Przeczytaj oficjalny opis

Bauhaus Universität Weimar to międzynarodowy uniwersytet badawczy, który zobowiązuje się do idei Bauhausu i dlatego ma orientację tradycyjnie międzynarodowej. Jego ambicją jest łączenie sztuki z nauki i techniki, która prowadzi nas do uruchomienia ścieżki, który jest unikalny w Niemczech. Dążenie do internacjonalizacji nie jest pustym frazesem, ale integracyjną element naszego zrozumienia samych siebie i orientacji.

Z wydziałów i kierunków studiów, takich jak architektura, Sztuki i Projektowania, Budownictwa i Media, Bauhaus Universität Weimar ma wyrazistą tożsamość.

Bauhaus Universität Weimar stał się dobrze znany z szerokiego zakresu działalności dydaktycznej i naukowej w oparciu o Budownictwa i Architektury zorientowane dyscyplin. Dziś Uniwersytet oferuje szeroki zakres nauczania z około 40 kierunków studiów, w tym bezpłatny, sztuki, wzornictwa, projektowania stron internetowych, komunikacji wizualnej, projektowania medialnego, kultura medialna, architektura, inżynierii lądowej i wodnej, inżynieria materiałowa, Technologia przetwarzania, środowiska i zarządzanie.

Termin »Bauhaus« stoi za chęć eksperymentowania, otwartość, kreatywność, w ścisłym związku z praktyką przemysłową i międzynarodowość. Opierając się na tradycji ruchu Bauhaus, wszystkie wydziały są zaangażowane w tworzenie przestrzeni publicznych. Celem jest, aby nauka, sztuka i technologia współpracy analitycznie, kreatywnie i innowacyjnie na planowaniu, budowie i konstrukcji obecnych i przyszłych przestrzeni mieszkania. Praktyczne doświadczenie odgrywa ważną rolę we wszystkich dziedzinach naukowych, jak również w rozwoju artystycznym.

Testowanie, certyfikacja i rozwój produktów są tak samo ważne dla inżynierów budownictwa, ponieważ są one do programistów i projektantów multimedialnych.

W celu określenia jego wizerunek na arenie międzynarodowej oraz w celu ustalenia się powodzeniem jako IĘDZYNARODOWEGO uczelni, to jest strategia umiędzynarodowienie uczelni we wszystkich obszarach. Zwłaszcza w zakresie nauczania, badań i rozwoju kreatywny-artystycznej, orientacja międzynarodowa powinna poprawić za pomocą różnych środków i instrumentów promujących. Z tego powodu, internacjonalizacja została zapisana do zarządzania przez zasadę uczelni. Ponadto, stanowisko urzędnika for International Strategic Kooperacja W został stworzony. Jej zadaniem jest aktualizacja strategii internacjonalizacji oraz do podjęcia różnorodnych działań.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Bauhaus-Universität Weimar

Wydział Sztuki i Projektowania w Bauhaus-Universität Weimar powstała anglojęzyczną, podyplomowych studiów Public MSZ w »Art and ... ... [+]

Podyplomowe Program Degree in Public Art i New strategii artystycznych (MFA)

&nbsp

Wydział Sztuki i Projektowania w Bauhaus-Universität Weimar powstała anglojęzyczną, podyplomowych studiów Public MSZ w »Sztuka i Nowe Strategie Artystyczne« w semestrze zimowym 2001/02. Jako pierwszy i jedyny studia magisterskie w swoim rodzaju w Niemczech, przygotowuje plastycznych studentów do pracy w sferze publicznej i zapewnia ich w umiejętności niezbędne do skutecznej interwencji artystycznej. Program ten stopień jest skierowany do studentów i powstała z kapitału na rozruch dostarczonych przez Niemieckiej Służby Wymiany Akademickiej (DAAD). Studenci z całego świata uczestniczą w tym programie MSZ i niemieccy studenci korzystać z rozległej sieci międzynarodowych uczelniach partnerskich, gdzie mogą studiować przez jeden lub dwa semestry za granicą.Zapisy w tym studiów jest ograniczona do 40 uczniów. Zagraniczni studenci spędzają cztery semestry studia w Weimarze, a niemieccy studenci są zobowiązani do studiowania za granicą przez okres co najmniej jednego semestru. Nowi studenci są dozwolone jedynie, aby zapisać się na semestr zimowy. ... [-]

Niemcy Weimar
Październik 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Was geht?

Bauhaus-Universität Weimar
Address
Bauhaus-Universität Weimar Geschwister-Scholl-Straße 8
99423 Weimar, Thuringia, Niemcy
Witryna
Telefon
+49 3643 581112