Przeczytaj oficjalny opis

Nowy dom z dala od domu

Uczniowie z miłością nazywają kampus "bańką" - międzynarodowym mikrokosmosem języka angielskiego w środku Europy, gdzie będziecie mieszkać i uczyć się z uczniami z ponad 100 krajów. Po semestrze w Jacobs każdy zakątek kampusu będzie połączony z miłym wspomnieniem. Czy to grupa miejsc siedzących na rogu cichego gabinetu, gdzie spędziłeś całą noc ciężko pracując, śmiejąc się ze swoimi przyjaciółmi i zamawiając pizzę o 3 w nocy

Czy to małe wzgórza na Campus Green, które ty i twoi przyjaciele używaliście do zjeżdżania na stołówkach, kiedy pierwszy śnieg spadł zimą. Czy to drzewo przed szkołą, gdzie powiesisz swoją pierwszą bułgarską bransoletkę przyjaźni na szczęście. Życie i uczenie się w kampusie oznacza, że ​​Twoi znajomi wkrótce poczują się jak rodzina i że kampus stanie się nowym domem z dala od domu.

Ilekroć odwiedzający przyjeżdżają na kampus, są pod wrażeniem piękna przestronnego kampusu 34ha. Rozległy zielony kampus w środku kampusu i na boisku piłkarskim przyciąga uczniów, aby razem siedzieli, opalali się i uprawiali sport na świeżym powietrzu.

Zanurz się w różnorodności

Umożliwienie uczniom rozwijania ich kompetencji interpersonalnych i międzykulturowych jest ważnym elementem misji edukacyjnej Uniwersytetu Jacobs. Jako uczeń roku studiów możesz w pełni korzystać z wielu możliwości nauki w klasie i poza nią. Zanurz się w środowisku międzykulturowego kampusu, weź udział w różnych oferowanych zajęciach sportowych lub zostań członkiem jednego z wielu klubów społecznych, kulturalnych, politycznych, akademickich i przedsiębiorczych na terenie kampusu.

Kolegia stacjonarne na kampusie oferują bezpieczne, interaktywne i inspirujące doświadczenie życia i nauki: Otrzymasz prywatny pokój w dwupokojowym mieszkaniu i podzielisz wspólne powierzchnie oraz łazienkę z współlokatorem, który zazwyczaj ma inną narodowość.

Lokalne stołówki oferują śniadania, obiady i kolacje i są świetną przestrzenią do spotkań, rozmów i relaksu z przyjaciółmi. Całodzienny dostęp do najnowocześniejszego centrum rekreacji na terenie kampusu oraz do dobrze wyposażonych obszarów aktywności, takich jak przestrzeń teatralna, boiska sportowe, sala do tańca i studio papieru to tylko jeden z atutów życia na naszym piękny kampus. Kampus znajduje się w pobliżu centrum Bremy, morskiego, wielokulturowego i przedsiębiorczego miasta na północy Niemiec.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Podstawowy rok

Jacobs University Foundation Year

Jesteś młody, ambitny i szukasz inspiracji? Ukończyłeś liceum, chcesz poczuć smak życia na uniwersytecie i tęsknić, aby dowiedzieć się więcej o świecie i jego kulturach? ... [+]

Jesteś młody, ambitny i szukasz inspiracji? Ukończyłeś liceum, chcesz poczuć smak życia na uniwersytecie i tęsknić, aby dowiedzieć się więcej o świecie i jego kulturach? Następnie zainteresuje Cię nasz Program Roku Fundacji.

Planowanie i przygotowanie do przyszłości naukowej jest ważnym krokiem. Dołącz do programu roku akademickiego Jacobs University, aby poznać różne dziedziny nauki i zdobyć umiejętności uczenia się, zanim rozpoczniesz studia licencjackie.

Opierając się na swoim indywidualnym tle akademickim oraz swoich potrzebach i celach, możesz zaprojektować swoje własne doświadczenie z roku Foundation. Jako uczeń roku studiów możesz uczęszczać na studia licencjackie z różnych dziedzin i wybierać pomiędzy różnymi rodzajami zajęć przygotowawczych, aby poprawić swoje umiejętności akademickie. Ponadto mieszkasz w naszym międzynarodowym kampusie i możesz czerpać pełne korzyści z życia studenckiego w uczelniach.... [-]

Niemcy Brema
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Jacobs University is ...

Jacobs Graduation 2016

Foundation Year - Get ready for university!