Przeczytaj oficjalny opis

Twój sukces jest naszym celem!

 • Małe grupy = maksymalny sukces w nauce!
 • Coaching zawiera elementy!
 • Doświadczeni trenerzy z praktyki z nowoczesnymi metodami nauczania!
 • 100% praktycznego know-how i transferu wiedzy w Twojej osobistej pracy!
 • Tutaj odbywają się wszystkie seminaria - gwarantowane!

Wypróbowane, ukierunkowane i interaktywne seminaria! Business coaching, wewnętrzne seminaria i szkolenia modułowe opracowane dla indywidualnych potrzeb Twojej firmy! Jesteśmy partnerem dla wykwalifikowanego szkolenia w następujących obszarach:

 • Zarządzanie i zarządzanie przedsiębiorstwem
 • umiejętności komunikacyjne
 • Rozwój osobowości i kompetencje społeczne
 • rozwój zespołu
 • Sprzedaż i dystrybucja

Nasze zaangażowanieTwoja korzyść dzięki udziałowi w seminarium:

 • Długoterminowa korzyść na czas po seminarium, ponieważ wykorzystujemy "zarządzanie transferami".
 • Odświeżasz swoją wiedzę i optymalizujesz ją.
 • Korzystają z doświadczeń innych.
 • Nawiązują kontakty z podobnie myślącymi ludźmi.
 • Poświęcają czas na produktywne myślenie o bieżących wydarzeniach.
 • Otrzymasz zrozumiałą prezentację z praktyki.
 • Każde seminarium ma wysoką wartość doświadczenia, wyniku i sukcesu.
Czujemy się zobowiązani:
 • dostarczyć praktyczne i zrozumiałe wyjaśnienia.
 • aby odpowiedzieć na życzenia i sugestie naszych uczestników.
 • aby zapewnić zrelaksowaną i produktywną atmosferę pracy.
 • postawić uczestników w centrum ich oczekiwań.
 • aby zachęcić każdego uczestnika do aktywności i nowych doświadczeń życiowych.
 • Odpowiedzialny i pozytywny dla każdego uczestnika.
 • natychmiastowe zastosowanie, tj. praktyczne znaczenie w centrum.
Jak widzimy nasze seminarium? Co jest dla ciebie ważne?
 • Oferowane przez nas seminaria podlegają stałej kontroli. Są one regularnie dostosowywane do nowych lub bardziej rozwiniętych spostrzeżeń. W ten sposób zapewniamy terminowość treści.
 • Nasze seminaria są intensywnie zorientowane na praktykę.
 • Przestrzegamy życzeń i potrzeb uczestnika seminarium.
 • Treść seminarium może być dynamicznie dostosowywana do konkretnych wniosków uczestników podczas szkolenia.
 • W każdym seminarium intensywne gry fabularne wykonywane są przed kamerą. Efekt uczenia się uczestników jest znacznie bardziej intensywny i trwały.
 • Każdy uczestnik otrzymuje na seminarium intensywne informacje zwrotne od trenera i innych uczestników do jego osoby. Podstawowe zasady dotyczące pozytywnej reakcji są oczywiście brane pod uwagę.
 • Odgrywanie ról przed kamerą można "powtórzyć" na prośbę uczestnika z jego indywidualnej praktyki.
 • Trener angażuje się w gry dialogowe. Tak różne postaci można wiarygodnie odtworzyć. Uczestnik otrzymuje możliwość zaangażowania się w wieloaspektowe typy.
 • Każdy uczestnik może, żaden uczestnik nie musi brać udziału w odgrywaniu ról.
 • Zapewniamy, że każdy uczestnik opuszcza dom, czując się pozytywnie na zakończenie seminarium.
 • Wraz z uczestnikami opracowujemy strategie transferu wiedzy, aby efekt uczenia się i wrażliwość z seminarium trwała dłużej.

Zespół

Firma "Hermannsen-Concept" skierowana jest do osób, które chcą się rozwijać zawodowo i osobiście. Twój osobisty sukces, jak również sukces Twojej firmy zawsze jest dla nas najważniejszy!

Oprócz naszej obecnej oferty naszych swobodnie dostępnych "otwartych seminariów", Hermannsen-Concept rozwija również coaching biznesowy i wewnętrzne seminaria, a także modułowe szkolenia zgodnie z Twoimi indywidualnymi potrzebami i w ścisłej współpracy z Tobą.

