Przeczytaj oficjalny opis

Mentora LANGUAGE SCHOOL jest częścią globalnej sieci

Mentora jest cenionym instytucją w międzynarodowym sektorze edukacji. Zapewniamy inspirującego i naukowo zorientowany doświadczenie uczenia się. Nasza szkoła znajduje się w centrum politycznej i historycznej części Berlina, w pobliżu popularnej dzielnicy Friedrichshain-Kreuzberg.

Mentora oferuje dynamiczne i intensywne programy w języku angielskim i niemieckim dla początkujących jak i zaawansowanych jednakowo. Zapewniamy indywidualne, kursy komunikacji zorientowanej i wysokiej jakości językowe dla naszych studentów, którzy korzystają z atmosfery, która jest rodzinna i profesjonalny w tym samym czasie.

Każdy z naszych programów jest - zgodnie z naszą koncepcją naukową - dostosowane do konkretnych środowisk i potrzeb uczestników. Mentora jest nie tylko dogodne, ale jest ponadto charakteryzuje doświadczonego personelu i jego luksusowe udogodnienia.

BAU Globalny Bau Global Network składa się z instytucji szkolnictwa wyższego, rozsianych po całym świecie. Ta międzynarodowa sieć wita studentów z całego świata oraz dostęp do lokalnych zasobów w każdym miasta, państwa i narodu w celu zwiększenia jakości szkolnictwa wyższego zapewnia. Studenci i absolwenci BAU Globalna tworzą społeczności akademickiej rozciągający ciągu siedmiu krajach na trzech kontynentach; Ameryka Północna, Europa i Azja. Globalna sieć BAU składa się z 4 uczelni, 2 i 6 szkół językowych kampusów satelitarnych.

BAU Globalne uniwersytety oferują setki licencjackich, podyplomowych i doktoranckich w dziedzinie architektury, sztuki, biznesu, administracji, edukacji projektowania, inżynierii, nauk medycznych, informatyki, prawa i medycyny. Poprzez pracę całej kontekście międzynarodowym, BAU Global Network dąży do zagwarantowania jakości i trwałego edukacji.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Mentora Sprachschule

Oferujemy intensywne niemieckiego programu kursu dla uczniów od 16 lat na. To odbywa się w dni powszednie w godzinach od 9.00 do 12.00 i 6.00 pm - 9.00 pm. Wyrówna się ze ... [+]

Oferujemy intensywne niemieckiego programu kursu dla uczniów od 16 lat na. To odbywa się w dni powszednie w godzinach od 9.00 do 12.00 i 6.00 pm - 9.00 pm. Wyrówna się ze poziom biegłości językowej, a zatem jest podzielone na 6 poziomów kursu.

Niemiecki Poziom A1 - Początkujący Niemiecki Poziom A2 - znajomość podstawowa Niemiecki Poziom B1 - podstawowe umiejętności językowe Niemiecki Poziom B2 - Niezależny użycie języka Niemiecki Poziom C1 - Właściwe użycie języka Niemiecki Poziom C2 - Native-podobne umiejętności językowe

Można znaleźć dokładny opis każdego poziomu językowego na stronie głównej dla kursów.

Przy czym każdy poziom jest podzielony na dwie części - A1 / 1 oraz A1 / 2, A2 / 1 i A2 / 2 B1 / 1 i B1 / 2 etc. - Każdy z tym, że części ostatnich 4 tygodni. Do wykańczania pełny poziom trzeba będzie 8 tygodni w sumie.... [-]

Niemcy Berlin
Październik 2019
Język angielski
Zaoczne
4 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku