Przeczytaj oficjalny opis

O nas

Galeria języków oferuje wysokiej jakości kursy językowe w wielu miejscach na całym świecie. Ze szkołami w Londynie, Manchesterze, Birmingham, Berlinie, Hanowerze, Vancouver i Toronto, jesteśmy dumni z naszego internacjonalizmu i naszego interaktywnego podejścia do procesu uczenia się. Wszystkie nasze obiekty są dogodnie zlokalizowane w centrum miast, w których się znajdują.

Nasze małe klasy zwiększają indywidualną naukę, ponieważ możesz skorzystać ze spersonalizowanej uwagi nauczycieli. Ponadto silne poczucie wspólnoty w każdej szkole oznacza, że ​​nie będziesz miał problemów z osiedleniem się w dowolnym miejscu, które wybierzesz.

Nasze kursy

W The Language Gallery możesz wybierać spośród różnych kursów języka angielskiego i niemieckiego dla dorosłych, a także dla międzynarodowych obozów letnich dla nastolatków. Połącz zajęcia, aby uczynić swoją naukę języka bardziej intensywną i skorzystaj z naszej elastyczności, aby zmienić z jednego rodzaju kursu językowego na inny, aby pasował do twoich potrzeb bez dodatkowych kosztów.

Nasza metodologia

Nasi pracownicy są zaangażowani w zapewnienie najlepszej możliwej nauki, pozwalając na rozwinięcie umiejętności językowych. Nasi nauczyciele zachęcają do pozytywnych interakcji, pomagając, aby język stał się dla ciebie drugą naturą. Są także doradcy, którzy pomogą ci na każdym kroku.

Nasi nauczyciele

Namiętny, dobrze przygotowany i dynamiczny - to najlepszy sposób na opisanie naszych nauczycieli. Wszyscy oni mieli szkolenie nauczycieli CELTA lub TESOL, a wielu z nich również posiada lub pracuje w kierunku DELTA lub MA.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Niemiecki

Ta szkoła oferuje również:

Undergraduate Pathway

The Language Gallery in Germany

TLG Toronto oferuje doskonałą okazję do przygotowania się do życia akademickiego w środowisku anglojęzycznym, zarówno dla studiów licencjackich, jak i podyplomowych w nas ... [+]

Program Pathway uniwersyteckiej

Program Pathway uniwersyteckiej to kurs przygotowawczy przeznaczony dla studentów z zagranicy, którzy zamierzają ukończyć studia na uniwersytecie w Wielkiej Brytanii, Kanadzie lub Niemczech i muszą spełnić wymagania językowe dotyczące ich oferty warunkowej.

Ten program pomoże ci:

Zapoznaj się z odpowiednim językiem i umiejętnościami do nauki niezbędnymi dla instytucji akademickichOpracuj strategie uczenia się wymagane do życia uniwersyteckiegoRozwijaj umiejętności funkcjonalne potrzebne zarówno w klasie, jak i poza niąZanim zaczniesz studia, wybierz się do środowiska akademickiegoWymagania dotyczące kursuPoziomy: A0 i wyższe (zależne od lokalizacji)Czas trwania: 8-58 tygodni **... [-]
Niemcy Berlin Hanover
Otwarta rekrutacja
Język angielski,Niemiecki
W pełnym wymiarze godzin
8 - 58 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku