Przeczytaj oficjalny opis

Kurs języka niemieckiego w Monachium

Intensywne kursy językowe w Monachium - niemiecki i wielu języków obcych od 1992 Alinguas buty głos w monachijskiej dzielnicy Schwabing kontaktu dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się języka obcego w doskonałych warunkach. Szczególnie specjalizujemy się do uczniów, dla których niemiecki jest językiem obcym. Oczywiście oferujemy również wiele innych języków, z angielskiego na chiński.

Szukasz intensywny kurs języka niemieckiego w Monachium? Czy interesuje Cię kurs języka angielskiego lub kurs językowy francuski, włoski, hiszpański, grecki, czeski, rosyjski, słowacki czy chiński? Czy jesteś zainteresowany w kursach językowych i chcesz wnieść w Monachium swoją wiedzę do zera? Następnie należy skontaktować się z nami i zapisać się na jeden z naszych doskonałych kursów językowych w Monachium.

Twoje korzyści:

  • Dziennik Telc testuje A1 do C1 - małe grupy - wykwalifikowana czesne - uczciwe ceny - wysoki wskaźnik sukcesu w badaniach - osobiste środowisko uczenia się - wolne korzystanie z Internetu - bezpłatny program kulturalny działanie i od czerwca do sierpnia - letnie kursy językowe dla dzieci i młodzieży.
Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Alinguas

Od 1992 roku, oferuje szkołę językową Alinguas w Monachium kursów języka niemieckiego, zgodnie z Europejskim Systemem Odniesienia (poziomy A1-C2) w ... [+]

Kursy języka niemieckiego w Niemczech, w Monachium w szkole językowej Alinguas - wysokiej jakości, uczciwe ceny

Od 1992 roku, oferuje szkołę językową Alinguas w Monachium kursów języka niemieckiego, zgodnie z Common European Framework of Reference (poziomy A1-C2), w małych grupach (4 -12 uczestnicy w lecie do 14), a ukierunkowane przygotowujące do egzaminu na wszystkich egzaminów międzynarodowych.

Tutaj nasi studenci osiągnąć najlepsze rezultaty ich kurs języka niemieckiego.

Nasi wysoko wykwalifikowani nauczyciele języków uczyć celowy, ale nie tylko ściśle według programu nauczania. Przeciwnie, działają one jako trener i wspieranie optymalnych studentów językowych w ich postępów w nauce.... [-]

Niemcy Munich
Październik 2019
W pełnym wymiarze godzin
1 - 48 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku