Read the Official Description

Nihao, cześć

IICPF klas medycznych

KUFE klas medycznych prowadzone są przez rozwój nauczania IAS-lata studiów uniwersyteckich i FHM Niemczech w roku, a jego celem jest umożliwienie absolwentom kształcenie medyczne specjalizacja w uniwersytetach niemieckich i staży.

Ten kurs jest tylko dla krajowego University otrzymał dyplom studentów studiów medycznych lub studentów Wyższe magisterskie ustawień (takich jak: wszystkich wewnętrznych i zewnętrznych science scholar)

Po pomyślnym ukończeniu kursu jeden rok, uczniowie mogą pracować w ramach przygotowań do formalnego wejścia w szpitalu w Niemczech. Jednocześnie istnieje specjalny program o nazwie Master of Medical Management Mistrza MMA- FHM w naszej uczelni, możemy polecić studentom.

Programs taught in:
Język angielski
Niemiecki

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

IAS College

... [+]

Formularz zgłoszeniowy (stosuje się przez ...) [-]
Niemcy Lübeck
October 2019
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
IAS College

Za pośrednictwem AQUAS uczniowie z zagranicy mają możliwość otrzymania certyfikatu końcowego egzaminu "Fachhochschulreife", który pozwala na dalsze studia licen ... [+]

O AQUAS

AQUAS - Kwalifikacje akademickie dla Uniwersytetu Nauk Stosowanych w Niemczech przez IAS College i Designschule Schwerin:

Za pośrednictwem AQUAS uczniowie z zagranicy mają możliwość otrzymania certyfikatu końcowego egzaminu "Fachhochschulreife", który pozwala na dalsze studia licencjackie na niemieckich uniwersytetach nauk stosowanych później.

Studenci mogą kontynuować naukę dowolnego przedmiotu wyboru oferowanego przez University of Applied Sciences.

Warunki przyjęć

Kto może ubiegać się o AQUAS?

- klasa 11 lub klasa 12 zakończona i dodatkowe świadectwo w jak najszerszym zakresie umiejętności technicznych (staż, dowolne doświadczenie zawodowe lub kursy certyfikatów,... [-]

Niemcy Lübeck
October 2019
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku

(PSP) Pre Studies Program - Study Bachelors in Germany

ICPF MED - Study Medicine in Germany

ICPF TECH - Study Engineering in Germany

Address
Maria-Goeppert-Str. 1
23562 Lübeck, Schleswig-Holstein, Niemcy
Witryna