UNICAF - ACCA

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Uniwersytet Unicaf jest afrykańskim, niezależnym, uznanym uniwersytetem w Afryce, łączącym najlepsze elementy edukacji międzynarodowej, oferując wysokiej jakości kwalifikacje uznane na arenie międzynarodowej.

Uniwersytet posiada oddziały i ośrodki kształcenia w 9 różnych krajach w Afryce i jest zarejestrowany i zatwierdzony przez Krajową Radę Szkolnictwa Wyższego (NCHE) w Malawi i Urząd ds. Szkolnictwa Wyższego w Zambii (HEA).

Uniwersytet Unicaf Dąży do doskonałości w nauczaniu, osiągnięć uczniów i zadowolenia w ciągle udoskonalającym środowisku akademickim. Uniwersytet ma stać się wiodącym uniwersytetem w Afryce Subsaharyjskiej, uznanym za wyjątkowy wkład w nauczanie, naukę i badania.

Test Uniwersytet Unicaf Kampusy oferują studentom możliwość uzyskania wysokiej jakości kwalifikacji uznanych na arenie międzynarodowej po bardzo niskich kosztach. Uniwersytet Unicaf Ma na celu zaoferowanie studentom szansy na zwiększenie ich wiedzy i umiejętności osobistych, awansowanie do kariery i budowanie życi, o czym marzy.

Uniwersytet Unicaf Oferuje w pełni online programy, a także programy oferowane przez mieszane uczenia się w jednym z jego kampusów i centrów nauki. Ponadto w kampusach branżowych studenci mają możliwość odbycia sesji twarzą w twarz i korzystać z wielu usług, takich jak dostęp do bibliotek cyfrowych, wykłady publiczne, seminaria i szereg działań społecznych.

Wykorzystuje to Uniwersytet UNICAFPartnerstwa z międzynarodowymi akredytowanymi uniwersytetami, takimi jak Uniwersytet w Południowej Walii, Uniwersytet w Nikozji i Uniwersytet w Marymount w Kalifornii, w celu zaoferowania konkurujących, akredytowanych na arenie międzynarodowej online stopni po przystępnych cenach. Studenci korzystają również z kursów na terenie kampusu, oferowanych przez sam Uniwersytet Unicaf.

UNICAF Jest jednym z najbardziej hojnych programów stypendialnych. Program wspiera studentów, które mają siedzibę w Afryce i stwarza możliwości dla studiów I stopnia kierunku różnych programów nauczania na odległość udzielanych przez europejskich, brytyjskich i amerykańskich uniwersytetów. Obecnie UNICAF Zapewnia stypendia za programy internetowe oferowane przez Uniwersytet w Południowej Walii w Wielkiej Brytanii, Uniwersytet w Nikozji w UE i Marymount California University w USA.

W ciągu ostatnich dwóch dekad nasze instytucje stowarzyszone zostały oferując stypendia dla studentów zagranicznych. Wybrani uczniowie byli w stanie wnieść znaczący wkład w ich okręgach domu na najwyższym poziomie.

Test UNICAF Program stypendialny został stworzony, aby zaoferować utalentowanym uczniom niedozwolonym możliwość dalszego kształcenia, badając kwalifikacje akredytowane na arenie międzynarodowej po znacznie niższych kosztach.

Nasza misja

Aby pomóc uczniom stać wykształceni ludzie, osiągnąć swoje cele naukowe i zawodowe i przyjąć odpowiedzialnych ról w zmieniającym się świecie globalnej współzależności; wspieranie badań i generowanie wiedzy; aby służyć społeczeństwu poprzez rozpowszechnianie i stosowanie wiedzy, jak również za pomocą innowacyjnych partnerstw z instytucjami otoczenia biznesu i społeczeństwa obywatelskiego.

Lokalizacje

Lagos

Address
Plot 10 Peace Avenue, Oshorun Heritage Estate, Off Channels TV Avenue, Isheri North
Lagos, Lagos, Nigeria

Nowy Jork

Address
1745 Broadway
10019 Nowy Jork, Nowy Jork, Stany Zjednoczone

Ateny

Address
265 Mesogeion Ave,
Neo Psychico

Ateny, Central Athens, Grecja

Bukareszt

Address
31A Economu Cezarescu Street,
Sector 6

060754 Bukareszt, Bukareszt, Rumunia

Londyn

Address
Kemp House,
152 City Road

EC1V 2NX Londyn, Anglia, Wielka Brytania

Kair

Address
No.39 Lebanon Street, 6th Floor
El Mohandessin

Kair, Gubernatorstwo Kairskie, Egipt

Accra

Address
Ghana Christian University College
Off Dodowa Amrahia Main Road
P.O. BOX AF 919
ADENTA

Accra, Region Wielka Akra, Ghana

Lilongwe

Address
Unit 1 Shoppers Mall (Opposite Fame & Shoprite),
Area 4,
Plot 67 Lilongwe,
Malawi

Lilongwe, Region centralny, Malawi

Port Louis

Address
5th Floor, Wing A,
Cybertower 1,
Ebene Cybercity

Port Louis, Dystrykt Port Louis, Mauritius

Mogadiszu

Address
Km-4, Hodan Mogadishu
Mogadiszu, Banaadir, Somalia

Lusaka

Address
Plot 20842, Off Alick Nkhata Road (Opposite United Nations HQ) Longacres,
Lusaka,

Lusaka, Prowincja Lusaka, Zambia

Irbid

Address
Jordan-Irbid – Alabrar neighbourhood
Irbid, Irbid Governorate, Jordania

Programy

Obecnie nie ma programów do wyświetlenia

Proszę udoskonalenie powyżej, sprawdź nasze popularne kategorie poniżej lub przeprowadzić wyszukiwanie słów kluczowych.


... or simply by choosing your degree: