Przeczytaj oficjalny opis

Jesteśmy CIEE

Non-profit, organizacja pozarządowa, CIEE jest najstarszym i największym w kraju studium non-profit za granicą i organizacją wymiany międzykulturowej. Od 1947 r. CIEE pomógł tysiącom ludzi w zdobyciu wiedzy i umiejętności niezbędnych do życia i pracy w globalnie współzależnym i zróżnicowanym kulturowo świecie, oferując najbardziej kompleksowe, odpowiednie i wartościowe programy wymiany.

Co robimy

W CIEE tworzymy możliwości, które pomagają łączyć ludzi. Wspieramy rozwój zrozumienia i wzajemnego szacunku między społecznościami i narodami poprzez promowanie wymiany pomysłów i doświadczeń. Pomagamy uczniom, nauczycielom i młodym profesjonalistom z całego świata zdobywać umiejętności, które sprawiają, że są aktywnymi i odpowiedzialnymi obywatelami świata.

Robimy to przez:

    • Oferuje najbardziej wszechstronną ofertę dostępnych programów wymiany i usług.
    • Składanie największych zasobów i najbardziej doświadczonych, pełnych pasji pracowników w terenie.
    • Dążenie do tego, aby każdy miał dostęp do możliwości i doświadczeń, które informują o swoich perspektywach i poszerzają horyzonty.

Podstawowe wartości CIEE

Wierzymy w doskonałość i uczciwość . Zapewniamy najwyższej jakości programy i usługi, prowadzimy przykład i dokładamy wszelkich starań, aby służyć naszym uczniom i partnerom.

Wierzymy w szacunek . Obejmujemy i świętujemy różnorodność. Ćwiczymy otwartą i szczerą komunikację.

Wierzymy w dostęp . Staramy się otwierać drzwi dla osób ze wszystkich środowisk w programach CIEE i CIEE.

Wreszcie, w CIEE wierzymy w rozwiązywanie problemów . Opracowujemy innowacyjne i praktyczne rozwiązania, aby ułatwić dostęp do międzynarodowych możliwości wymiany.

106996_rsz_adobestock_70168914.jpg

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Entrepreneur Lab by CIEE

Generuj i rozwijaj opłacalny pomysł na biznes, a następnie przestaw go z koncepcji na kompletny biznesplan i gotowy inwestor. Weź ze sobą problem biznesowy, który chcesz ... [+]

Boot Camp dla początkujących przedsiębiorców

Generuj i rozwijaj opłacalny pomysł na biznes, a następnie przestaw go z koncepcji na kompletny biznesplan i gotowy inwestor. Weź ze sobą problem biznesowy, który chcesz rozwiązać, lub dostarczmy go z prawdziwej firmy - a następnie rozwiązuj go i przygotuj rozwiązania. Polub swoje CV i zdobądź cenny certyfikat, a zdobędziesz posmak kultury startowej, zdobądź niezbędne umiejętności i zdobądź międzynarodową przewagę.

WypłataPrzekonujący biznesplanPlatforma pitch-ready dla inwestorówCertyfikat Elab

Struktura programu

Tydzień będzie składał się z wielu zajęć, które pozwolą Ci maksymalnie wykorzystać doświadczenia związane z uczeniem się, w tym sesje dzienne i pracę w grupie, rozmowy gościnne i dyskusje, coaching i rozmowy przy kominku.... [-]

Niemcy Berlin Wielka Brytania London
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
6 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

CIEE IN ONE WORD

eLab - Start building the business of your dreams

Location address
Gneisenaustr. 27
Berlin, Berlin, 10961 DE
Social Media
Location address
46-47 Russell Square, Bloomsbury
London, England, WC1B 4JP GB