Przeczytaj oficjalny opis

ESMoutside

Przez profesjonalistów dla profesjonalistów i amatorów sportów każdych

Wierny tym hasłem, eksperci odkryli w dziedzinie edukacji, sportu zawodowego i biznesu i założył European Sports Management Academy. założyciel i inicjator tego, specjalnie dopasowane do konkretnych potrzeb zawodowych i sportowców studiujących, nawet piłkarz i ma jako Dr. Dypl. Ekonomista sportowe również wiedza naukowa. Dodatkowo, zarówno partnerzy, Dr. Thomas ROSSBERGER i Daniela ROSSBERGER powołać wspólnie 40-letnie doświadczenie w prowadzeniu firmy niemieckie.

deklarowana Docelowa der ESM ACADEMY jest były lub nadal aktywne Profesjonalne i konkurencyjne sportowców pomóc sobie po karierze sportowej nowe perspektywy zawodowe w zarządzanie Sport z kluby lub w gospodarka otworzyć. Nauka, oderwane od czasu i miejsca. z Program studiów dostosowane o dwa semestry pośredniczy w ESM Akademii elastyczne, proste, kompaktowe i profesjonalne wszystkie niezbędne warunki techniczne dla pomyślnej działalności jako menedżer sportowy, dyrektora sportowego lub kierownika.

Programy prowadzone przez:
  • Niemiecki

Ta szkoła oferuje również:

Certyfikat

European Sportsmanagement Academy

Nasze Certificate in Sport Management przygotowuje studentów do pozycji lidera w sporcie zawodowym. Oprócz własnego doświadczenia praktyczne, na przykład jako profesjonal ... [+]

Badanie dla profesjonalnych sportowców i miłośników sportu co!

Nasze Certificate in Sport Management przygotowuje studentów do pozycji lidera w sporcie zawodowym.

Oprócz własnego doświadczenia praktyczne, na przykład jako profesjonalnego i sportowców wyczynowych, istotne jest, w chwili obecnej, aby przynieść daleko idącą wiedzę. Z tych względów, Europejski Sport Akademia Zarządzania stworzył specjalnie dostosowany do aktywnych i byłych sportowców zawodowych studiów w Internecie.

W oparciu o zasadę "blended learning" (transmisja materiałów dydaktycznych za pośrednictwem różnych kanałów) istotne treści z zakresu zarządzania, marketingu, komunikacji, prawa i psychologii sportu niesie.... [-]

Niemcy Nuremberg
Październik 2019
Niemiecki
Zaoczne
2 semestry
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku