Pilot Flight Academy

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Pilot Flight Academy jest Europ najbardziej nowoczesna szkoła lotu, szkolenie naszych studentów w górnej nowoczesnych samolotów i symulatorów.

Z ponad 2500 metrów kwadratowych pomieszczeń szkolnych, a na życzenie 120 studentów, kształcimy jutra pilotów lotnicze. Szkoła znajduje się w Sandefjord Torp Airport, w południowej Norwegii. Cała edukacja Pilot lotu pilota w Akademii odbywa się w Norwegii i oferuje unikalną wiedzę i doświadczenie w kontrolowanej przestrzeni powietrznej.

Posiadamy nowoczesne sale lekcyjne, w pełni wyposażone centrum dla szkolenia z wykorzystaniem komputera i nowych samolotów i symulatorów. Mamy również siłownia, stołówka oraz pokoje wieloosobowe dostępne w obszarze Airport / szkoły.

KARIERA

Ludzie podróżują więcej niż kiedykolwiek, a rośnie zapotrzebowanie na pilotów. Ukończeniu Pilot Flight Academy będziesz miał wszystkie certyfikaty niezbędne do zastosowania jako pierwszego oficera linii lotniczych.

Oczekuje się, że zapotrzebowanie na pilotów, aby zwiększyć w kolejnych latach. Zarówno biznesowych i prywatnych podróży samolotem rosną. Ruch lotnicze zwiększa się co miesiąc, a duże przedsiębiorstwa lotnicze są stale uruchomienie nowych połączeń. To, wraz z oczekiwanymi emeryturę z powodu starości wśród pilotów, stworzy duże zapotrzebowanie na nowych pilotów w nadchodzących latach, zwłaszcza w Skandynawii. Rokowanie z Boeing i Airbus stanie, że szeroki świat zapotrzebowanie na pilotów będzie przekraczać 500 000 w roku 2033, a już zacząłem widzieć niedobór pilotażowy w USA i Azji. Tak, teraz jest czas, aby rozpocząć edukację pilota!

Jako nowo wykształconych pilota rozpocząć karierę jako pierwszy oficer. W trakcie swojej kariery można latać kilka rodzajów statków powietrznych, z całego świata, jako środowiska pracy. Jak zdobyć więcej doświadczenia, to jest naturalne, aby przejść do fotela kapitana, z odpowiedzialnością prowadzić załogę i zaplanować i przeprowadzić loty bezpiecznie i komfortowo dla wszystkich na pokładzie.

Zintegrowana edukacja pilotażowy w Pilot Flight Academy jest polecany przez linii lotniczych, takich jak SAS i norweskim, a my mamy byłych studentów pracujących w tych firmach, a także wiele innych linii lotniczych w Skandynawii, Europie i na świecie. Kompetencja i koncentruje oparte na edukacji Pilot Pilot Flight Academy zapewnia najlepsze przygotowanie dla naszych studentów, gdy do linii lotniczych.

Byciu pilotem

Jako pilot jest wymagający i ekscytujące, a wiele decyzji muszą być wykonane zarówno przed, jak i podczas lotu. Piloci muszą więc być dobrze wykształceni i przygotowani do czekających ich zadań.

Samoloty pasażerskie są zawsze latał z dwóch pilotów: kapitan i pierwszy oficer. Współpracują one do wykonywania zadań w kokpicie podczas lotu.

Piloci zwykle zaczynają swoją pracę na godzinę przed lot zaplanowano odejść. Planują trasę do lotu, ocenić pogodę, obliczenia zapotrzebowania na paliwo, a nie obliczenia masy i wyważenia. Razem z resztą załogi również wykonać wiele innych zadań przygotowawczych przed rozpoczęciem lotu.

