Berlin Summer University of the Arts

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Artyści, projektanci, muzycy i twórcze umysły na całym świecie - tego lata, na każde twoje zainteresowanie i potrzeby akademickie, Berlin Summer University of the Arts jest najlepszym miejscem. Zachęcamy do wyboru szerokiej gamy warsztatów we wszystkich dyscyplinach artystycznych - muzyce, designie, sztuce i sztuce - i wszystkim, co znajduje się w sercu największego i najbardziej inspirującego miasta Niemiec.

Masz wspaniałą szansę na poszerzenie swojej wiedzy z zakresu marketingu wewnętrznego, zarządzania sztuką i kreatywnej przedsiębiorczości. Dostajesz idealny zestaw narzędzi do realizacji swoich pomysłów, do rozwijania swojej kreatywnej koncepcji biznesowej i rozwijania swojej kariery lub wykształcenia akademickiego.

Zespół uznanych na arenie międzynarodowej wykładowców wprowadzi obecne techniki artystyczne i dyskursy zarówno w sposób eksperymentalny, jak i klasyczny, np. Masterclasses.

Dołącz do nas, aby studiować w Berlinie i spotkać artystów i twórców z ponad 55 różnych krajów. Zainspiruj się niepowtarzalną atmosferą, poznaj swoje zainteresowania i zanurz się w metropolii kreatywności na jednym z największych i najbardziej wszechstronnych uniwersytetów sztuki na świecie.

Zapisz się na nasz biuletyn być na bieżąco aktualizowane .

Berlin Career College

Letni Uniwersytet Sztuk / Międzynarodowa Letnia Szkoła Kreatywnej Przedsiębiorczości jest prezentowana przez Berlin Career College - instytut odpowiedzialny za kształcenie ustawiczne na Uniwersytecie Berlińskim w Berlinie. Kursy akredytacyjne, programy magisterskie i warsztaty czekają na artystów, twórców i entuzjastów, którzy chcą poszerzyć swoje horyzonty i poszerzyć swoje umiejętności w jednej z największych akademii artystycznych na świecie. Szerokie spektrum kursów opiera się na naszych bieżących badaniach dotyczących wymagań umiejętności w dzisiejszych branżach kreatywnych.

Strona internetowa Berlin Career College

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Summer courses »

Programy

Ta szkoła oferuje również:


Berlin Summer University of the Arts

Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 3 - 14 dni June 2019 Niemcy Berlin

Artyści, projektanci, muzycy i twórcze umysły na całym świecie - tego lata, na każde twoje zainteresowanie i potrzeby akademickie, Berlin Summer University of the Arts jest najlepszym miejscem. Zapraszamy do udziału w szerokim wyborze warsztatów we wszystkich dyscyplinach artystycznych - Muzyka, Design, Performing Arts and Fine Arts - i wszystkim, co znajduje się w sercu największego i najbardziej inspirującego miasta Niemiec. Masz wspaniałą szansę na poszerzenie swojej wiedzy z zakresu marketingu wewnętrznego, zarządzania sztuką i kreatywnej przedsiębiorczości. Dostajesz idealny zestaw narzędzi do realizacji swoich pomysłów, do rozwijania swojej kreatywnej koncepcji biznesowej i rozwijania swojej kariery lub wykształcenia akademickiego. Zespół uznanych na arenie międzynarodowej wykładowców wprowadzi bieżące techniki artystyczne i dyskursy zarówno w sposób eksperymentalny, jak i klasyczny, np. Kursy mistrzowskie. Dołącz do nas, aby studiować w Berlinie i spotkać artystów i twórców z ponad 55 różnych krajów. Zainspiruj się niepowtarzalną atmosferą, poznaj swoje zainteresowania i zanurz się w metropolii kreatywności na jednej z największych i najbardziej wszechstronnych uczelni sztuki na świecie. [+]

Zniżki dla absolwentów i rezerwacje wielokrotne: Cieszymy się, że możemy Cię znowu zobaczyć i chcielibyśmy nagrodzić Cię zniżką 100 EUR na opłatę za kurs (lub opłatę końcową, jeśli zarejestrujesz się na więcej niż jeden kurs). Uczestnicy, którzy zarejestrują się na kilka naszych kursów otrzymają zniżkę 50 EUR od ostatecznej ceny.

Informacja i rejestracja: www.summer-university.udk-berlin.de

Sztuki piękne

9.7. - 13,7. Przejścia - rysowanie i przestrzeń z Pauline Kraneis

460 EUR

Podczas warsztatów rysunkowych omówione zostaną przestrzenie przejściowe miejskiego Berlina i eksperymenty z procesem rysowania w sposób otwarty i interpretacyjny. Nacisk zostanie położony na praktyczną pracę artystyczną w połączeniu z krytycznymi dyskursami.... [-]


Kontakt

Berlin Summer University of the Arts

Strona internetowa https://summer-university.udk-berlin.de