Właścicielem firmy jest Uwe Hermannsen, który od ponad 25 lat pracuje jako trener, trener i prelegent w zakresie rozwoju zasobów ludzkich. "Hermannsen-Concept" współpracuje z niezależnymi trenerami i trenerami, którzy oferują różne tematy o nas. Wszyscy mają wieloletnie doświadczenie zawodowe, orientację praktyczną i odpowiednie szkolenia.

Ponadto współpracujemy z agencją eventową, z którą wraz z klientem opracowujemy specjalne kombinacje seminariów i wydarzeń. Należą do nich na przykład "specjalne seminaria dla kadry kierowniczej na Majorce" lub "szkolenia dla kadry kierowniczej na statku żaglowym" naszego partnera. Chętnie realizujemy Twoje pomysły i pomysły.

Programy prowadzone przez:
Niemiecki

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Hermannsen Concept

Naucz się podstaw udanej argumentacji i dyskusji podczas tego szkolenia rozumowania. Zastanów się nad swoim zachowaniem rozumowym, odkryj i rozwijaj swoje umiejętności ro ... [+]

"W ten sposób zyskujesz większą perswazyjność!"

Naucz się podstaw udanej argumentacji i dyskusji podczas tego szkolenia rozumowania. Zastanów się nad swoim zachowaniem rozumowym, odkryj i rozwijaj swoje umiejętności rozumowania. W jaki sposób wykorzystujesz tę wiedzę w codziennych sytuacjach zawodowych? Otrzymasz możliwość intensywnego szkolenia w praktycznych sytuacjach. Ponieważ: Osobista obecność wzbudza zainteresowanie i zainteresowanie wśród partnerów konwersacji i słuchaczy. Jednocześnie zapewnia przejrzystość w sytuacjach dyskusji i negocjacji.

zawartośćzasady komunikacji4-ucho model komunikacjiProces komunikacji w praktycebodźce komunikacyjneStruktura rozumowaniaZasady pozytywnej dyskusji (według R. Lay)Porady Smalltalk w procesie wnioskowaniaZastosuj techniki kwestionowania w sposób profesjonalnyAktywne słuchanie otwiera możliwościCzytaj i używaj języka ciałaDialektyki: słownictwo i zwrotyTechnika 5-zdaniowa: rozumowanie inteligentneZasada papieża: sposoby uprzedmiotowieniaElastyczna amortyzacja zamiast bezpośredniej sprzecznościSkutecznie wykorzystuj techniki komunikacyjnemetody... [-]
Niemcy Münster
October 2019
W pełnym wymiarze godzin
2 dni
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Hermannsen Concept

Nacisk kładzie się na wzmocnienie własnego przywództwa. W tym seminarium poświęconym przywództwu poznasz różne funkcje przywódcze i narzędzia. Odkryjesz (-aś) swoje mocne ... [+]

"Kobiety prowadzą inaczej?!"

Nacisk kładzie się na wzmocnienie własnego przywództwa. W tym seminarium poświęconym przywództwu poznasz różne funkcje przywódcze i narzędzia. Odkryjesz (-aś) swoje mocne strony i zasoby i będziesz mógł wykorzystać je w ukierunkowany sposób w odniesieniu do zadania przywództwa.

Konkretne sugestie pomogą ci rozwinąć i zoptymalizować swój styl przywództwa. Dzięki dotychczasowemu praktycznemu doświadczeniu w zakresie przywództwa (zarówno własnego, jak i innych), a także nowo nabytych umiejętności, będziesz mógł nadal pełnić rolę lidera w sposób pewny siebie, a jednocześnie zorientowany na pracownika - lub dążyć do osiągnięcia takiego celu w przyszłości. Są świadomi nieocenionych korzyści z networkingu i bawią się mierząc z męskim przywództwem bez naśladowania.... [-]

Niemcy Münster
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
2 dni
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Hermannsen Concept

Nowoczesne badania mózgu stanowią nieoceniony wkład w skuteczną i skuteczną komunikację. W jaki sposób otrzymywane i przetwarzane są informacje? Jak udaje mi się znaleźć ... [+]

Nowoczesne badania mózgu stanowią nieoceniony wkład w skuteczną i skuteczną komunikację. W jaki sposób otrzymywane i przetwarzane są informacje? Jak udaje mi się znaleźć centrum emocji mojego rozmówcy? Jaką rolę odgrywa w tym biochemia? Jak mogę na nią wpłynąć? Jaką rolę odgrywa układ limbiczny w skutecznym zarządzaniu relacjami?

Ucz się z naszej podstawowej wiedzy na temat neurokomunikacji, w jaki sposób nasz mózg przetwarza komunikację i empatyzuje. Rozpoznaj, zrozum i zoptymalizuj swoje osobiste wzorce komunikacji i zachowania. Trenuj, aby zwiększyć swój wpływ na innych, autentyczny i skoncentrowany. Dla klientów, współpracowników, pracowników lub partnerów biznesowych.... [-]

Niemcy Münster
October 2019
W pełnym wymiarze godzin
2 dni
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Hermannsen Concept

Dzięki tej specjalnej koncepcji seminariów dla kadry kierowniczej, która pochodzi bezpośrednio z branży teatralnej, czerpiecie korzyści z wieloletniej działalności naszeg ... [+]

"Posiadanie mocy giganta jest cudowne. Używanie ich jak giganta jest tyranią. " William Shakespeare

Dzięki tej specjalnej koncepcji seminariów dla kadry kierowniczej, która pochodzi bezpośrednio z branży teatralnej, czerpiecie korzyści z wieloletniej działalności naszego trenera Markusa Kopfa, który pracuje jako reżyser teatralny, aktor i wykładowca aktorstwa w Niemczech i Europie.

To, co przemawia do ciebie, a mianowicie - poznanie zupełnie nowej dziedziny zawodowej, zawiera zdumiewającą liczbę podobieństw do Twojego zawodowego życia codziennego na stanowiskach kierowniczych. Od Henryka V do Tytusa Andronika, Ryszarda III. do Antony'ego i Kleopatry, Hamleta do Makbeta - Szekspir przeanalizował i zmapował psychiki niektórych z najbardziej złożonych, dynamicznych i fascynujących osobowości. Prawie żaden autor nie pomyślał tak wiele o przywództwie i władzy, jak angielski laureat poezji. Wiele śmiertelnych błędów popełnianych przez najsłynniejszych bohaterów Szekspira to te same, które sprowadzają kadrę kierowniczą do sal posiedzeń, biur i sklepów.... [-]

Niemcy Münster
November 2019
W pełnym wymiarze godzin
2 dni
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Hermannsen Concept

Doskonała jakość obsługi pozostawia klienta decydującym wrażeniem firmy. Działanie w sposób pewny, pewny siebie i profesjonalny w codziennym życiu biznesowym, twórczo i p ... [+]

"Wprowadź swoją firmę do klienta"

Doskonała jakość obsługi pozostawia klienta decydującym wrażeniem firmy. Działanie w sposób pewny, pewny siebie i profesjonalny w codziennym życiu biznesowym, twórczo i pomysłowo łącząc potrzeby klientów z biznesem, zapewnia, że ​​Twój klient pochwala Twoją firmę innym. To nie tylko wolny marketing, ale także osobisty sukces zawodowy! Podczas tego seminarium nauczysz się technik i strategii optymalnej obsługi klienta i długoterminowej lojalności klienta. Dowiesz się, jak działa orientacja na klienta z punktu widzenia klienta, abyś mógł działać w sposób ukierunkowany w przyszłości.

zawartośćJaki jest twój klient? - King? Partner? Trwać? ... czy tylko denerwujące?Czego oczekują twoi klienci?Pierwsze wrażenie i profesjonalna życzliwość - osobiście i przez telefonHolistyczny kontakt z klientem (język ciała, wyraz twarzy, głos, treść)Zarządzanie relacjami z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymiZnaj i zastosuj modele komunikacjiSłuchanie i zadawanie pytań - ważne nie tylko dla reklamacjiSztuka formułowania "nie"Przekazywanie pytań, sugestii, skargWyzwanie numer 1: "trudny" klientOrientacja na klienta jako wspólny wątek i część kultury korporacyjnejmetody... [-]
Niemcy Münster
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
2 dni
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Address
Wienburgstraße,207
48159 Münster, North Rhine-Westphalia, Niemcy