Alinguas

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Kurs języka niemieckiego w Monachium

Intensywne kursy językowe w Monachium - niemiecki i wielu języków obcych od 1992 Alinguas buty głos w monachijskiej dzielnicy Schwabing kontaktu dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się języka obcego w doskonałych warunkach. Szczególnie specjalizujemy się do uczniów, dla których niemiecki jest językiem obcym. Oczywiście oferujemy również wiele innych języków, z angielskiego na chiński.

Szukasz intensywny kurs języka niemieckiego w Monachium? Czy interesuje Cię kurs języka angielskiego lub kurs językowy francuski, włoski, hiszpański, grecki, czeski, rosyjski, słowacki czy chiński? Czy jesteś zainteresowany w kursach językowych i chcesz wnieść w Monachium swoją wiedzę do zera? Następnie należy skontaktować się z nami i zapisać się na jeden z naszych doskonałych kursów językowych w Monachium.

Twoje korzyści:

  • Dziennik Telc testuje A1 do C1 - małe grupy - wykwalifikowana czesne - uczciwe ceny - wysoki wskaźnik sukcesu w badaniach - osobiste środowisko uczenia się - wolne korzystanie z Internetu - bezpłatny program kulturalny działanie i od czerwca do sierpnia - letnie kursy językowe dla dzieci i młodzieży.

Lokalizacje

Monachium

Address
Language School Alinguas GbR
Hohenzollernplatz 5

D-80796 Monachium, Bawaria, Niemcy