Przeczytaj oficjalny opis

O nas

Woolich Education (Woolich Ltd) jest instytucją zarejestrowaną w MQA.

Jesteśmy ambitną i przyszłościową instytucją, która rzuca wyzwanie konwencjom i wierzy z pasją w koncepcję „WE” - wspólnoty pracującej razem, aby osiągnąć wspólne cele skoncentrowane na uczniach w ramach jasnej strategii.

Nasza wizja

Być regionalnym światowej klasy dostawcą wysokiej jakości edukacji, szkoleń i uznawanych na całym świecie profesjonalnych kursów dla WSZYSTKICH.

Nasze wartości

  • Jakość
  • Integralność
  • Elastyczność
  • Odpowiedzialność
  • Globalny sposób myślenia
  • Profesjonalizm

O naszej firmie

Woolich Education oferuje wysokiej jakości szkolenia i kursy, które spełniają zmieniające się potrzeby lokalnych i międzynarodowych studentów, absolwentów szkół, przedsiębiorców i pracowników firm korporacyjnych i MŚP.

112185_pexels-photo-1438072.jpeg

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Dyplom

Woolich Education

W pierwszym roku studiów licencjackich w dziedzinie zarządzania hotelarstwem i hotelarstwem lub globalnym zarządzaniem przedsiębiorstwem dyplom w zarządzaniu hotelarskim ... [+]

Cele kursu / efekty uczenia się

W pierwszym roku studiów licencjackich w dziedzinie zarządzania hotelarstwem i hotelarstwem lub globalnym zarządzaniem przedsiębiorstwem dyplom w zarządzaniu hotelarskim składa się z jednego intensywnego 6-miesięcznego okresu Woolich Education w kampusie Woolich Education w Lucernie na Mauritiusie oraz jednego praktycznego okresu płatnego szkolenia w 4 -6 miesięcy w szwajcarskiej branży hotelarskiej.

Woolich Education jest członkiem grupy szkół Bénédict Mauritius, założonej w 1928 r., Woolich Education misją jest kształcenie dorosłych dla osób pragnących osiągnąć sukces. Bénédict School jest jedną z największych prywatnych organizacji edukacyjnych na Mauritiusie. Każdego roku uczy ponad 15 000 studentów w pełnym i niepełnym wymiarze godzin.... [-]

Mauritius Port Louis
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Kursy

Woolich Education

Chartered Institute of Management Accountants (CIMA), założona w 1919 r., Jest wiodącym i największym na świecie profesjonalnym zespołem księgowych zarządzających. CIMA p ... [+]

O CIMA

Chartered Institute of Management Accountants (CIMA) , założona w 1919 r., Jest wiodącym i największym na świecie profesjonalnym zespołem księgowych zarządzających.

CIMA pomaga osobom i firmom odnieść sukces dzięki wykorzystaniu pełnej mocy rachunkowości zarządczej - nie tylko rozliczaniu bilansu, ale także rozliczaniu działalności.

Wspólnie z American Institute of Certified Public Accountants (AICPA) ustanowiliśmy w 2012 r. Oznaczenie Chartered Global Management Accountant (CGMA), aby zapewnić członkom nowy poziom zasobów i uznania.

Program nauczania CIMA opiera się na unikalnych zasadach CGMA Global Management Accounting Principles © i CGMA Competency Framework, aby umożliwić osobom o wysokim poziomie umiejętności, aby pomóc im osiągnąć trwały sukces zarówno w biznesie, jak i finansach.... [-]

Mauritius Port Louis
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku