UNICAF - ACCA

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Uniwersytet Unicaf jest afrykańskim, niezależnym, uznanym uniwersytetem w Afryce, łączącym najlepsze elementy edukacji międzynarodowej, oferując wysokiej jakości kwalifikacje uznane na arenie międzynarodowej.

Uniwersytet posiada oddziały i ośrodki kształcenia w 9 różnych krajach w Afryce i jest zarejestrowany i zatwierdzony przez Krajową Radę Szkolnictwa Wyższego (NCHE) w Malawi i Urząd ds. Szkolnictwa Wyższego w Zambii (HEA).

Uniwersytet Unicaf Dąży do doskonałości w nauczaniu, osiągnięć uczniów i zadowolenia w ciągle udoskonalającym środowisku akademickim. Uniwersytet ma stać się wiodącym uniwersytetem w Afryce Subsaharyjskiej, uznanym za wyjątkowy wkład w nauczanie, naukę i badania.

Test Uniwersytet Unicaf Kampusy oferują studentom możliwość uzyskania wysokiej jakości kwalifikacji uznanych na arenie międzynarodowej po bardzo niskich kosztach. Uniwersytet Unicaf Ma na celu zaoferowanie studentom szansy na zwiększenie ich wiedzy i umiejętności osobistych, awansowanie do kariery i budowanie życi, o czym marzy.

Uniwersytet Unicaf Oferuje w pełni online programy, a także programy oferowane przez mieszane uczenia się w jednym z jego kampusów i centrów nauki. Ponadto w kampusach branżowych studenci mają możliwość odbycia sesji twarzą w twarz i korzystać z wielu usług, takich jak dostęp do bibliotek cyfrowych, wykłady publiczne, seminaria i szereg działań społecznych.

Wykorzystuje to Uniwersytet UNICAFPartnerstwa z międzynarodowymi akredytowanymi uniwersytetami, takimi jak Uniwersytet w Południowej Walii, Uniwersytet w Nikozji i Uniwersytet w Marymount w Kalifornii, w celu zaoferowania konkurujących, akredytowanych na arenie międzynarodowej online stopni po przystępnych cenach. Studenci korzystają również z kursów na terenie kampusu, oferowanych przez sam Uniwersytet Unicaf.

UNICAF Jest jednym z najbardziej hojnych programów stypendialnych. Program wspiera studentów, które mają siedzibę w Afryce i stwarza możliwości dla studiów I stopnia kierunku różnych programów nauczania na odległość udzielanych przez europejskich, brytyjskich i amerykańskich uniwersytetów. Obecnie UNICAF Zapewnia stypendia za programy internetowe oferowane przez Uniwersytet w Południowej Walii w Wielkiej Brytanii, Uniwersytet w Nikozji w UE i Marymount California University w USA.

W ciągu ostatnich dwóch dekad nasze instytucje stowarzyszone zostały oferując stypendia dla studentów zagranicznych. Wybrani uczniowie byli w stanie wnieść znaczący wkład w ich okręgach domu na najwyższym poziomie.

Test UNICAF Program stypendialny został stworzony, aby zaoferować utalentowanym uczniom niedozwolonym możliwość dalszego kształcenia, badając kwalifikacje akredytowane na arenie międzynarodowej po znacznie niższych kosztach.

Nasza misja

Aby pomóc uczniom stać wykształceni ludzie, osiągnąć swoje cele naukowe i zawodowe i przyjąć odpowiedzialnych ról w zmieniającym się świecie globalnej współzależności; wspieranie badań i generowanie wiedzy; aby służyć społeczeństwu poprzez rozpowszechnianie i stosowanie wiedzy, jak również za pomocą innowacyjnych partnerstw z instytucjami otoczenia biznesu i społeczeństwa obywatelskiego.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Dyplomy »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Dyplom

Poziom 6 dyplomu w zakresie rachunkowości i zarządzania finansami

Online Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu March 2019 Nigeria Lagos Stany Zjednoczone New York Grecja Athens Rumunia Bucharest Wielka Brytania London Egipt Cairo Ghana Accra Malawi Lilongwe Mauritius Port Louis Somalia Mogadishu Zambia Lusaka Jordania Irbid + 23 więcej

Unicaf University oferuje w połączeniu z Brytyjskim Instytucją Przyznającą Dyplom Poziomu 6 w Dziedzinie Rachunkowości i Zarządzaniu Finansami, który jest równoważny dyplomowi licencjata i został zaprojektowany tak, aby zapewnić podstawową wiedzę w kluczowych obszarach, aby mieć pewność, że masz umiejętności, aby przejść dalej Wypełnić kwalifikacje ACCA Professional Accounting. Ten program obejmuje wszystkie aspekty księgowości, zapewniając doskonały przygotowania do kwalifikacji zawodowych. [+]

Unicaf University oferuje w połączeniu z Brytyjskim Instytucją Przyznającą Dyplom Poziomu 6 w Dziedzinie Rachunkowości i Zarządzaniu Finansami, który jest równoważny dyplomowi licencjata i został zaprojektowany tak, aby zapewnić podstawową wiedzę w kluczowych obszarach, aby mieć pewność, że masz umiejętności, aby przejść dalej Wypełnić kwalifikacje ACCA Professional Accounting. Ten program obejmuje wszystkie aspekty księgowości, zapewniając doskonały przygotowania do kwalifikacji zawodowych.

Dziewięć modułów Dyplomu Poziomu 6 dostosowuje się do każdego z dziewięciu dokumentów podstawowych (F1 do F9) o kwalifikacjach zawodowych ACCA. Dla każdego modułu z powodzeniem ukończone w trakcie kursu, studenci kwalifikują się do zwolnienia z odpowiedniego dokumentu egzaminów ACCA. Studenci mogą ukończyć dyplom brytyjskiego poziomu 6, a także otrzymać zwolnienia ACCA z następujących dokumentów ACCA:... [-]


Kontakt
Adres lokalizacji
Plot 10 Peace Avenue, Oshorun Heritage Estate, Off Channels TV Avenue, Isheri North
Lagos, Lagos, NG
Adres lokalizacji
1745 Broadway
New York, New York, 10019 US
Adres lokalizacji
265 Mesogeion Ave,
Neo Psychico

Athens, Central Athens, GR
Adres lokalizacji
31A Economu Cezarescu Street,
Sector 6

Bucharest, Bucharest, 060754 RO
Adres lokalizacji
Kemp House,
152 City Road

London, England, EC1V 2NX GB
Adres lokalizacji
No.39 Lebanon Street, 6th Floor
El Mohandessin

Cairo, Cairo Governorate, EG
Adres lokalizacji
Ghana Christian University College
Off Dodowa Amrahia Main Road
P.O. BOX AF 919
ADENTA

Accra, Greater Accra Region, GH
Adres lokalizacji
Unit 1 Shoppers Mall (Opposite Fame & Shoprite),
Area 4,
Plot 67 Lilongwe,
Malawi

Lilongwe, Central Region, MW
Adres lokalizacji
5th Floor, Wing A,
Cybertower 1,
Ebene Cybercity

Port Louis, Port Louis District, MU
Adres lokalizacji
Km-4, Hodan Mogadishu
Mogadishu, Banaadir, SO
Adres lokalizacji
Plot 20842, Off Alick Nkhata Road (Opposite United Nations HQ) Longacres,
Lusaka,

Lusaka, Lusaka Province, ZM
Adres lokalizacji
Jordan-Irbid – Alabrar neighbourhood
Irbid, Irbid Governorate, JO