AMES - The Institute of IT

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Dlaczego warto wybrać kurs z AMES - The Institute of IT ?

Założona w 1991 roku, AMES jest jednym z wiodących dostawców edukacji nowozelandzkiej. Wspieramy i inspirujemy dynamicznych, zorientowanych na zespół i utalentowanych technicznie absolwentów, którzy przyczyniają się do globalnej reputacji Nowej Zelandii jako liderów i innowatorów w sektorach IT i nowych technologii.

Brama do kariery przyszłości

AMES zapewnia uczniom dostęp do branży IT i miejsc pracy w przyszłości. Instytut współpracuje z wieloma krajowymi i międzynarodowymi przedsiębiorstwami, aby zapewnić najlepsze międzynarodowe szkolenia, zapewniając, że nasi uczniowie są wyposażeni we wszystkie kluczowe umiejętności, których wymaga lokalny przemysł.

Międzynarodowe uznanie kwalifikacji branżowych

AMES umożliwia również uczniom zdobycie szeregu uznawanych na całym świecie kwalifikacji, takich jak szkolenia Microsoft, CISCO i CompTIA, dzięki czemu nasi absolwenci są z powodzeniem zatrudnieni w wybranej przez nich karierze informatycznej zarówno w Nowej Zelandii, jak i na całym świecie.

Szkolenia z branży IT

Nasi wykładowcy mają doświadczenie w branży z branży IT i nowych technologii. Wykorzystują swoją wiedzę fachową do informowania o swoich praktykach pedagogicznych i są na bieżąco ze wszystkimi najnowszymi osiągnięciami w sektorze technologii.

Dostawca usług edukacyjnych NZQA w kategorii pierwszej

AMES jest akredytowany przez Nowej Zelandzkiej Organizacji ds. Kwalifikacji (NZQA) zgodnie z przepisami Ustawy o edukacji z 1989 r. W celu zapewnienia edukacji i szkoleń oraz otrzymał ocenę dostawcy usług edukacyjnych "Kategorii 1" - najwyższą możliwą ocenę. Ta kategoryzacja oznacza, że ​​AMES jest renomowanym, wysokowydajnym dostawcą usług szkolnictwa wyższego.

AMES - Instytut IT jest częścią New Education Group, wiodącego niezależnego dostawcy szkoleń zawodowych w Nowej Zelandii. Animation College, jako zarejestrowane PTE, przyznaje wszystkie kwalifikacje oferowane przez AMES - The Institute of IT.

Lokalizacje

Okland

Address
Level 11, 385 Queen Street
1010 Okland, Okland, Nowa Zelandia