Przeczytaj oficjalny opis

Jesteśmy eLab od CIEE

eLab to 6- lub 12-tygodniowy program przedsiębiorczości prowadzony przez non-profit, pozarządową organizację o nazwie CIEE. Od 1947 r. CIEE pomógł tysiącom ludzi w zdobyciu wiedzy i umiejętności niezbędnych do życia i pracy w globalnie współzależnym i zróżnicowanym kulturowo świecie, oferując najbardziej kompleksowe, odpowiednie i wartościowe programy wymiany.

Co robimy

eLab to program, w którym początkujący przedsiębiorcy prowadzą przez proces zakładania własnej firmy. Wspieramy rozwój młodych umysłów przedsiębiorczości, które przychodzą do nas z całego świata i przedstawiamy je na scenie startupowej w Londynie lub Berlinie. Dajemy przedsiębiorcom praktyczne umiejętności, możliwości nawiązywania kontaktów i wskazówki krok po kroku, których potrzebują, aby od samego początku budować swoją działalność.

Robimy to przez:

  • Oferuje najbardziej wszechstronną ofertę dostępnych programów wymiany i usług.
  • Gromadzenie największych zasobów i najbardziej doświadczonych, pełnych pasji wykładowców i zaproszonych prelegentów na scenie startupowej.
  • Zapewnienie, że cotygodniowe zindywidualizowane i grupowe sesje coachingowe oraz mentoring ekspercki są dostępne w celu oceny i ulepszenia modeli biznesowych.

Korzyści z eLab

Nasz 6-tygodniowy program pozostawi Ci model biznesowy i mapę drogową, dzięki czemu możesz wdrożyć swoje pomysły, a także platformę do prezentacji potencjalnym współzałożycielom, inwestorom i inkubatorom. Oceniamy Twoje indywidualne cele biznesowe i potrzeby, aby pomóc Ci znaleźć najlepsze rozwiązania Twoich problemów. Ponadto połączymy Cię bezpośrednio z ekspertami i mentorami z Twojej branży, a także z największymi umysłami na scenie start-up. Nie wspominając o tym, że otrzymany tutaj coaching i wskazówki sprawią, że będziesz pewny siebie i gotowy do rozpoczęcia działalności gospodarczej.120810_WDBD2788.jpg

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Entrepreneur Lab by CIEE

Generuj i rozwijaj opłacalny pomysł na biznes, a następnie przestaw go z koncepcji na kompletny biznesplan i gotowy inwestor. Weź ze sobą problem biznesowy, który chcesz ... [+]

Boot Camp dla początkujących przedsiębiorców

Generuj i rozwijaj opłacalny pomysł na biznes, a następnie przestaw go z koncepcji na kompletny biznesplan i gotowy inwestor. Weź ze sobą problem biznesowy, który chcesz rozwiązać, lub dostarczmy go z prawdziwej firmy - a następnie rozwiązuj go i przygotuj rozwiązania. Polub swoje CV i zdobądź cenny certyfikat, a zdobędziesz posmak kultury startowej, zdobądź niezbędne umiejętności i zdobądź międzynarodową przewagę.

WypłataPrzekonujący biznesplanPlatforma pitch-ready dla inwestorówCertyfikat Elab

Struktura programu

Tydzień będzie składał się z wielu zajęć, które pozwolą Ci maksymalnie wykorzystać doświadczenia związane z uczeniem się, w tym sesje dzienne i pracę w grupie, rozmowy gościnne i dyskusje, coaching i rozmowy przy kominku.... [-]

Niemcy Berlin Wielka Brytania Londyn
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
6 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Take a look inside eLab

eLab - Start building the business of your dreams

Location address
Gneisenaustr. 27
Berlin, Berlin, 10961 DE
Social Media
Location address
46-47 Russell Square, Bloomsbury
London, Anglia, WC1B 4JP GB