Przeczytaj oficjalny opis

ZOSTAŃ PILOTEM ŚWIATOWEJ KLASY


W OSM Aviation Academy widzimy naszych studentów jako przyszłych współpracowników. Dzięki naszej koncepcji pilotów linii lotniczych, otrzymasz warunkową ofertę pracy jako Junior First Officer z OSM Aviation od momentu, gdy zostaniesz przyjęty jako student OSM Aviation Academy .


Wszystko, co musisz zrobić, to wstrzymać koniec umowy - pełne poświęcenie i skupienie się na tym, aby jak najlepiej wykorzystać swoją edukację i stać się doświadczonym i bezpiecznym pilotem.


Razem kształtujemy przyszłość lotnictwa.


AIRLINE READY PILOT

W OSM Aviation Academy widzimy naszych studentów jako przyszłych kolegów. Nasze zintegrowane programy szkoleniowe zabiorą Cię z niewielkim lub żadnym doświadczeniem do Pilotażowego Airline Ready od 2 lat. Już po rozpoczęciu szkolenia w locie będziesz mieć warunkową ofertę pracy od OSM Aviation. To pozwala ci skupić się na tym, gdzie powinno być, stając się najlepszym pilotem, jaki możesz być. Wiedząc, że już po pierwszym wejściu na pas startowy, jesteś na dobrej drodze do kariery pilotażowej.

OSM Aviation zatrudnia 5300 pilotów i członków personelu pokładowego w 18 krajach i będzie dalej się rozwijać w nadchodzących latach. Linie lotnicze takie jak Norwegian, Finnair, Turkish Airlines i Thomas Cook to niektóre z linii lotniczych, które wykorzystują pełną koncepcję zarządzania załogą OSM Aviation. Jako absolwent programów szkoleniowych wysokiej jakości i zorientowanych na linie lotnicze OSM Aviation Academy będziesz preferowanym kandydatem do zatrudnienia w lotnictwie OSM.


Jako profesjonalny pilot, oczekuje się, że będziesz mieć skrupulatny stosunek do osiągnięć na czas, przestrzeganie standardowych procedur operacyjnych (SOP) firmy oraz bycie bezpiecznym i elastycznym w codziennych operacjach. Jest to wymagający i wymagający zawód z zapierającą dech w piersiach wizją biurową i wszystko zaczyna się od początkowego szkolenia.
W OSM Aviation Academy widzimy naszych studentów jako przyszłych kolegów. Oznacza to, że otrzymasz odpowiedzialność i oczekuje się, że przejmie inicjatywę podczas całego szkolenia. Koncepcja pilotażowa Airline Ready zapewnia warunkową ofertę pracy - Twoim zadaniem będzie maksymalne wykorzystanie twojego szkolenia i ukończenie go jako wykwalifikowanego i bezpiecznego pilota zawodowego.

W naszym świecie właściwe podejście oznacza wszystko. Posiadanie właściwego nastawienia i bycie wytrwałym ma ogromne znaczenie dla powodzenia. Podczas szkolenia pomożemy Ci zdobyć odpowiednią wiedzę i zdobyć umiejętności, których potrzebujesz. Reszta należy do Ciebie ...
Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

OSM Aviation Academy

Program First Officer (FOP) to kompleksowy zintegrowany program szkolenia lotniczego, w którym lekcje teorii i lotów są mieszane, co zapewnia ekscytującą równowagę między ... [+]

PIERWSZY PROGRAM OFICERA OD ZERA DO BOHATERA

Pierwszy program oficerski sprawi, że od 20 miesięcy będziesz posiadał wszystkie licencje i uprawnienia potrzebne, by pracować jako pierwszy oficer dla europejskich linii lotniczych.

PROGRAM TRENINGOWY

Program First Officer (FOP) to kompleksowy zintegrowany program szkolenia lotniczego, w którym lekcje teorii i lotów są mieszane, co zapewnia ekscytującą równowagę między akademickimi a praktycznymi doświadczeniami lotniczymi.

Na pierwszych etapach szkolenia w locie będziesz przeprowadzać wszystkie swoje loty w Wizualnych Warunkach Atmosferycznych (VMC), latając przy użyciu zewnętrznego odnośnika i mapy. Na wczesnym etapie główny nacisk zostanie położony na opanowanie czterech podstaw latania (podjazdów, zjazdów, zakrętów i latania na prostych poziomach). W miarę postępów będziesz się uczyć, jak wylądować samolotem i nabrać biegłości, aby wykonać swój pierwszy samodzielny lot.... [-]

Norwegia Oslo
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
20 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Dreaming about becoming a pilot?