Przeczytaj oficjalny opis

Dar Loughat to profesjonalne centrum językowe w Maroku zapewniające intensywne kursy na wszystkich poziomach nowoczesnego języka arabskiego i potocznego marokańskiego arabskiego przez cały rok.


Założony w 2004 roku w sercu miasta Tetouan w północnym Maroku, Dar Loughat szybko zyskał silną i szanowaną reputację jako centrum międzykulturowe w świecie arabskim. To, co pomogło nam w tak wspaniałym początku, to:/>


nasza lokalizacja/>

Idealnie usytuowany w centrum śródmieścia Tetouan, które zostało uznane za Światowe Dziedzictwo Kulturowe UNESCO, oferujemy naszym studentom najlepsze z Maroka. Podczas nauki języka arabskiego w Tetouan studenci mogą cieszyć się wspaniałymi plażami miasta, wiecznymi górami Rif i pięciowiekową medyną.


Nasza jakość/>

Członek Forum na rzecz edukacji za granicą, Dar Loughat konsekwentnie zapewnia najwyższą jakość usług edukacyjnych. W Dar Loughat studenci korzystają z niewielkich klas od trzech do ośmiu studentów i szerokiej gamy wycieczek oraz działań społecznych i kulturalnych, pozwalających im w pełni wykorzystać swoje międzynarodowe doświadczenie.


Nasi nauczyciele/>

Nasze kursy językowe są prowadzone przez entuzjastycznych, wielojęzycznych, wykwalifikowanych i doświadczonych nauczycieli, poświęconych wyłącznie nauczaniu języka arabskiego obcokrajowcom.


Nasza międzynarodowa atmosfera/>

Cieszymy się z bardzo różnorodnego i międzynarodowego ciała studenckiego przez cały rok, tworząc ciekawe, stymulujące i wysoce wielokulturowe środowisko uczenia się.


Nasz program społeczny/>

Poprzez różne zajęcia w zakresie zanurzania i wymiany językowej, zapewniamy naszym uczniom codzienny kontakt z życiem marokańskim, co pozwala im poszerzać swoje słownictwo, polepszać swoje umiejętności mówienia i lepiej rozumieć lokalną kulturę.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Dar Loughat cross-cultural language center

W zależności od zainteresowań uczniów, CMA może być nauczane za pomocą skryptu arabskiego lub łacińskiego, chociaż ten pierwszy jest wysoce zalecany, aby ułatwić codzienn ... [+]

CMA lub "darija" jest najczęściej używanym dialektem w Maroku.

Podczas gdy większość słów CMA znajduje swoje korzenie w MSA, część leksykalna jest zapożyczona z języka hiszpańskiego, francuskiego i berberyjskiego.

W zależności od zainteresowań uczniów, CMA może być nauczane za pomocą skryptu arabskiego lub łacińskiego, chociaż ten pierwszy jest wysoce zalecany, aby ułatwić codzienne czynności, takie jak czytanie znaków i poruszanie się.

Podobnie jak program MSA, program ten składa się z trzech poziomów badań.

*** Dostosowaliśmy nasze materiały, aby służyć funkcjonalnym aspektom dialektu w codziennych interakcjach z Marokańczykami, a nie ich strukturalnymi aspektami./>... [-]

Maroko Tetouan
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 52 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Dar Loughat cross-cultural language center

Nasz program MSA jest dostosowany do potrzeb wszystkich studentów zainteresowanych nauką lub ulepszaniem standardowego języka arabskiego. Zapewnia im niezbędną wiedzę i s ... [+]

Znany również jako "al-fus'haa", MSA jest językiem używanym w całym świecie arabskim dla wyspecjalizowanych funkcji, tj. Instrukcji, mediów elektronicznych i drukowanych oraz sytuacji formalnych.

Chociaż nie jest on wykorzystywany do komunikacji interpersonalnej w żadnym z krajów arabskojęzycznych, uczenie się MSA zanim którykolwiek z kilku mówionych dialektów regionalnych i lokalnych, które różnią się znacznie w zależności od obszaru, zapewnia uczniom dwie zalety.

Po pierwsze, dobra podstawa w MSA ułatwia nabywanie dowolnego dialektu, który uczący się może nauczyć później. Po drugie, w przeciwieństwie do lokalnych dialektów, MSA można łatwo zrozumieć w dowolnym miejscu w świecie arabskim.... [-]

Maroko Tetouan
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 52 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku