Entrepreneur Lab by CIEE

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Jesteśmy eLab od CIEE

eLab to 6- lub 12-tygodniowy program przedsiębiorczości prowadzony przez non-profit, pozarządową organizację o nazwie CIEE. Od 1947 r. CIEE pomógł tysiącom ludzi w zdobyciu wiedzy i umiejętności niezbędnych do życia i pracy w globalnie współzależnym i zróżnicowanym kulturowo świecie, oferując najbardziej kompleksowe, odpowiednie i wartościowe programy wymiany.

Co robimy

eLab to program, w którym początkujący przedsiębiorcy prowadzą przez proces zakładania własnej firmy. Wspieramy rozwój młodych umysłów przedsiębiorczości, które przychodzą do nas z całego świata i przedstawiamy je na scenie startupowej w Londynie lub Berlinie. Dajemy przedsiębiorcom praktyczne umiejętności, możliwości nawiązywania kontaktów i wskazówki krok po kroku, których potrzebują, aby od samego początku budować swoją działalność.

Robimy to przez:

  • Oferuje najbardziej wszechstronną ofertę dostępnych programów wymiany i usług.
  • Gromadzenie największych zasobów i najbardziej doświadczonych, pełnych pasji wykładowców i zaproszonych prelegentów na scenie startupowej.
  • Zapewnienie, że cotygodniowe zindywidualizowane i grupowe sesje coachingowe oraz mentoring ekspercki są dostępne w celu oceny i ulepszenia modeli biznesowych.

Korzyści z eLab

Nasz 6-tygodniowy program pozostawi Ci model biznesowy i mapę drogową, dzięki czemu możesz wdrożyć swoje pomysły, a także platformę do prezentacji potencjalnym współzałożycielom, inwestorom i inkubatorom. Oceniamy Twoje indywidualne cele biznesowe i potrzeby, aby pomóc Ci znaleźć najlepsze rozwiązania Twoich problemów. Ponadto połączymy Cię bezpośrednio z ekspertami i mentorami z Twojej branży, a także z największymi umysłami na scenie start-up. Nie wspominając o tym, że otrzymany tutaj coaching i wskazówki sprawią, że będziesz pewny siebie i gotowy do rozpoczęcia działalności gospodarczej.120810_WDBD2788.jpg

Lokalizacje

Berlin

Address
Gneisenaustr. 27
10961 Berlin, Berlin, Niemcy

Londyn

Address
46-47 Russell Square, Bloomsbury
WC1B 4JP Londyn, Anglia, Wielka Brytania