Summer School at Bauhaus University Weimar

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

nagłówek

Bauhaus LETNIA SZKOŁA

... Jest międzynarodowy program lato Bauhaus-Universität Weimar

i oferuje kursy

  • Architektura | Urbanistyka
  • Art | Projekt
  • inżynieria | Środowisko
  • JĘZYKI

Wybierz jedną z naszych licznych kursów językowych i specjalistycznych!

... Jest otwarty dla przyszłych uczniów, studentów i doktorantów.

Każdego roku około 400 uczestników z 70 krajów z całego świata tworzą niepowtarzalną atmosferę międzykulturowego. Bądź częścią doświadczenia i zrobić przyjaźnie, które będą trwać przez całe życie!

... Jest to świetna okazja, aby poznać Bauhaus Weimar Univerität

i połączyć się z międzynarodowej sieci i poszerzyć swoje horyzonty kulturowe i naukowe. Wykorzystać tę szansę!

... Jest źródłem inspiracji i niezapomnianym przeżyciem na całe życie.

Doświadczenia, będziesz się z uczestnictwem w Letniej Szkoły Bauhausu, daje nowe pomysły i wzbogacić swoje życie. Zainspirować się!

transparent

Chcesz dowiedzieć się więcej? Odkryj zróżnicowany program kursów i imprez oferowanych przez Bauhaus Letniej Szkoły! Doświadcz piękna Weimar, miasto Johanna Wolfganga von Goethego i Bauhaus!

Kolejne trzy powody ...

1. W Weimarze

Weimar jest symbolicznym miastem o bogatej historii. Życie kulturalne Weimaru rozwija między Goethego i Schillera i Bauhausu, między Pamięci Buchenwald i Schloss Ettersburg (tylko w języku niemieckim). Poprzez swoich niezliczonych muzeów, cztery kina (tylko po niemiecku), Narodowy Teatr Niemiecki (tylko po niemiecku), a jego osiągi i różnorodna scena muzyczna, Weimar oferuje setki imprez w każdym miesiącu.

Letnia Szkoła Bauhaus łączy się z tych możliwości i tworzy różnorodny program, który można dostosować do swoich interesów. Możesz uczestniczyć w wielu wydarzeniach w obniżonej cenie lub bezpłatnie z identyfikatorem Bauhaus Letniej Szkoły.

transparent

2. Wykładowcami

Wszyscy nasi wykładowcy są doświadczeni, zaangażowani i profesjonalnie przygotowany i gotowy do zabawy! Ucz się języka z native speaker instruktora lub odebrać przedmiot specjalne w inny sposób, w odprężającej atmosferze nauki, inspirując wycieczki, pikniki w parku i dużo tańca w tradycyjnych partii Letnia Szkoła Bauhaus.

Wszyscy wykładowcy dołożyć wszelkich starań, aby uczynić twój czas w Weimarze niezapomniany. Ponadto, wszyscy instruktorzy kursu języka są rodzimymi ich językiem nauczania.

transparent

3. ORGANIZATORZY

Nasz zespół dba o każdego uczestnika, coś, co staje się jasne przed kiedykolwiek dotrzeć w Weimarze. Chętnie trochę czasu, by osobiście odpowiedzieć na wszystkie pytania i e-maile. Niezależnie od tego, drogą pocztową lub przez telefon, dołożymy wszelkich starań, aby pomóc Państwu na wszelkie pytania, wątpliwości lub problemów, które mogą wystąpić.

My osobiście spotkać się w dniu przyjazdu i zabierze Cię do swojego mieszkania. Aby pomóc Ci osiedlił się w zaznajomić się z codziennej rutyny w Weimarze, oferujemy dzień orientacji przed rozpoczęciem kursu. Będziesz także spotkać swojego nauczyciela i innych uczestników tam. Ponadto, można dotrzeć do nas w ciągu całego Letniej Szkoły Bauhaus w sierpniu 24 godziny na dobę.

Czekamy na Ciebie w Weimarze i udostępnianie wspaniałych wakacjach z wami!

Lokalizacje

Weimar

Address
Geschwister-Scholl-Straße 15
Room 107

99423 Weimar, Turyngia, Niemcy