esocaet Studies by CADFEM

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

CADFEM esocaet Sprzyja kwalifikacje zawodowe w dziedzinie symulacji poprzez seminaria, nauka online, a zajęć uniwersyteckich. Dlatego nasze szanse awansu edukacyjne pozwalają wzmocnić swoje umiejętności dla szerokiej gamy CAE obowiązków, niezależnie od używanego oprogramowania symulacyjnego. W tym celu współpracujemy z profesorów i cenionych specjalistów z branży, którzy wprowadzają wiedzę z różnych dziedzin zawodowych i uczelni.

Uczestnicząc w naszych edukacyjnych możliwości awansu masz szansę poszerzenia swojej wiedzy symulacji z najnowszą technologią lub do wypełnienia wszelkich luk w wiedzy poprzez nasze seminaria. Nasze propozycje programowe na pewno z korzyścią dla jakości swojej pracy, co pozwala na wykonywanie z większą efektywnością, kreatywności i innowacji. Masz szansę na poprawę swojej karierze, co z kolei wpłynie na swój własny dobrobyt i zadowolenie w krótkim okresie czasu, a ostatecznie wpłynąć pozytywnie swoje życie na dłuższą metę. Po tym wszystkim, spędzają znaczną część swojego życia w pracy.

Nasze kariery zintegrowane szans edukacyjnych nie są niestety wolna, ale są na pewno warto: Nasi uczestnicy potwierdzili, że inwestycja czasu i pieniędzy się opłaciło!

Symulacja oparta Inżynieria / Computer Aided Engineering (CAE) Technika oparta Symulacja jest konsekwentne stosowanie symulacji całego procesu rozwoju produktu - od wstępnej analizy pierwszych idei koncepcji do ciągłego przeglądu i poprawy właściwości produktu w różnych stadiach rozwoju, aż do optymalizacji obróbki maszynowej lub innych alternatywnych badań. Zastosowanie MES (metoda elementów skończonych) lub CFD (dynamika płynów obliczeniowa) zaczęła się kilka lat temu, zwłaszcza w sektorze lotniczym, przemyśle motoryzacyjnym oraz w inżynierii lądowej i wodnej, więc dziś metody zostały ustalone w prawie wszystkich sektorach przemysłu, jak również w innych zastosowaniach, takich jak lekarstwa. Obecne metody pozwalają symulować całe systemy i badać wszystkie produkty w realistycznych scenariuszach wysokociśnieniowych z wyprzedzeniem.

Symulacje pomagają nam zdobyć całościowe zrozumienie produktu i odpowiedzieć na kluczowe pytanie: Czy produkt spełnia co obiecał klienta?

Lokalizacje

Przeszczepianie

Address
Marktplatz 2,
Grafing b. München

85567 Przeszczepianie, Bawaria, Niemcy