Podczas lotu, kapitan i oficer pierwsze zadania akcji. Oprócz sterowania samolotem muszą poruszać, przeczytaj list kontrolnych, otrzymają odprawy z kontroli ruchu lotniczego i informowania pasażerów o locie. Przed lądowaniem, podejście i lądowanie w miejscu przeznaczenia musi być zaplanowane, a piloci muszą wziąć ciężar samolotu, inny ruch i pogodę pod uwagę. Oni ich ostateczna decyzja i obliczenia na podstawie informacji otrzymanych od zbliżania się do lotniska. Dzień w pracy może składać się z kilku lotów i pilotów pomiędzy zastępca latających i innych latających obowiązków.

STUDIA

Międzynarodowa edukacja pilotażowy w Pilot Flight Academy to 2-letnie kształcenie w pełnym wymiarze godzin z równoległych badań teoretycznych i latania.

Cały program jest prowadzone w naszej nowoczesnej szkole na lotnisku Sandefjord Torp. Po ukończeniu studiów, będzie kwalifikacje do pracy jako pilot z linii lotniczych. Zajęcia teoretyczne prowadzone są w nowoczesnych salach lekcyjnych z nowymi SmartBoards. Samoloty są nowe i bardzo nowoczesne, z zaawansowanego sprzętu. Mamy state-of-the-art symulatory lotu, z których jeden jest symulator Boeing 737NG. Szkoła jest otwarta dla naszych studentów 24/7, a uczniowie korzystają szkoły, zarówno w dni powszednie i weekendy. Mamy żywe i aktywne środowisko studentów. Nasza sala odpraw jest miejscem spotkań dla studentów i instruktorów, a także jest "siedziba" dla planowania lotów krajowych i zagranicznych oraz wymiany doświadczeń i wiedzy.

PLAN KURSU

W Pilot Flight Academy, Trening jest podzielony na dwa: zmiennoprądowe tygodniach teorii i latające. Teoria tygodnie składają się z instrukcją sześć godzin, a podczas tygodniach latania, studenci latać samoloty szkolne. Szkolenia lotniczego dla studentów rozpoczyna się na początku programu, a studenci mają zwykle nabyła dość wiedzy, aby móc latać solo, już pod koniec pierwszego semestru! Międzynarodowy program szkolenia lotniczego Pilot lotu w Szkole składa się z 915 godzin wysokiej jakości nauki w klasie na poziomie ATPL (A), najbardziej zaawansowanego certyfikatu dla pilotów linii lotniczych. Obok nauki teorii, uczniowie będą uczyć się podstawowych postępy wizualne i instrumentu latające na początku, a później do zaawansowanego urządzenia latającego na samolotach dwusilnikowych szkoły. Pod koniec kursu studenci będą przechodzić przez symulator szkolenia gdzie uczą się wymagające zadanie współpracy załogi podczas sytuacji stresowych.

Semestr letni rozpoczyna się pierwszy cały tydzień stycznia i trwa przez cały czerwiec. Semestr zimowy rozpoczyna pierwszy cały tydzień sierpnia i trwa do ok. 20 grudnia. Jest Wielkanoc święto, cztery tygodnie wakacji letnich i dwa tygodnie świąt Bożego Narodzenia w ciągu roku szkolnego.

Nauczanie i uczenie się

Na Pilot Flight Academy zachęcamy do prowadzenia edukacji, jak bliska rzeczywistości do zawodu pilota, jak to możliwe. Nasz program obejmuje wszystkie odmiany pracy pilota, aby przygotować studentów do zawodu w najlepszym możliwym zakresie. 150112 presentasjon kariery-badania

Trenażer

Szkoła posiada nowoczesne symulatory, że studenci korzystają w ramach szkolenia. Jednym z symulatorów jest Cessna 172, podobne do podstawowych samolotów szkolenia szkoła używa. Pod koniec programu szkoleniowego, studenci będą latać symulator Boeing 737NG, używany do wielu orientacji i szkolenia załogi jet.

Lokalizacje

Sandefjord

Pilot Flyskole AS

Address
Hangarveien 13
3241 Sandefjord, Vestfold, Norwegia