Przeczytaj oficjalny opis

Dlaczego warto studiować w Middlesex Mauritiusie

Wybierając studia na Uniwersytecie Middlesex w Mauritius, staniesz się częścią długiej historii doskonałości w edukacji, sięgającą 1878 roku. Dziś, Middlesex jest światowym liderem w dziedzinie edukacji i badań z 40.000 studentów studiuje na uczelniach na całym świecie.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Podstawowy rok

Middlesex University Mauritius

Nasz program fundacja daje największą szansę wejścia do kierunku studiów na Uniwersytecie Middlesex. Uczymy w małych, wyspecjalizowanych klas i zapewniają indywidualne ws ... [+]

Nasz program fundacja daje największą szansę wejścia do kierunku studiów na Uniwersytecie Middlesex. Uczymy w małych, wyspecjalizowanych klas i zapewniają indywidualne wsparcie dedykowanego przygotować się do studiów licencjackich poziomu. Kurs obejmuje również wprowadzenie do kierunków studiów oferowanych w Middlesex Mauritiusie.

Międzynarodowa Fundacja Program jest jeden rok usprawnione Kurs opiera się na czterech modułów, z naciskiem na rdzeniu tematu. Rdzeń motyw jest na początku przebiegu i opiera się na scenariuszu rzeczywistych. Zajęcia prowadzone są przez wyspecjalizowanych wykładowców podlegających z całej Uczelni.

Kurs będzie:

Rozwijaj swoje umiejętności uczenia się i daje największe szanse powodzenia akademickiego Poprawić swój angielski i rozwijać swoje umiejętności językowe akademickich Zapoznaj cię z kulturą Middlesex University i brytyjskim systemie edukacji Rozwijaj swoją pewność siebie i niezależne umiejętności uczenia się Daje automatyczny postęp na Middlesex kierunków studiów a po pomyślnym ukończeniu kursu. Moduły ... [-]
Mauritius Vacoas-Phoenix
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

MU