VID Specialized University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

VID Uniwersytet Specialized jest drugim co do wielkości w Norwegii prywatnej uczelni uniwersytetu z 3300 studentów na czterech uczelniach: Bergen, Oslo i Stavanger, Sandnes. Razem mamy 480 lat doświadczenia w nauk medycznych, nauk społecznych i studiów teologicznych. Mamy 50 programów studiów w całej sieci.

VID specjalistyczne University College pojawiły się w dniu 1 stycznia 2016 roku po fuzji czterech norweskich instytucji: Diakonhjemmet University College w Oslo i Sandnes, Betanien University College w Bergen, Haraldsplass Deaconess University College w Bergen i MHS - Szkoły misji i teologii w Stavanger.

Betanien University College oferuje studyes kliniczne międzynarodowej wymiany studentów w ramach medycznego i chirurgicznego praktyce, zdrowia psychicznego i opieki pielęgniarskiej w domu.

Diakonhjemmet University College został założony w 1890 roku jako prywatny, non-profit uczelni. Na tym fundamencie, akredytowana uczelnia obejmuje obecnie około 2300 studentów i 160 wykładowców i pracowników. Wartości podstawowe kolegium są sumowane w swoim hasłem: "dedykowany osobom". Wartości te odzwierciedlają również ostrość akademickiego Kolegium, które jest wyłącznie wyspecjalizowane w zdrowiem i programy społeczno-kościelnych związanych na wszystkich poziomach (licencjackich, magisterskich i doktoranckich ), a wspierane przez ciągłe badania we wszystkich dziedzinach.

Haraldsplass Deaconess University College (HDUC) jest prywatne, typu non-profit, chrześcijanin, akredytowanym rząd finansowane University College w Norwegii. Jest znany z wysokiego poziomu zawodowego i satysfakcji studentów. Szkoła skupia się na internacjonalizacji, a około 50% studentów studiów licencjackich mają krótszy lub dłuższy pobyt za granicą w czasie studiów.

MHS - Szkoła misji i teologii jest prywatny, specjalizuje się uczelnia należąca do norweskiej Mission Society (NMS), zobowiązały się do wysokiej jakości kształcenia i badań związanych z globalnymi perspektywami na misji Kościoła, jak również spotkań religijnych i kulturowych.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Studia magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Kontakt

Adres 184 Vinderen, NO-0319 Oslo
NO-0319 Oslo, Oslo, Norwegia
Strona internetowa http://vid.no/

Adres Ulriksdal 10
5009 Bergen, Hordaland, Norwegia

Adres Vågsgaten 40
4306 Sandnes, Rogaland, Norwegia

Adres Misjonsmarka 12
4024 Stavanger, Rogaland, Norwegia