Przeczytaj oficjalny opis

CADFEM esocaet Sprzyja kwalifikacje zawodowe w dziedzinie symulacji poprzez seminaria, nauka online, a zajęć uniwersyteckich. Dlatego nasze szanse awansu edukacyjne pozwalają wzmocnić swoje umiejętności dla szerokiej gamy CAE obowiązków, niezależnie od używanego oprogramowania symulacyjnego. W tym celu współpracujemy z profesorów i cenionych specjalistów z branży, którzy wprowadzają wiedzę z różnych dziedzin zawodowych i uczelni.

Uczestnicząc w naszych edukacyjnych możliwości awansu masz szansę poszerzenia swojej wiedzy symulacji z najnowszą technologią lub do wypełnienia wszelkich luk w wiedzy poprzez nasze seminaria. Nasze propozycje programowe na pewno z korzyścią dla jakości swojej pracy, co pozwala na wykonywanie z większą efektywnością, kreatywności i innowacji. Masz szansę na poprawę swojej karierze, co z kolei wpłynie na swój własny dobrobyt i zadowolenie w krótkim okresie czasu, a ostatecznie wpłynąć pozytywnie swoje życie na dłuższą metę. Po tym wszystkim, spędzają znaczną część swojego życia w pracy.

Nasze kariery zintegrowane szans edukacyjnych nie są niestety wolna, ale są na pewno warto: Nasi uczestnicy potwierdzili, że inwestycja czasu i pieniędzy się opłaciło!

Symulacja oparta Inżynieria / Computer Aided Engineering (CAE) Technika oparta Symulacja jest konsekwentne stosowanie symulacji całego procesu rozwoju produktu - od wstępnej analizy pierwszych idei koncepcji do ciągłego przeglądu i poprawy właściwości produktu w różnych stadiach rozwoju, aż do optymalizacji obróbki maszynowej lub innych alternatywnych badań. Zastosowanie MES (metoda elementów skończonych) lub CFD (dynamika płynów obliczeniowa) zaczęła się kilka lat temu, zwłaszcza w sektorze lotniczym, przemyśle motoryzacyjnym oraz w inżynierii lądowej i wodnej, więc dziś metody zostały ustalone w prawie wszystkich sektorach przemysłu, jak również w innych zastosowaniach, takich jak lekarstwa. Obecne metody pozwalają symulować całe systemy i badać wszystkie produkty w realistycznych scenariuszach wysokociśnieniowych z wyprzedzeniem.

Symulacje pomagają nam zdobyć całościowe zrozumienie produktu i odpowiedzieć na kluczowe pytanie: Czy produkt spełnia co obiecał klienta?

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Niemiecki

Ta szkoła oferuje również:

Certyfikat

esocaet Studies by CADFEM

Dynamika płynów (CFD) jest kluczem do udanej innowacji produktu. Program szkolenia zapewnia kompleksową wiedzę do skutecznego zastosowania. ... [+]

Fluidodynamikę (CFD) przewiduje w licznych zastosowaniach podejść do udanych innowacji produktu: zwiększenie wydajności pomp i turbin, chłodzenie maszyn elektrycznych lub mikroprocesorów, zmniejszenie zużycia paliwa w pojazdach. przeprowadzić symulacje CFD, nie jest już wyzwaniem, aby wyciągnąć wnioski na podstawie wyników odpowiednich wniosków, jednak bardziej niż kiedykolwiek dla inżyniera. To tam Podyplomowe Studia Computational Fluid Dynamics oraz zapewnia kompleksową wiedzę do skutecznego zastosowania - naukowe i praktyczne.

Studiowanie w pigułce

Na HSR Hochschule für Technik Rapperswil w Szwajcarii świadectwie uniwersytet Computational Fluid Dynamics została zaoferowana od 2016th Po można nabyć poprzez dodanie modułów zakresie Master TH Ingolstadt i Landshut HAW tytuł magistra.... [-]

Niemcy Przeszczepianie
Październik 2019
Język angielski,Niemiecki
Zaoczne
6 miesiące
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku