Mentora Sprachschule

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Mentora LANGUAGE SCHOOL jest częścią globalnej sieci

Mentora jest cenionym instytucją w międzynarodowym sektorze edukacji. Zapewniamy inspirującego i naukowo zorientowany doświadczenie uczenia się. Nasza szkoła znajduje się w centrum politycznej i historycznej części Berlina, w pobliżu popularnej dzielnicy Friedrichshain-Kreuzberg.

Mentora oferuje dynamiczne i intensywne programy w języku angielskim i niemieckim dla początkujących jak i zaawansowanych jednakowo. Zapewniamy indywidualne, kursy komunikacji zorientowanej i wysokiej jakości językowe dla naszych studentów, którzy korzystają z atmosfery, która jest rodzinna i profesjonalny w tym samym czasie.

Każdy z naszych programów jest - zgodnie z naszą koncepcją naukową - dostosowane do konkretnych środowisk i potrzeb uczestników. Mentora jest nie tylko dogodne, ale jest ponadto charakteryzuje doświadczonego personelu i jego luksusowe udogodnienia.

BAU Globalny Bau Global Network składa się z instytucji szkolnictwa wyższego, rozsianych po całym świecie. Ta międzynarodowa sieć wita studentów z całego świata oraz dostęp do lokalnych zasobów w każdym miasta, państwa i narodu w celu zwiększenia jakości szkolnictwa wyższego zapewnia. Studenci i absolwenci BAU Globalna tworzą społeczności akademickiej rozciągający ciągu siedmiu krajach na trzech kontynentach; Ameryka Północna, Europa i Azja. Globalna sieć BAU składa się z 4 uczelni, 2 i 6 szkół językowych kampusów satelitarnych.

BAU Globalne uniwersytety oferują setki licencjackich, podyplomowych i doktoranckich w dziedzinie architektury, sztuki, biznesu, administracji, edukacji projektowania, inżynierii, nauk medycznych, informatyki, prawa i medycyny. Poprzez pracę całej kontekście międzynarodowym, BAU Global Network dąży do zagwarantowania jakości i trwałego edukacji.

Lokalizacje

Berlin

Mentora Sprachschule

Address
Heinrich-Heine Straße 27
10179 Berlin, Berlin, Niemcy
Telefon
+49 30 40032434