Przeczytaj oficjalny opis

Przemysł muzyczny jest coraz przesuwanie i rozważając możliwości edukacji, co jest ważniejsze, niż upewniając się, że daje przewagę? Gdy opisujemy DBS muzyki Berlina jako "bez zwykłej szkole" mówimy tylko to. Wspólnota, lokalizacja, wyposażenie, jakość nauczania, bezkompromisowe wsparcie ... to wszystko jest razem być przykładem pasji w toku. Oznacza to, że nie tylko istnieje intensywna radość we wszystkim co robimy razem, ale również, że razem pokażemy, jak pasja jest kluczem do sukcesu.

Przegląd

Nasze odnowione state-of-the-art udogodnienia tutaj w Berlinie, to tylko kilka lat. Ale budujemy off dziedzictwo naszej instytucji, która działa od 1999 roku w Wielkiej Brytanii. W 2013 roku otworzyliśmy DBS muzyki Berlina, aby dać naszym studentom dostęp do zróżnicowanego i siedzibę sceny muzycznej znaleźć tutaj. Różnorodność tej scenie może cię zaskoczyć, jak dobrze! Choć stolica Niemiec ma słynną powinowactwo do wszystkich rzeczy elektronicznych, możemy także powiedzieć, że jest to hedonista chodzi o zachęcanie szeroki wybór gatunków i scen.

Czy lekcje odbywają się w naszych pracowniach w historycznym Funkhaus lub w naszym głównym ośrodkiem edukacji w nocnym dzielnicy Friedrichshain, dostaniesz w swoje ręce najnowszą biegu w niektórych inspirujących miejsc. Ale co dobre to technologia bez jakiejś instrukcji? Nasi wykładowcy to profesjonaliści działający w scenie artystycznej przemysł doświadczył. Będą one zapewnić Państwu praktycznych spostrzeżeń na temat korzystania z maszyn i skutecznie rozwijać własne umiejętności w swojej karierze.

Jeśli szukasz kompleksowego wprowadzenia muzyki Produkcji i Reżyserii Dźwięku i Muzyki Elektronicznej i wydajność produkcji, nasze programy dyplomowe jednoroczne są doskonałe. Są to również świetny sposób, aby ponownie ożywić swoją misję jako artysty i spędzić ekscytujący rok za granicą.

Jeśli szukasz wysokiej wartości akredytowanego stopnia, należy rozważyć nasze stopni (z wyróżnieniem) licencjata, które są administrowane przez University of St Mark & ​​St John w Wielkiej Brytanii. Te 3-letnie i 2-letnie programy przyspieszone są dla tych, którzy chcą nurkować w głąb pojęć, teorii, wiedzy technicznej i praktyki.

Ucz się więcej

Chcesz zobaczyć, co mówimy? Zapisz się do jednego z naszych Dni Otwartych na naszej stronie internetowej (dbsmusic.net) i pochodzą z nami spotkać osobiście.

Nie masz wymówkę, aby przyjść do Berlina w tej chwili? Dowiedz się więcej o rodzajach możliwości Mogłeś z DBS Muzycznej Berlinie badając nasz profil tu na studia licencjackie. Lub skontaktuj się z nami już dziś wysyłając nam e-mail: admissions@dbsmusic.net Czekamy na kontakt z Państwem!

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Dyplom

dBs Music Berlin

Korzystanie z kombinacji technologii cyfrowej i analogowej, nasz jeden lat Electronic Music Produkcja i wydajność Dyplom będzie rozwijać swoje umiejętności w tworzeniu dź ... [+]

Korzystanie z kombinacji technologii cyfrowej i analogowej, nasz jeden lat Electronic Music Produkcja i wydajność Dyplom będzie rozwijać swoje umiejętności w tworzeniu dźwięku i manipulacji. Praca w ramach projektów współpracy i praktyczne kreatywności można badać wiele aspektów muzyki elektronicznej, od syntezy i pobierania próbek, produkcji i mieszania technologii muzycznej i praktyki przemysłu, podczas gdy ustawienie na drodze do stania się producent, wykonawca i uprawiania artysty.

KURS Długość: 1 rok (36 tygodni) KURS Data rozpoczęcia: wrzesień 2017 OKRES CZASU: wrzesień 2017 - lipiec 2018 Czesnego: od € 740 miesięcznie Nasze Dyplomem

Nasz BTEC Poziom 3 Krajowe Dyplomy są praktyczne, aby dowiedzieć się jak najwięcej na temat możliwości i cech systemów technologii i oprogramowania, tak, że można śmiało osiągnąć swoją własną wizję artystyczną. Są one istotne, jeśli masz ograniczony lub brak doświadczenia w produkcji muzyki lub jeśli naprawdę chcesz, aby ten skok z hobby artysty! Choć może to brzmieć jak kursy wprowadzające, że są daleko od niego. Zapewniają one szeroką głębię informacji i mają na celu udaje się samodzielnie, jak również współpracy przy dużych projektach od pierwszego dnia.... [-]

Niemcy Berlin
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
dBs Music Berlin

Nasz jeden rok Muzyka i dźwięk Inżynieria Produkcji Dyplom będzie rozwijać swoją bazę umiejętności jest wyjaśnienie technik i procesów produkcji muzyki i inżynierii dźwię ... [+]

Nasz jeden rok Muzyka i dźwięk Inżynieria Produkcji Dyplom będzie rozwijać swoją bazę umiejętności jest wyjaśnienie technik i procesów produkcji muzyki i inżynierii dźwięku. Praca na współpracy, kreatywne projekty, będzie badać wiele aspektów produkcji muzyki z nagrywanie i miksowanie, akustyka i słuchania umiejętności brzmią do przesuwania obrazu, technologię muzyki i praktyki w branży, podczas nauki, aby znaleźć swój głos jako kreatywny producent muzyczny.

KURS Długość: 1 rok (36 tygodni) KURS Data rozpoczęcia: wrzesień 2017 OKRES CZASU: wrzesień 2017 - lipiec 2018 Czesnego: od € 740 miesięcznie

[-]
Niemcy Berlin
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Why dBs Music Berlin? - 2016