OSM Aviation Academy

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

ZOSTAŃ PILOTEM ŚWIATOWEJ KLASY


W OSM Aviation Academy widzimy naszych studentów jako przyszłych współpracowników. Dzięki naszej koncepcji pilotów linii lotniczych, otrzymasz warunkową ofertę pracy jako Junior First Officer z OSM Aviation od momentu, gdy zostaniesz przyjęty jako student OSM Aviation Academy .


Wszystko, co musisz zrobić, to wstrzymać koniec umowy - pełne poświęcenie i skupienie się na tym, aby jak najlepiej wykorzystać swoją edukację i stać się doświadczonym i bezpiecznym pilotem.


Razem kształtujemy przyszłość lotnictwa.


AIRLINE READY PILOT

W OSM Aviation Academy widzimy naszych studentów jako przyszłych kolegów. Nasze zintegrowane programy szkoleniowe zabiorą Cię z niewielkim lub żadnym doświadczeniem do Pilotażowego Airline Ready od 2 lat. Już po rozpoczęciu szkolenia w locie będziesz mieć warunkową ofertę pracy od OSM Aviation. To pozwala ci skupić się na tym, gdzie powinno być, stając się najlepszym pilotem, jaki możesz być. Wiedząc, że już po pierwszym wejściu na pas startowy, jesteś na dobrej drodze do kariery pilotażowej.

OSM Aviation zatrudnia 5300 pilotów i członków personelu pokładowego w 18 krajach i będzie dalej się rozwijać w nadchodzących latach. Linie lotnicze takie jak Norwegian, Finnair, Turkish Airlines i Thomas Cook to niektóre z linii lotniczych, które wykorzystują pełną koncepcję zarządzania załogą OSM Aviation. Jako absolwent programów szkoleniowych wysokiej jakości i zorientowanych na linie lotnicze OSM Aviation Academy będziesz preferowanym kandydatem do zatrudnienia w lotnictwie OSM.


Jako profesjonalny pilot, oczekuje się, że będziesz mieć skrupulatny stosunek do osiągnięć na czas, przestrzeganie standardowych procedur operacyjnych (SOP) firmy oraz bycie bezpiecznym i elastycznym w codziennych operacjach. Jest to wymagający i wymagający zawód z zapierającą dech w piersiach wizją biurową i wszystko zaczyna się od początkowego szkolenia.
W OSM Aviation Academy widzimy naszych studentów jako przyszłych kolegów. Oznacza to, że otrzymasz odpowiedzialność i oczekuje się, że przejmie inicjatywę podczas całego szkolenia. Koncepcja pilotażowa Airline Ready zapewnia warunkową ofertę pracy - Twoim zadaniem będzie maksymalne wykorzystanie twojego szkolenia i ukończenie go jako wykwalifikowanego i bezpiecznego pilota zawodowego.

W naszym świecie właściwe podejście oznacza wszystko. Posiadanie właściwego nastawienia i bycie wytrwałym ma ogromne znaczenie dla powodzenia. Podczas szkolenia pomożemy Ci zdobyć odpowiednią wiedzę i zdobyć umiejętności, których potrzebujesz. Reszta należy do Ciebie ...

Lokalizacje

Osło

Address
Lysaker
1366 Osło, Osło, Norwegia