Berlin Summer University of the Arts

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Każdego lata od 2012 r. Otwieramy drzwi do warsztatów z różnych dziedzin: sztuk pięknych i sztuk widowiskowych, projektowania, muzyki, kreatywnej przedsiębiorczości, zarządzania sztuką i autoportretu. Wszystko to w sercu największego i najbardziej inspirującego miasta Niemiec.

Zespół namiętnych nauczycieli i coachów oferuje wsparcie, w którym możesz rzucić wyzwanie kreatywnej ekspresji i krytycznemu myśleniu, znaleźć swój artystyczny głos i język wizualny, zrealizować swoje pomysły, dzielić się nimi z podobnie myślącymi ludźmi i zbudować sieć, która będzie istotne dla twojej kariery.

Dołącz do nas, aby studiować w Berlinie i spotkać artystów i twórców z całego świata. Zainspiruj się niepowtarzalną atmosferą, poznaj swoje zainteresowania i zanurz się w metropolii kreatywności na jednym z największych i najbardziej wszechstronnych uniwersytetów sztuki na świecie.

Zapisz się na nasz biuletyn być na bieżąco aktualizowane .

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Summer courses »

Programy

Ta szkoła oferuje również:


Berlin Summer University of the Arts

Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 3 - 14 dni Otwarta rekrutacja Niemcy Berlin

Każdego lata od 2012 r. Otwieramy drzwi do warsztatów z różnych dziedzin: sztuk pięknych i sztuk widowiskowych, projektowania, muzyki, kreatywnej przedsiębiorczości, zarządzania sztuką i autoportretu. Wszystko to w sercu największego i najbardziej inspirującego miasta Niemiec. Zespół namiętnych nauczycieli i coachów oferuje wsparcie, w którym możesz rzucić wyzwanie kreatywnej ekspresji i krytycznemu myśleniu, znaleźć swój artystyczny głos i język wizualny, zrealizować swoje pomysły, dzielić się nimi z podobnie myślącymi ludźmi i zbudować sieć, która będzie istotne dla twojej kariery. Dołącz do nas, aby studiować w Berlinie i spotkać artystów i twórców z całego świata. Zainspiruj się niepowtarzalną atmosferą, poznaj swoje zainteresowania i zanurz się w metropolii kreatywności na jednym z największych i najbardziej wszechstronnych uniwersytetów sztuki na świecie. [+]

Zniżki dla absolwentów i rezerwacje wielokrotne: Cieszymy się, że możemy Cię znowu zobaczyć i chcielibyśmy nagrodzić Cię zniżką 100 EUR na opłatę za kurs (lub opłatę końcową, jeśli zarejestrujesz się na więcej niż jeden kurs). Uczestnicy, którzy zarejestrują się na kilka naszych kursów otrzymają zniżkę 50 EUR od ostatecznej ceny.

Informacja i rejestracja: www.summer-university.udk-berlin.de

Sztuki piękne

01.07-05.07 Przejścia - rysunek i przestrzeń

Podczas tego warsztatu rysunkowego omówione zostaną przestrzenie przejściowe miejskiego Berlina i eksperymenty z rysowaniem w sposób otwarty i interpretacyjny. Nacisk zostanie położony na praktyczną pracę artystyczną w połączeniu z krytycznymi dyskursami. Więcej: href = "https://summer-university.udk-berlin.de/?id=352... [-]


Kontakt

Berlin Summer University of the Arts

Strona internetowa https://summer-university.udk-berlin.de