Region ma najwyższy odsetek osób zatrudnionych w usługach opartych na wiedzy w kraju, dzięki czemu jest to ekscytujące miejsce do życia i nauki.

9) Jesteśmy Śródziemie Śródziemia - pieszczotliwie znane jako Śródziemie Śródziemia, jesteśmy miastem, w którym powstaje film. Wielokrotnie nagradzany talent w Wellington przyczynił się do realizacji projektów takich jak Ghost in the Shell, The Hobbit, Pete's Dragon, Avatar, Krampus, King Kong, trylogia Władca Pierścieni i wiele innych.

10) Kapitał kulinarny - Kochamy jedzenie! Renoma Wellington ma więcej restauracji, kawiarni i barów na mieszkańca niż w Nowym Jorku. Brakuje jedzenia z twojego kraju? Nie panikuj - są specjalistyczne supermarkety i restauracje z jedzeniem z całego świata. A jeśli naprawdę lubisz jedzenie, koniecznie weź udział w festiwalu Visa Wellington On a Plate, który odbywa się w sierpniu każdego roku.

11) Festiwalowe miasto Nowej Zelandii - Wellington to zabawne i tętniące życiem miejsce z kalendarzem pełnym ekscytujących wydarzeń. Od corocznych festiwali, kulturalnych rozrywek, występów na żywo po mecze sportowe i wszystko pomiędzy - znajdziesz mnóstwo rozrywek.

Czekamy na przyjęcie do naszej rodziny EMS i pomóc w osiągnięciu celów akademickich w Nowej Zelandii.

Interesują nas również nasze programy w języku angielskim:

Angielski jako drugi język:

 • Angielski ogólny (od początkującego do średnio zaawansowanego)
 • Certyfikat Barista angielski
 • Angielski sport
 • Wycieczka naukowa
 • Certyfikat nowozelandzki Język angielski (NZCEL) Poziom 3 (zastąp IETLS 5.5)
 • Certyfikat nowozelandzki Język angielski (NZCEL) Poziom 4 (zastąp IELTS 6.0)
 • Certyfikat nowozelandzki Język angielski (NZCEL) Poziom 4 (zastąp IELTS 6.5) (oczekiwanie na zatwierdzenie)

Proszę odwiedzić: www.ems.ac.nz

Lokalizacje

Wellington

Address
Levels 3 , 4 & 6
Grand Central Tower
76-86 Manners Street
PO Box 24248, Wellington 6011
NEW ZEALAND

6011 Wellington, Wellington, Nowa Zelandia

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium